YouTube Görünen Adam - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,875
Puanı
1,061
Big_636257862477978565.jpg

Onur Ünlü'nün yeni internet dizisi ''Görünen Adam'' Youtube üzerinden yayın hayatına başladı!

Leyla ile Mecnun dizisiyle büyük üne kavuşan ve geçtiğimiz sezonlarda Beş Kardeş dizisiyle de büyük ses getiren başarılı yönetmen Onur Ünlü'nün yeni dizisi ''Görünen Adam'' Youtube üzerinden yayın hayatına başladı. Başrolünde Erkan Kolçak Köstendil'in yer aldığı diziye birçok ünlü isim de konuk olarak katılacak.

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Dizinin bölümlerini ise buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UC7N4GnGhfS70oL0pYzepR4Q

Abi efsane olmuş ya. Hele o ürün yerleştirme. :A Proje değer görürse çok iyi olur. Aslında arkasında destek varsa bir kanalda yayınlasalar ne olur ya?

1. Bölüm

Tam Onur Ünlü'ye yakışır absürtlükte bir iş olmuş. İlk bölümde en güzel kısımlar ürün reklamlarıydı. Midye dolma açacağı :A
Bölümün sonunda da Kurtuluş'un görünen adama dönüşmesiyle asıl macera başlar bundan sonra.
Bu arada evin Beş Kardeş'teki ev olması da gözden kaçmadı tabi ki :)

@FaJi Sen de izleyeceğim demişsin sanırım, seni de etiketleyelim. Baktın mı diziye? :)

@FaJi

Son düzenleme:
Diziden az önce haberim oldu. Biraz açayım beğenirsem devam ederim dedim. Daha başında adam görünmez bir şekilde ilerlerken aynada gözüküyor. Umarım bu bir espridir. Güldürmedi ama diğer türlüsü daha kötü.

İzledim şimdi 3 bölümü de. Güzel ve farklı dizi izlerken eğleniyorsun. Farklı bir şeylere her zaman varım. Onur Ünlü izlenir mi izlenmez mi kaygısı yaşamadan direkt hayal ettiği şeyi yapamaya çalışıyor.

Görünmezler dünyasından başladık diziye. Kurtuluş kaza yaşadı görünmezler dünyasından çıkarak bize görünmez oldu ancak görünmezler bu kez onu göremez oldu. Gerçekten bize görünen kişi onlara farklı geliyor ve görünmez olarak görüyorlar. Böyle bir absürtlük var :D Ürün yerleştirme iyiydi.

İzlerken gülmedim fakat sıkıldım da diyemem. Hikayesi falan iyi değil ama farklı bir şey olduğu için 10 bölümün hepsini izlerim diye düşünüyorum.

1. Bölüm

Hiç bir şekilde güldürmedi, ikinci bölüme şans verdirecek kadarda iyi değildi.

1. Bölüm;

Anladım ki absürt komedi bana göre değil. Leyla ile Mecnun gibi overrated bir iş olacak. Aşırı abartılı oyunculuklar yapay mimikler ve kayda değer olmayan bir konu. Süresi fazla değil ama izlemeye değecek bir iş olduğunu düşünüyorum.

2/10

4. Bölüm
Diğer bölümlere göre daha iyiydi ve hareketliydi.

Her ne kadar oyunculuklar kötü olsa da kısa süresi ve farklı bir proje olduğu için sonuna kadar izlemeye devam edeceğimi yeniliyorum. :D

4. Bölüm

En iyi bölümdü şu ana kadar. Her bölüm git gide daha iyi oluyor dizi. Bu bölümde İsfendiyar daha çok öne çıktı. Kurtuluş ile birlikte olan sahneleri çok güzeldi, ikisinin uyumu da iyiydi zaten.

5. bölüm
Bu bölümde güldüğüm yerler oldu. Güzel bölümdü. 15 dakikada çok kısa geliyor bana 30 dakika olsaymış daha iyi olacakmış.

Geçen hafta izlemiştim. İlk 3 bölüm peşpeşe... Güzel youtube için ama beni de sarmadı. Çok güldürmedi pek. Bir kezban bir mahmut daha güzeldi:F bir dizi daha vardı ama adını unuttum o dizi yanılmıyorsam 5 bölüm filan çekildi tvde dizi yapan yapımcılardan biriydi. Yarın aklıma gelirse editlerim postu :A

Rez...?.......?......?

