2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Ne riski Allah aşkına alt tarafı Sıla diyecen peki şöyle sorayım bu iki şarkıdan en çok hangisini dinledin 2016 da :D
Simge kazanması için mantıklı tercih yapmam lazım. Sılacılar riskli gibi sen oy çalışması da yapmasan da. :A
Kimi daha çok dinlediğim biliyorsun. :X

Gören de neyi oyluyor, altı üstü bir yarışmaya oy vereceksin. :F
#SILA
Simge hangisinde daha rahat kazanır onu düşnüyorum. :F

hhaha destere kısmı halfıyen doğru vlla 😱

çok teşekkürler @mrt-06 @Bully :bhr:

ahh ben geldiğimde @destere gitmiş bu seferde bu gece gelir sanırım :(
@mrt-06 saolsun hissettirmeye çalıştı senin yokluğunu :A

destere de 48 saat sonra döneceğini yazmış bu gece damlar muhtemelen :A

Durum Leyla'ya destek bekliyoruz canım :Z Beraberlikte Afitap çıkıyor @Harunnn60 hadi artık senden de oy bekliyoruz. ss

Simge kazanması için mantıklı tercih yapmam lazım. Sılacılar riskli gibi sen oy çalışması da yapmasan da. :A
Kimi daha çok dinlediğim biliyorsun. :X

Simge hangisinde daha rahat kazanır onu düşnüyorum. :F
Ya kimseye baskı kurmayacağım neticede aynı şey Durum Leyla İçin de geçerli bir sürü oy aldı o mantıkta Durum Leyla da bayağı şanslı :D Bak söz verdim sana daha kaç kere söyleyeceğim eğer sözüme uymazsan gelsin tükürsünler o denli :)

Asla kazanamaz Durum Leyla,
Farkında değil misiniz yoksa?
İster inanın ister inanmayın
Tantuni yiyin ama kusmayın
Aşkımız kalmasın yarım
Pembe panjurlu AFİTAP :love1:

Mükemmel akrostişimi sunuyorum sizlere, @MasacRE- şokta. :bhr: @Harunnn60
Tek kelimeyle rezalet :A

Ya kimseye baskı kurmayacağım neticede aynı şey Durum Leyla İçin de geçerli bir sürü oy aldı o mantıkta Durum Leyla da bayağı şanslı :D Bak söz verdim sana daha kaç kere söyleyeceğim eğer sözüme uymazsan gelsin tükürsünler o denli :)
Durum Leyla'da sana karşı olanlarda attı evet ama şans iş tabi. :A Senin sözde sıkıntı yok ama Sıla fanları çok. Simge'nin fanı az. Durum Leyla'da başbaşa gidebilir Simge belki. :A

Durum Leyla'da sana karşı olanlarda attı evet ama şans iş tabi. :A Senin sözde sıkıntı yok ama Sıla fanları çok. Simge'nin fanı az. Durum Leyla'da başbaşa gidebilir Simge belki. :A
Bak şu da var eğer Durum Leyla finale çıkarsa kazanması İçin elimden geleni yaparım sen bilirsin :A

Valla beni hırslandırma yaparım yeminle düşman şarkı olmasına rağmen ceza vermek için yaparım :A Ama bak Sıla için bu çalışmayı yapmayacağım amaçlım sadece finali görsün :D
Simge-Yankı şarkısını çok seviyorum hatta git konusuna baya yorumum var. :A O yüzden onu zorlanmayacağı bir isim olmalı belki berabere götürecek. :A
Sıla ise çoğu kez şampiyon oldu onun karşısına koymak mantıksız.:(
He dersin Durum Leyla şampiyon olursa diye oda olabilr. Ama burada iki seçimden hangisinin daha çok kazanma şansı olacağı. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...