MusicSurvivor 6.Sezon Şampiyonu / Erkin Koray Tolstoyevski

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
YDdalA.jpg

depositphotos_4143730-stock-photo-firework-streaks-in-night-sky.jpg

erkin_koray_dan_sevenlerini_uzen_haber_h43043_8fab8.png

Puan Durumu
Erkin Koray 74 (20 puan final puanı eklenmiştir )
Feridun Düzağaç 49

2 ay bir mücadeleden sonra 6.Sezonuda tamamladık Yarışmacılarım,Jurilerim, Juri Başkanlarım hepinize teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@Tolstoyevski Gerçekten MS tarihine damga vurdu :Z @MasacRE- de final başarısıyla aynı şekilde :bhr:

Şampiyonun uzaydaki partisine davetlisiniz Organizazsyon @mrt-06 a ait Şampiyonluk etiket ödülüde atacan verecek ve 7.Sezon başlayana kadar nick altında kalacak
:Z:Z:Z
giphy.gif

@GunesinOglu @Tzira @Forumdash @pompy @Aserat @soo @umuttanyel @RüzgarGülü @BesaleT @tolgab @Yakamoz-Asi @OzaN @dreamy @turkuazz @Mr.At @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 @ozmoturk @mesmeso61 @Billy Kane @Bully @MayısKralı @sokak sanati @Harunnn60 @destere @Sherlock @FaJi @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @EFE UYSAL @Doğu @xemrexxx @berkann @Yiğitt @S.G.A.T. @MasacRE- @Tolstoyevski @DarkLeqenD

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Tebrikler @Tolstoyevski, gerçekten çok büyük emek harcadın birinciliği hak ettin bence. :) Ödülünü de verdim güle güle 6 ay kullan. :)

@MasacRE- sana da tebrikler bence 2.lik de büyük bir başarıdır. :)

Kraliçem emeklerine sağlık yine çok başarılı bir sunum gerçekleştirdin. :) @Çiğdem-

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Tebrikler @Tolstoyevski, gerçekten çok büyük emek harcadın birinciliği hak ettin bence. :) Ödülünü de verdim güle güle 6 ay kullan. :)

Kraliçem emeklerine sağlık yine çok başarılı bir sunum gerçekleştirdin. :) @Çiğdem-
yarışmanın bildirimini kim engelledi senaryomu ateşe attım resmen umutmu bence odur görseydm yayınlamazdım bugün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İlk şampiyonluğum oldu, tüm forum halkına çok teşekkür ediyorum. Finaldeki rakibim @MasacRE-'yi büyük başarısından ve emeğinden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.
Yarışma boyunca en zorlu kısım ilk 5 haftaydı. Bu 5 haftalık zorlu süreçte öneri, tavsiye ve yorumlarıyla buralara gelmeme büyük katkıları olmuş @mrt-06, @Çiğdem- e, maddi manevi desteklerinden dolayı @Sokak Sanati ve @DarkLeqenD e, ve tüm yarışma boyunca destek ve yorumlarıyla her zaman yanımda olan, biricik dost @Dosi ye özel olarak çok teşekkür ediyorum. :)

Son olarak, sayesinde şampiyon olduğum büyük sanatçıya, Erkin Koray'a teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Amma resmi bi balkon konuşması oldu, tecrübesizliğime verin. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Tolstoyevski tebrik ederim, MusicSurvivor gibi efsane bir etkinliğin şampiyonu olmayı başardın, geçen sezonun şampiyonu olarak şu anki hislerini tahmin edebiliyorum, tadını çıkar bakalım :A

@MasacRE- final başarından ötürü sana da tebrikler :D Sezon boyunca güzel bir strateji ile ilerledin ve karşılığını aldın.

@Çiğdem- canım senin de emeklerine sağlık, yine harika bir sezon oldu :D

7.sezonu da bekliyoruz bakalım merakla :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Tolstoyevski :D Totemin de işe yaramış 25 puan fark atmışsın :A

aslında normal sonucta 5 puan var aranızda çok başarılı iş çıkardın @MasacRE- :A

@turkuazz da yarışmaya damga vuranlardan ayrıca elenen yarışmavılardan destekçilerim @mrt-06 @Bully hem iyi yarıştılar hemde sonrasındada destek verdiler :bhr:

@Harunnn60 @sokak sanati juri baskanlarım olarak saha içinde saha dısında beni desteklediler :bhr: @destere baskanlığı bırsakda 2-3 hafta hariç oda desteğini sürdürüo finaldede baskan yetkisiyle kullandı :Z

3.puan durumuna kadar heyecan yarattımı biliyordunuz bende 3.puan durumundan sonrayada sürdürdüm eşitliği ve herkesin bir acaba sorusu getirmeyi başardık :Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aslında normal sonucta 5 puan var aranızda çok başarılı iş çıkardın @MasacRE- :A

@turkuazz da yarışmaya damga vuranlardan ayrıca elenen yarışmavılardan destekçilerim @mrt-06 @Bully hem iyi yarıştılar hemde sonrasındada destek verdiler :bhr:

@Harunnn60 @sokak sanati juri baskanlarım olarak saha içinde saha dısında beni desteklediler :bhr: @destere baskanlığı bırsakda 2-3 hafta hariç oda desteğini sürdürüo finaldede baskan yetkisiyle kullandı :Z

3.puan durumuna kadar heyecan yarattımı biliyordunuz bende 3.puan durumundan sonrayada sürdürdüm eşitliği ve herkesin bir acaba sorusu getirmeyi başardık :Z
kendim ettim kendim buldum diye bir şarkı var ya içerde eşkiyadan kaçırıyım dedim keşke kaçırmaz olardım dedim bu @Harunnn60 ın pazara aldık sezon finali erken olsun 23 temmuza geç derse

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk şampiyonluğum oldu, tüm forum halkına çok teşekkür ediyorum. Finaldeki rakibim @MasacRE-'yi büyük başarısından ve emeğinden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.
Yarışma boyunca en zorlu kısım ilk 5 haftaydı. Bu 5 haftalık zorlu süreçte öneri, tavsiye ve yorumlarıyla buralara gelmeme büyük katkıları olmuş @mrt-06, @Çiğdem- e, maddi manevi desteklerinden dolayı @Sokak Sanati ve @DarkLeqenD e, ve tüm yarışma boyunca destek ve yorumlarıyla her zaman yanımda olan, biricik dost @Dosi ye özel olarak çok teşekkür ediyorum. :)

Son olarak, sayesinde şampiyon olduğum büyük sanatçıya, Erkin Koray'a teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Amma resmi bi balkon konuşması oldu, tecrübesizliğime verin. :A
rica ederim hak ettin etiketinde çok şık @mrt-06 :Z:Z:Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Aynen ben daha da çok fark bekliyordum ne yalan söyleyeyim :D

Senin de emeklerine sağlık, en iyi şekilde sundun bu sezonu da. Şimdi dinlen biraz artık yeni projelerini ramazan sonrasına sakla dişi Acun hanım :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060