YouTube Görünen Adam - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sonunda teşrif ettiniz Enes bey :A
La hep izlicem izlicem diyordum bugün anca fırsat bulup da izleyebildim. :A Ha diğer türlü teşrif etmeyi foruma girme babında diyorsan da ona da aynı minvalde cevap veririm gibi. :A Ama az kaldı 2 Haziran'dan sonra buralarda sahalardayım. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
La hep izlicem izlicem diyordum bugün anca fırsat bulup da izleyebildim. :A Ha diğer türlü teşrif etmeyi foruma girme babında diyorsan da ona da aynı minvalde cevap veririm gibi. :A Ama az kaldı 2 Haziran'dan sonra buralarda sahalardayım. :A
Yok dizi için dedim de forum için de uyuyor gerçekten :A Neyse o tarihlerde Nba finalleri de başlıyor zaten, senden bomba gibi bir geri dönüş bekliyoruz artık foruma :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok dizi için dedim de forum için de uyuyor gerçekten :A Neyse o tarihlerde Nba finalleri de başlıyor zaten, senden bomba gibi bir geri dönüş bekliyoruz artık foruma :A
Aynen ben de o yüzden yazdım zaten. :A Nba finallerinde sabahlar olmasın diyip yardıracağız konuda. :A Bu sene de bir come back olur mu acaba ne dersin. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen ben de o yüzden yazdım zaten. :A Nba finallerinde sabahlar olmasın diyip yardıracağız konuda. :A Bu sene de bir come back olur mu acaba ne dersin. :A
Hayır olmaz, olamaz, olmamalı :A Tabi comebacki Gsw yapacaksa olabilir :A

4-2 Gsw alacak gibi hissediyorum. İş son maça kalmamalı. Son maç oynanırsa orada Lebron canavarı işi bitirir muhtemelen çünkü o yüzden sona bırakmadan bitirmemiz lazım işi :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayır olmaz, olamaz, olmamalı :A Tabi comebacki Gsw yapacaksa olabilir :A

4-2 Gsw alacak gibi hissediyorum. İş son maça kalmamalı. Son maç oynanırsa orada Lebron canavarı işi bitirir muhtemelen çünkü o yüzden sona bırakmadan bitirmemiz lazım işi :A
Lebron son 9 maçın 8'inde o canavar modda oynuyor fark ettiysen. Oyunun her alanında yapmadığı katkı yok adamın. Üçlük atamıyordu onu bile yüzde 50 ile atıyor manyak herif. :A :A Hem kendi müthiş oynuyor hem takımı müthiş oynatıyor, adeta bir şef misali. :A Bu şartlar altında 4-2 almanız biraz zor be. :A

İlk maçta bir şeyler belli olacaktır. Lebron ve Cavs o seviyede oynayabilecek mi veya Gsw o rahatlığı bulabilecek mi? Bunun işaretlerini ilk maç verecektir. :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Dizi eğlenceli bir hal aldı. 15 dakika hoş vakit geçiriyorsun. Hiç zararı yok izle geç. :D

Adam zamanda dolaşmaya başladı şimdi de :D Karacaoğlan ile muhabbet güzeldi. İsfo ve Tuman karakteri aslında daha eğlenceli tipler. Çok az gördük ama hele Tuman tiplemesi çok hoşuma gidiyor :D Zühtü öldü. Hasan Mezarcı repliği duyduk hastayım dedim inanmadın bak ne oldu :D Kısa sürecek olması kötü. Daha uzun sürseydi dizi güzel olurdu.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
6.Bölüm

Güzel eğlenceli bir bölümdü. Absürdlüğü ve komedisi yer yer Leyla ile Mecnun'u andırdığı için çok hoş oluyor. :)

Zaman yolculuğunda çalan müzik güldürdü. :A Aynalardan geçip zamanda yolculuk yapmak ilginç fikir olmuş. LM'deki geçmişe gitme sahneleri geldi aklıma. :A Karacoğlan muhabbeti güzeldi. Son sahneler de merak ettiren yerde bitiyor hep bakalım neler olacak, nasıl bir final göreceğiz acaba?

İsfendiyar karakteri çok iyi ya. İsfo ve Kurto'nun muhabbetleri çok iyi oluyor. :A İsfo'nun bir yerde atara kalkıp sonra tekrar naif kimliğine büründüğü sahne çok iyiydi. :A Keza tuvalet sahnesi pantolon yakışıyor mu dediği yer de. :A Osman Sonant acayip bir adam bu tarz değişik karakterleri çok iyi oynuyor. Zühtü'nün ölümü de üzdü. Dublajlı bir karakter ama değişik oluyordu doğrusu.