eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 4. Hafta Sonuçları

Kötu haber ben video izleyemiyorum evdeyken.Ben sana zamanimda dedim vaktinde bana yaz diye
ya yok zaten kalan sahneleri ezbere biliyosundur 1 şey için tavsiyeni alacam belli bir sahne bir tek onda kararsızım kullanıp kullanmamakta

Benden önce yazsan ölürdün sanki :A İlla beni test edecek, ben gıcıklık yapmadan duramam bilirsin :A
Sende bir kere be bir kere güzel şeyler yazsan elinemi yapışacak :ppp: hep ben yaziyorum bu tarz şeyleri. Iltifat desen ben 10 yapsam sen 1 yapiyon :ppp: ve gıcıklığın tek bana :T:

@Bully'den iddialı sözler: "Ben hep düşük başlar sonradan uçuşa geçerim!" #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

Bir de Murat Yıldırım'la yarışan turkuazz arkadaşımız vardı, ordan da yedik baya. ss

Bir İçerde değil ama Show'unun kaliteli işlerinden :A Senaryoda sıkıntılar olmuş sanırım biraz ondan düşmüş reytingleri? :D
Senaryo anlamında bir sıkıntı olmadı aslında tamamen reyting sistemiyle alakalı bir durumdu düşmesi ama yine 26 bölüm sürmesi güzel. :X

Sırada @eskici var. :)

6 - Söz
5 - İçerde
4 - Yaprak Dökümü
3 - Çocuklar Duymasın
2 - Suskunlar
1 - Hayat Bilgisi

Bu gece nekadarda uzadi @Aserat internetimi tükettin :A neyse 2-3 gün girmeyerek telafi ederim :A

@MasacRE-'den @S.G.A.T'ı pek memnun etmeyecek bir puan düzeni. :A

7 - İçerde
6 - Suskunlar
5 - Çocuklar Duymasın
4 - Hayat Bilgisi
3 - Anne
2 - Yaprak Dökümü
1 - Söz