eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 4. Hafta Sonuçları

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,466
Puanı
1,061
bu arada Yaprak Dökümü bu sahneyle nasıl bu kadar arkada kaldı?Çok şaşırtıcı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,318
Puanı
1,060
@Dosi şahanesin Zeyno'm çok teşekkür ediyorum :Z

Zaten biraz da sen beğendiğin için seçtim sahneyi :A
Rica ederim birtanesi :Z sen bana sahneleri izletip fikrimi sormasaydin tam puani almayabilirdin ve iyiki geçen hafta kullanmamişsin. Beni dinleyip ertelemende beni ayrica mutlu etti :love1:
İcerdeye benden tam puan cikmaz saniyordum ama bu sahne beni diziye bagladi ve finali izlememe sebep oldu. Zaten daha öncede dediğim gibi o sahne sayesinde ben finalden önceki bölümde tahminlerimde yanilmadim.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,702
Puanı
1,060
Büyük tebrikler kardeşim. Tam dediğin gibi oldu, düşük başladın sonradan uçuşa geçtin ve zirvede yer aldın. Doğru sahneyi seçmişiz demek ki. Sarp farkını ortaya koydu. :A @Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Rica ederim birtanesi :Z sen bana sahneleri izletip fikrimi sormasaydin tam puani almayabilirdin ve iyiki geçen hafta kullanmamişsin. Beni dinleyip ertelemende beni ayrica mutlu etti :love1:
İcerdeye benden tam puan cikmaz saniyordum ama bu sahne beni diziye bagladi ve finali izlememe sebep oldu. Zaten daha öncede dediğim gibi o sahne sayesinde ben finalden önceki bölümde tahminlerimde yanilmadim.
Ben de rica ederim canım :A Aynen seni beklemem güzel olmuş, tam puanını kaptık, farkla da zirvede yer almışız :Z

Büyük tebrikler kardeşim. Tam dediğin gibi oldu, düşük başladın sonradan uçuşa geçtin ve zirvede yer aldın. Doğru sahneyi seçmişiz demek ki. Sarp farkını ortaya koydu. :A @Bully
Teşekkürler Enes'im :Z Biz biliyoruz da konuşuyoruz :A Aynen doğru sahne seçimini yaptık, en yakın rakibime attığım en yüksek fark oldu sanırım :Z

Fark-ı Sarp reyiz :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,318
Puanı
1,060
Ben de rica ederim canım :A Aynen seni beklemem güzel olmuş, tam puanını kaptık, farkla da zirvede yer almışız :Z

Teşekkürler Enes'im :Z Biz biliyoruz da konuşuyoruz :A Aynen doğru sahne seçimini yaptık, en yakın rakibime attığım en yüksek fark oldu sanırım :Z

Fark-ı Sarp reyiz :Z
Celal babanin sahnesinden daha fazla begenmistim. Demekki ben anliyorum sahnelerden :A dün dedinya teşekkur etmelisin kaliteyle bulusturdum dedin bende mükafatlandirim demiştim :D işte mükafatin, gerçi puanlarimi cumartesi vermiştim :A
Umarim ileriki haftalarda da begenirim sahneleri :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Pek bir sey kaçırmamışım gibi yine aynı kişiler aynı diziye aynı oylar ve zirve yine aynı. O sebeple kaçırdığım için Üzgün değilim :F