'En İyi Ben Seçerim' Şampiyonu: Bully

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Bu arada emeklerinden dolayı kutlarım seni @Dosi :D

Konuyu sabitlettir.:Z
tessekur ederim :D nasil sabitleniyor ??

Tebrikler kardeşim 1.liklerin adamı. :bhr: @Bully

Emeklerine sağlık. :) @Dosi

@xemrexxx @EFE UYSAL sizlere de tebrikler. :X
tesekkurler :)

@Dosi ciğim en son oy kullanıp da eşitliğ ibozan melunun adını bir versin de katledip biraz rahatliyim:A

Her kimse kokulu öpücükler yolluyorum kendisine :A Dosi ismini verse bile benim korumam altındadır kendisi :A

Admin yetkilerimi kullanarak yapacağın her katliam girişimini def ederim :A
Emre ne yapacan o kisiyi, o olmazsa baskasi olacakti :A sen @turkuazz i linc et :A (yarisma bitti seni yem ediyorum :A) ama okadar gaddar degilim. Bully seni korur :A Bully Mehmet sayesinde birinci oldun :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Emre ne yapacan o kisiyi, o olmazsa baskasi olacakti :A sen @turkuazz i linc et :A (yarisma bitti seni yem ediyorum :A) ama okadar gaddar degilim. Bully seni korur :A Bully Mehmet sayesinde birinci oldun :A
Ben sabitlemiştim konuyu :D

@turkuazz'ı kimselere yedirmem, kendisi bundan böyle benim korumam altındadır :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yarışmalar herkesin yarıştığı ama sonunda @Bully nin kazandığı aktivitelerdir. :A Adam forumun Almanya'sı oldu resmen. Neyse tebrikler karşim kendine iyi bak. :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yarışmalar herkesin yarıştığı ama sonunda @Bully nin kazandığı aktivitelerdir. :A Adam forumun Almanya'sı oldu resmen. Neyse tebrikler karşim kendine iyi bak. :A :A
İnanır mısın yarışmayı kazandıktan sonra benim de aklıma geldi bu espri ama ben yapsam hoş durmazdı mütevazilik açısından :A

Ezel ve Titanic'e verdiğin tam destekle bu sonuçta katkın büyük, çok teşekkürler kardeşim :Z Sen de iyi bak kendine :A

Tebrikler müzik adamı. :A @Bully :A
Teşekkürler Haruncum şaşırmadın sanırım sonuca :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İnanır mısın yarışmayı kazandıktan sonra benim de aklıma geldi bu espri ama ben yapsam hoş durmazdı mütevazilik açısından :A

Ezel ve Titanic'e verdiğin tam destekle bu sonuçta katkın büyük, çok teşekkürler kardeşim :Z Sen de iyi bak kendine :A

Teşekkürler Haruncum şaşırmadın sanırım sonuca :A
Ne demek kardeşim inan kimin kimle yarıştığını bilmiyordum ama kalite neyse ona verdim yani. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
2 puan farkla şampiyon olmuşuz, genelde ucu ucuna kaybeden ben olurdum, bu sefer bu şanssızlığımı kırdığım için mutluyum :A Çatlasın @Tolstoyevski :A

İkinci @xemrexxx ve 3. @EFE UYSAL sizlere de tebrikler gençler final başarınızdan ötürü :A

@Dosi emeklerine sağlık canım muhteşem bir sunuculuk yaptın :bhr: İlk yarışmanda ben şampiyon olduğum için de ayrıyeten mutluyum :A Çok eğlenceli ve heyecanlı bir yarışma oldu, sahne kapma gerilimi falan, emeklerimizin karşılığını almak güzel :A

Ayrıca @vadikızı @batuhankaralar @berkann @MEnes @Doğu @tolgab @Sherlock @cookies tam puanlarınızdan ötürü çok teşekkürler sizlere :Z

2.sezon olacak mı bilmiyorum ama yine de önümüzdeki sezonlarda görüşmek üzere diyelim :A İnşallah da olur :A
teşekkürler. Bende çok sevindim birinci olmana. Hak ettin sonuna kadar. Tüm haftalar boyunca hep başarılı bir grafik çizdin :D yarim saate daha buralardaysan kapak resmini deniyelim. düzenlemesini yapayim olmazsa. yada kendi sayfamda denerim sonra sana messengerden iletirim emanetini :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ne demek kardeşim inan kimin kimle yarıştığını bilmiyordum ama kalite neyse ona verdim yani. :A
Zaten 2.turda gizli oylama oldu, kimse bilmiyordu yani kimin kimle yarıştığını, en yakınlarımdan bile 1 puan yediğim oldu :A Ama sonuç olarak kazandım, mutlu ve gururluyum :A

Ama yarışmayı az çok takip eden birisi Ezel'i benim seçtiğimi anlamıştır sanırım, @xemrexxx de denedi kapmayı ama neyse ki bende kaldı :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
teşekkürler. Bende çok sevindim birinci olmana. Hak ettin sonuna kadar. Tüm haftalar boyunca hep başarılı bir grafik çizdin :D yarim saate daha buralardaysan kapak resmini deniyelim. düzenlemesini yapayim olmazsa. yada kendi sayfamda denerim sonra sana messengerden iletirim emanetini :A
Saol canım ben de çok sevindim :A İyi yarıştık bence de :F

İşlerim olabilir azcık, sen dene sonra ilet istersen bana :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Sonuç pek hoşuma gitmiş olmasa da diyecek bir şey yok, @Bully'i tebrik ediyor ve MS'de seni şampiyon yaptırmayacağız, olamayacaksın şampiyon diyorum. :A

Yarışma boyunca gayretinden, sabrından ve emeklerinden ötürü Dositols'u da tebrik ediyorum, emeğine sağlık. :)
tesekkurler canim. Sonlara dogru jüri olduğun icin bende teşekkür ederim :)

Saol canım ben de çok sevindim :A İyi yarıştık bence de :F

İşlerim olabilir azcık, sen dene sonra ilet istersen bana :A
benimde hazirlik yapmam gerekiyor zaten. biraz gec yatacam. halederim. benim kapak resmi gider ama kayit etmemistim :S neyse baska zaman yenisini yaparim :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
@Bully ben @Yakamoz-Asi nin 11. haftadaki oyu yanlislikla paylasmisim. Onu zaten biliyordunuz. 10. hafta tam puan verdi sana :D düzelttim.
iyi geceler. Allah'a emanet olun :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Beethovena 1 vererek mi :)
Valla o kısmı pek hatırlamıyorum ama bana ne hoş geldiyse ona yüksek verdim. Ordaki fonlardan da hepsi muazzamdı ama beni en fazla etkileyenler başa geçti doğal olarak. Yani Beethoven da arada kaynayan yazık olan oldu ama 1 puan elbet birine gidecekti. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

iyide en son oy kulanan sanırım başkasıydı oy kullandıktan sonra başka oy kullananda oldu:D