eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 4. Hafta Sonuçları

@MasacRE- çok teşekkürler Sarpçı dostum harikasun :Z

Ay Adem yenilecek Ogeday'a lanet olsun. ss

@dizi kolik'ten Yaprak Dökümü için şok ifadeler: "En kalitesiz dizi! Flash TV ayarında! Oyunculuklar bile dökülüyor!" #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

Fahriye tek orada iyi oynamış. Gökçe zaten yaşıyor rolü bence sen ön yargılı birisin.:X
Niye ön yargılı olayım canım. Bana çok absürt geliyor Yaprak Dökümü, hep bi olmamışlık var. Ayrıca Gökçe ve Fahriye'nin oyunculuk kariyerindeki en kötü işleri Yaprak Dökümü'dür net. :X

Sert kayaya çarptın Serhan'ım yapacak bir şey yok :A Zaten İçerde olmasa Suskunlar, Suskunlar olmasa İçerde şimdiden ilan etmişti şampiyonluğunu :A
şartlar eşit değil.Benim dizi de güncel olsa:D Reytinglere bakma forum dağılmıştı ilk bölümden.Ki zaten En Favori dizi de seçmiştik o dönem.5 sene geçti haliyle gönülden ırak durumu oldu maalesef:( ama ejderhayı uyandırdık bi kere rüzgar gibi geleceğiz son haftalara:A

Ve son oylar başımızın tacı @Dosi'den geliyor. Puan durumu az sonra!

7 - İçerde (Diziyi bana sevdiren sahne. :D Kim derdi ki ben bu diziye tam puan verecem. :A Sözümü de dinlemişsin. 😛)
7 - Suskunlar
6 - Söz
6 - Yaprak Dökümü
4 - Hayat Bilgisi (Bim'in çikolatalarını gördükçe aklıma geliyorsun. :A)
4 - Çocuklar Duymasın
3 - Anne (Daha elenmemişsin. :A)

Oylarıma laf etmeyin. :A 1 ve 2 vermediğime sevinin. 5 puan da vermedim çünkü diğerleri bana daha iddialı geldiği için bir basamak atladım. Başarılar herkese.

Çok teşekkürler kraliçem. :Z @Çiğdem-

@Çiğdem- sağol. İlk kez teşekküre değer bi oy.:A

@Çiğdem- saol canım :A

@mesmeso61 muhteşemsin çok teşekkürler :Z
ahh rica ederim çocuklar aslında alçak gönüllü olup @Bully a teşekkür etmem lazım :A

zirveye otomatik koyuyor tepkilerinizden sonra gıcık sarptan sahne seçerek sizinde ilk 2 isteğinizi gerçekleştirip baskıları azaltmamı sağladı çok iyi kalpli gerçekten :Z:Z:Z

@Dosi şahanesin Zeyno'm çok teşekkür ediyorum :Z

Zaten biraz da sen beğendiğin için seçtim sahneyi :A

Ve son oylar başımızın tacı @Dosi'den geliyor. Puan durumu az sonra!

7 - İçerde (Diziyi bana sevdiren sahne. :D Kim derdi ki ben bu diziye tam puan verecem. :A Sözümü de dinlemişsin. 😛)
7 - Suskunlar
6 - Söz
6 - Yaprak Dökümü
4 - Hayat Bilgisi (Bim'in çikolatalarını gördükçe aklıma geliyorsun. :A)
4 - Çocuklar Duymasın
3 - Anne (Daha elenmemişsin. :A)

Oylarıma laf etmeyin. :A 1 ve 2 vermedigime sevinin. 5 puan da vermedim çünkü diğerleri bana daha iddialı geldiği için bir basamak atladım. Başarılar herkese.
Aserat gıcıklığına mı 2ciye Suskunları soktun?:( aynı puanı vermiş kız:D

4. HAFTA SONA ERDİ!

Yeniden 1. olan İçerde'yi (@Bully) tebrik ederken aynı akşam final yapıp yarışmadan elenen Anne'ye ise geçmiş olsun diyor ve @eskici'yi jürimize dahil ediyoruz.

ahh rica ederim çocuklar aslında alçak gönüllü olup @Bully a teşekkür etmem lazım :A

zirveye otomatik koyuyor tepkilerinizden sonra gıcık sarptan sahne seçerek sizinde ilk 2 isteğinizi gerçekleştirip baskıları azaltmamı sağladı çok iyi kalpli gerçekten :Z:Z:Z
Ay ağzı olan konuşuyor işte naparsın :A

Sahne muhteşemdi, Sarp'ım harikaydı :Z

bu haftaki sahneyle senden de puan alıcam:A