Show İçerde - Dizi Yorumları

bumuydu sizin dedğiniz gol ne vardı onda bee :A

bu arada maçı çok ilginç oynuyorlar sokak kavgası gibi kamera açısı değişik :F
Kız sen ne anlarsın golden teknikten :A

Çağatay az önce yine muhteşem hareketler yaptı, adam komple bir yetenek abidesi :Z

Kaleye Minik'i geçirmek de enteresan tabii :A

flash gibiydiler çok hızlı gelişti herşey :F :F :F
Bu kadarmış demek ki sağlık olsun :F
Afet öğretmenim de zamanında sosyal sorumluluk projesi yapardı her Köye 1 okul kampanyası vardı. :bhr:

Sonra Haydi Kızlar Okula, Doğuda Okul yapıyoruz kampanyası hepsi gerçek biz ortaklığında :love1:

Şimdi de MİKADER :Z

@Yakamoz-Asi abicim maçı izledin mi? :D

çağatay ulusoy futbolcu olsa iyi futbolcu olurmuş drogba gibi vurdu adam resmen :D :D
Aga Mert'e neden destek olmuyorsun karakter oylamasında :D

Bensu öldüğü bölümde arasın onunla konuşma sahnesinden sadece etkilenmiş ve gerçekten ağlamış o sahnede işte oyuncu budur ayoll ölüyü bile ağlatır :A :A :A

2:30 dan itibaren bakalım :A

buda o sahne :T

@Bully @batuhankaralar @MasacRE- @MEnes @turkuazz @xemrexxx @Forumdash @Yakamoz-Asi @cookies @FaJi @Doğu @Polat Şaşmaz @sokak sanati @mrt-06 @Billy Kane @Sherlock @ömer karataş
Aman Aras'ı kardeşine benzetiyormuş ondan etkilenmiş işte abartmaya gerek yok :A

Demek isterdim ama avatar beni frenliyor işte, tabii ki en çok Aras'tan etkilenecek, Mert Karadağ bir efsane :Z

Aman Aras'ı kardeşine benzetiyormuş ondan etkilenmiş işte abartmaya gerek yok :A

Demek isterdim ama avatar beni frenliyor işte, tabii ki en çok Aras'tan etkilenecek, Mert Karadağ bir efsane :Z
hahha eski sen kıskancmıs işte iyiki mert ile doğruyu bulmuşsun ayoll :A :A :A

kız arasdan konu açılmısken kardeşime benziyor diyor ama konusmasın sonrasında sahnesinden çok etkilendim diyor aras bu dizide en iyi performans sergileyen oyuncu oldu avatarınla gurur duy ayoll :Z:Z:Z

hahha eski sen kıskancmıs işte iyiki mert ile doğruyu bulmuşsun ayoll :A :A :A

kız arasdan konu açılmısken kardeşime benziyor diyor ama konusmasın sonrasında sahnesinden çok etkilendim diyor aras bu dizide en iyi performans sergileyen oyuncu oldu avatarınla gurur duy ayoll :Z:Z:Z
1 gün sonra kurtuluyorum çok şükür, rahat rahat giydiririm artık :Z

Ya ne demezsin, adımız manyak Bully'e çıktı bu avatar yüzünden :T: