Kırgın Çiçekler 86.Bölüm Yorumları

maxresdefault.jpg
Bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim. :A

Aleviler de orucunu tutar, namazını kılar. Fakat ülkemizde aleviler dinsiz gibi gösteriliyor, bunu diyenler cahil insanlar tabi. Biraz araştırsalar keşke. :D

@denizz19 istisna olmuş. :A
İşte o bahsettikleri dinsiz alevi benim örnek olarak verebilirsiniz :F

@BesaleT arkadaşım da alevidir ama hiç göstermiyor kendini :A

Yiğidom da alevi ama ramazanı da tutan alevilerden bu :A

Öylemi bilmiuordum bunu bak:D

Aleviler de orucunu tutar, namazını kılar. Fakat ülkemizde aleviler dinsiz gibi gösteriliyor, bunu diyenler cahil insanlar tabi. Biraz araştırsalar keşke. :D

Tabii ki aleviler öyledir tutarlar orucunu namazını kılarlar dediğim gibi komşularımız vardı ordan biliyorum keşke araştırsalar keşke:D

deniz aynen istisna :F:F

Bugün bir arkadaş da aynı cahillikte bulundu ağznının payını verdim, gerçekten alevi kardeşlerimize karşı farklı bir algı yaratılmış. Anlatılması lazım. :)

Not: Alevi değilim ama alevi çok arkadaşım var hepsi de candır. :)

size iyi seyirler ve sohbetler

Bugün bir arkadaş da aynı cahillikte bulundu ağznının payını verdim, gerçekten alevi kardeşlerimize karşı farklı bir algı yaratılmış. Anlatılması lazım. :)

Not: Alevi değilim ama alevi çok arkadaşım var hepsi de candır. :)
Ah bunu kimse anlamıyor işte halbuki böyle bir ayrım niye koyulmuş onu da anlamak güç gereksiz şeyler hepsi alevi sünni çerkez boşnak hepsi insan hepsinin ortak noktası ölüm gerisi yalan :D