5. Bölüm

Yine güzel bir bölümdü. İlk kez Eşref Şerif karakteri ve sahneleri hoşuma gitti. Kurtuluş'un gözlükleri satıp parayı vuracan değil mi demesiyle geyiğe bağlamaları LiM'deki Arda-Mecnun geyik muhabbetlerini hatırlattı :D

1-5. Bölümler

Klasik Onur Ünlü işi. Tam tahmin ettiğim gibi beğeneceğimden emindim öyle de oldu. Dizinin çıkış fikri aşırı özgün. Yaratılan dünya tam anlamıyla kendine has olmuş. Karakterler sadece aynalar ve yansımalar vasıtasıyla görünüyor. Bize görünen kişiler ise dizideki normal sıradan insanlara görünmüyor. Bir sahnede geçen 'görünmediği gibi değil' repliği ne kadar manyak kafada bir iş olduğunu gösteriyor aslında. :A

Karakterler de yine değişik ve absürd olmuş. Kurtuluş hikayeyi taşıyan karakter ve Erkan Kolçak çok iyi yansıtmış. Çok zor bir işin altından kalkmış. Tek başına oynamış çoğu sahneyi ve baya iyi iş çıkarmış. Manyak kötü karakter Eşref Şerif de iyi canlandırılmış ve değişik bir karakter olmuş. Osman Sonant'ın İsfendiyar'ı da güzeldi, garip garip konuşmaları hoşuma gitti. Onur Ünlü'nün değişik ve kendine has karakter üretme özelliği burada da sürmüş.

İşin teknik başarısı ise farklı bir boyutta. O sahnelerin bu seviyede sırıtmadan başarıyla çekilmesi ciddi anlamda zor bir iş. O seviyede aksiyon çekmek de çok zor iş. Bunun altından müthiş kalkmışlar. Zaten Onur Ünlü de diyor baya uğraş verici teknik detaylarla boğuşmuşlar, çok uzun sürmüş çekilmesi. Yapılan işe saygı duymak gerek. Ülkemizde fantastik ve absürd bir iş çekiliyor ve bu bazen mizahla, bazen de anlamlı göndermelerle süsleniyor. Ben beğendim bakalım bu değişik hikaye nereye gidecek göreceğiz. :)

1-5.Bölüm

Özellikle 3.bölümden sonra kendini açtı baya. İlk 2-3 bölüm giriş olarak mükemmel değildi ama sonradan dizi rayına oturdu ya da biz alıştık. Zaten 15 dakikalık ve her şeyden önce bir Youtube dizisi, yani sınırlı bütçe ve süreyle çekilmiş bir yapımdan olağanüstü başarı yahut LİM tadı beklemek acımasızca olurdu.

Dizide özellikle reklamcı herif ile Kurtuluş'un muhabbeti beni çok güldürüyor, bence Reklamcı dizinin en komik karakteri. :A

1-5. Bölümler

Klasik Onur Ünlü işi. Tam tahmin ettiğim gibi beğeneceğimden emindim öyle de oldu. Dizinin çıkış fikri aşırı özgün. Yaratılan dünya tam anlamıyla kendine has olmuş. Karakterler sadece aynalar ve yansımalar vasıtasıyla görünüyor. Bize görünen kişiler ise dizideki normal sıradan insanlara görünmüyor. Bir sahnede geçen 'görünmediği gibi değil' repliği ne kadar manyak kafada bir iş olduğunu gösteriyor aslında. :A

Karakterler de yine değişik ve absürd olmuş. Kurtuluş hikayeyi taşıyan karakter ve Erkan Kolçak çok iyi yansıtmış. Çok zor bir işin altından kalkmış. Tek başına oynamış çoğu sahneyi ve baya iyi iş çıkarmış. Manyak kötü karakter Eşref Şerif de iyi canlandırılmış ve değişik bir karakter olmuş. Osman Sonant'ın İsfendiyar'ı da güzeldi, garip garip konuşmaları hoşuma gitti. Onur Ünlü'nün değişik ve kendine has karakter üretme özelliği burada da sürmüş.

İşin teknik başarısı ise farklı bir boyutta. O sahnelerin bu seviyede sırıtmadan başarıyla çekilmesi ciddi anlamda zor bir iş. O seviyede aksiyon çekmek de çok zor iş. Bunun altından müthiş kalkmışlar. Zaten Onur Ünlü de diyor baya uğraş verici teknik detaylarla boğuşmuşlar, çok uzun sürmüş çekilmesi. Yapılan işe saygı duymak gerek. Ülkemizde fantastik ve absürd bir iş çekiliyor ve bu bazen mizahla, bazen de anlamlı göndermelerle süsleniyor. Ben beğendim bakalım bu değişik hikaye nereye gidecek göreceğiz. :)
Sonunda teşrif ettiniz Enes bey :A