eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

Yarın 12.00'ye kadar süreniz var. :A
Gece 12 diye biliyordum ben :A
İlk hafta, Kebapçı Celal'ın efsane sahnelerinden biriyle karşınızdayız, herkese başarılar. :) (Recap süresi 7:01'den sonuna kadar.)

@Aserat @eskici @batuhankaralar @denizz19 @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @S.G.A.T.@vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi @MasacRE- @turkuazz @xemrexxx @Yiğitt @Doğu @MEnes @Sherlock
Yine sampiyon olmaya mi geldim diyorsun yani :A

Gece 12 diye biliyordum ben :A

Yine sampiyon olmaya mi geldim diyorsun yani :A
Ben iddialı konuşmayı sevmem pek ama Kuzey Güney'den sonra İçerde'yi de şampiyon yapmak için uğraşacağız tabii ki aga :A

@Forumdash Ay Yapım Ceo'su olarak desteklerin bekleniyor yine :A

Beğenmene sevindim :D

Senin dizi seçimin de iyi. Aslında Suskunlar izlemedim, yani zamanında denk gelirdim öyle bazen. Yıldızlar Yarışıyor'da Sarp Akkaya ile yarışıyordum, youtube'da kapsamlı bir Suskunlar araştırması yapmak durumunda kalmıştım bu yüzden :D

Kaliteli bir iş, bakalım nasıl bir sonuç elde edeceksin :D

Güzel seçim, şampiyonluk için iddialısın. :A
2 sezon önce Kuzey Güney'i şampiyon yapmıştım, şimdiki hedefim de İçerde'yi şampiyon yapmak :A

Belki Poyraz Karayel'le de olacaktım ama @Aserat saolsun yarım bıraktı o sezonu :F

Jüri olarak desteklerini beklerim :Z

2 sezon önce Kuzey Güney'i şampiyon yapmıştım, şimdiki hedefim de İçerde'yi şampiyon yapmak :A

Belki Poyraz Karayel'le de olacaktım ama @Aserat saolsun yarım bıraktı o sezonu :F

Jüri olarak desteklerini beklerim :Z

Şuana kadar hep en sevdiğim dizilerle katılmışsın yarışmaya, bir sonraki sezonda Ezel'le katılırsan tam olur. :A

Kuzey Güney ile katıldığın sezon üye değildim foruma, olsam her hafta tam puan verirdim. :A Efsane bir diziydi...

Poyraz Karayel içinde aynı şey geçerli. :A

Şuana kadar hep en sevdiğim dizilerle katılmışsın yarışmaya, bir sonraki sezonda Ezel'le katılırsan tam olur. :A

Kuzey Güney ile katıldığın sezon üye değildim foruma, olsam her hafta tam puan verirdim. :A Efsane bir diziydi...

Poyraz Karayel içinde aynı şey geçerli. :A
Seninle kalite anlayışlarımız oldukça uyuşuyor zaten :D

Ezel @vadikızı ablamın kötü yönetimi yüzünden harcanmıştı maalesef :A Dizi her ne kadar efsane de olsa, doğru sahne seçimleri büyük önem taşıyor :D