eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

Oha hadi Matrix neyse de Titanic'i Kanal 7 bile verdi. :F TV'de de mi denk gelmedin. :F @destere

Sen daha kıvraksın evet :)
asena yanımda halt etmiş :)

tv vardıda perran teyzeyi izleyecek iştah yoktu :) mesela beroşu sorsan şimdi bana ilk dizisinden son dizisine kadar hepsini sayabilirim hepsinide izledim :)
hhahah aa bende şaşırmıstım titanici bile bilmiyorum diyordu annem böylelerine mağaradamı büyüdün der :F :F :F

Oha hadi Matrix neyse de Titanic'i Kanal 7 bile verdi. :F TV'de de mi denk gelmedin. :F @destere

Sen daha kıvraksın evet :)
üstüste beni övgüye boğuyorsun görümcek şımarıyorum şimdi :)
titanic in bir sahnesi gözüme takılmıştı hanı kızı iskeleye yanaştırıp kıstırıyor oğlan elini aç havaya bişey yapacağım diyor işte o sahnesi çok güzeldi orayı görmüşlüğüm var :)

hhahah aa bende şaşırmıstım titanici bile bilmiyorum diyordu annem böylelerine mağaradamı büyüdün der :F :F :F
annene deki bu öyle cahil mahil ama çok dürüst biri süperde karizmatik falan de biraz öv beni :) tam dişime göre de hatta bişekilde ikna et kadını:) babanı atlatalım derken anne duvarına çarpmayalım şimdi :)

titanic in bir sahnesi gözüme takılmıştı hanı kızı iskeleye yanaştırıp kıstırıyor oğlan elini aç havaya bişey yapacağım diyor işte o sahnesi çok güzeldi orayı görmüşlüğüm var :)
İyi tarafından bakın soğuk kış günleri battaniyenin altına girip izleyecek Titanic gibi bir efsane film var. :F

Evet sen birde diğer sahneleri gör. :A

İyi tarafından bakın soğuk kış günleri battaniyenin altına girip izleyecek Titanic gibi bir efsane film var. :F

annene deki bu öyle cahil mahil ama çok dürüst biri süperde karizmatik falan de biraz öv beni :) tam dişime göre de hatta bişekilde ikna et kadını:) babanı atlatalım derken anne duvarına çarpmayalım şimdi :)
hhahah aa överim tabikide anneme seni hatta resmini göster derse avatarındakı fok balığını gösteririm gerçekte o olduğunu düşünmeye basladım zaten insan olunucak hiçbir şeyi taşımıyorsun ayoll anca fok balığında olur bu rahatlık :A :A :A

@Çiğdem- koş koş benim cahilliğim yeni bir fantazi ortamı doğurdu bize:) şu battaniye altında titanic izleme keyfini yaşayalım derim :)

üsküdarda halvet yuvamız var hogathayla hemde 12. kattaymış daire:) yani yanda öyle durmaya niyetliysen seni 12. kattan aşağı yollarız :) orda kalıp kalmamak sana kalmış artık :)
Camdan atsan bacadan girerim öyle yılışığımdır. :) Bende siz içelti olcam içgüveysi gibi. :)

benden kaçmaz:) yerimiz hazır şimdiden :) geniş bir dairedir umarım onca kumayı nasıl sıkıştıralım oraya :)

12. katta düştükten sonra bir daha yukarı çıkmaya takatin kalmaz görümcek :)
The Flash'ta 70. kattan iniyor bir şey olmuyor benim neyim eksik elticim :)

benden kaçmaz:) yerimiz hazır şimdiden :) geniş bir dairedir umarım onca kumayı nasıl sıkıştıralım oraya :)

12. katta düştükten sonra bir daha yukarı çıkmaya takatin kalmaz görümcek :)
Camdan atsan bacadan girerim öyle yılışığımdır. :) Bende siz içelti olcam içgüveysi gibi. :)
hhahha aa tabi atacansız olmaz ayoll hatta siz yatak odasında birlikte uyuyun koyun koyuna :F ben salonda yatarım köyden alışkınım yer yatağına :A

The Flash'ta 70. kattan iniyor bir şey olmuyor benim neyim eksik elticim :)
herkes pilli çocuk değil aman öyle bişey denemeyesin :) bak hep söylediğim birşeydi bu bu tarz şeyler görümceklere zararlı @Çiğdem- sana kaç defa dedim böyle şeyler tavsiye etme görümceğime şimdi kendini apartmandan aşağı bırakır:)