Alman abla hojdur amma banenaa. Siz şarkı söylemeyin abi, gidin Mercedes yapın, BMW yapın, bizim uzun adamla uğraşın ama şarkı söylemeyin. :)

Azerbaycan yeniden worldwide TT listesinde. Romanya ise hızlı giriş yaptı 2.sırayı kaptı Portekiz ve İspanya'dan sonra.

oyuncu oylarınızı gönderdiniz dimi hepiniz 3 mayısta ya da 4amyısta özel mesaj kutunuza gelmiş olmalı liste harun melunu sen göndermedin biliyorum suyun ısındı:A berkan sen yerli dizi izliyor muydun:F
gönderdim demştm ya bir zahmet mesaj bölmesine bak burdan tahmin yürüteceğine tosbağa :)

gönderdim demştm ya bir zahmet mesaj bölmesine bak burdan tahmin yürüteceğine tosbağa :)
sana gıcıklık olsun diye yaptım :A neyse @BesaleT vatanım sensin izliyordu belki fi de izliyordur oy kullanırmısın:bhr: @mesmeso61 sen göndermiştin dimi seni @FaJi ile karıştırabiliyorum:A

bu arada çiğdemin haremi çıktı galiba ukrayna çıkınca ortalık koktu.ss

Alman abla hojdur amma banenaa. Siz şarkı söylemeyin abi, gidin Mercedes yapın, BMW yapın, bizim uzun adamla uğraşın ama şarkı söylemeyin. :)
şarkı berbattı kıza yazık oldu :) almanların arada bir güzel şarkıları çıkıyorda o araya denk gelmek nasip olmadı bir türlü :)

Ev sahipi
Ukrayna - 2/10

Berbat, hadi boş kalmasın siz temsil edin denilmiş resmen.
2 puan da o kafa için sahnedeki.

sana gıcıklık olsun diye yaptım :A neyse @BesaleT vatanım sensin izliyordu belki fi de izliyordur oy kullanırmısın:bhr: @mesmeso61 sen göndermiştin dimi seni @FaJi ile karıştırabiliyorum:A

ben fiye oy vermedim fiktiret fiyi dedim iyi demişmiyim :) özel tv yarışıyormuydu senin yarışmanda :)

İzliyorum Fi'yi de ama oyları kullanmıştım ben. :D

22 - Ukrayna
Valla gecenin değişik şarkılarından oldu bir farklılık da iyi oldu ama pek bir şey olmaz bu şarkıyla.
6.5/10