'En İyi Ben Seçerim' Şampiyonu: Bully

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kısa ve hızlı süren yarışmamızın sonuna geldik :)
Yarışmamızda yarışan ve jüri olan tüm herkese çok teşekkürler.
Yarışmamızın şampiyonu @Bully 'i tebrik ediyoruz :)

Bild1.JPG

Kapak resminle ugrasmam gerekiyor daha :)
işte kalan oylar
10.hafta:
@vadikızı
3.Titanic
2.Game Of Thrones
1.Buz Devri - Büyük Çarpışma

@batuhankaralar
3 titanic
2 Got
1 Buz devri

@Yakamoz-Asi
Titanic 3
Buz Devri 2
GoT 1

@berkann
3 Titanic
2 Got
1 Buz Devri

@MEnes
Titanic - 3
Game Of Thrones - 2
Buz Devri - Büyük Çarpışma - 1

11.hafta oylar

@Doğu
3- Ezel
2- Beethoven
1- Hababam Sınıfı

@tolgab
3 - Ezel
2 - Hababam Sınıfı
1 - Beethoven

@MEnes
Ezel Fon müziği - 3
Hababam sınıfı fon müziği -2
Beethoven - 1

@Sherlock
3) Ezel
2) Hababam Sınıfı
1) Beethoven

@cookies
3 Ezel
2 Beethoven
1 Hababam sınıfı

10.-11. hafta toplam puanlar ( final puanları eklendi)
@Bully 142
@xemrexxx 140
@EFE UYSAL 105

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yine mi @Bully şampiyon oldu :T: Neyse tebrik ederim Kaan, ama seni Ms'de şampiyon yaptırmayacağız :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Bully @xemrexxx @EFE UYSAL @turkuazz @sokak sanati @Çiğdem- @destere @FaJi @mrt-06 @ozmoturk @Billy Kane @denizz19 @Aserat @OzaN @destere @MasacRE- @MEnes @Tolstoyevski @tolgab @Sherlock @cookies @Forumdash @Yakamoz-Asi @dreamy @batuhankaralar @Yiğitt @berkann @Maskeli Fedai @mesmeso61
hepinize çok teşekkürler. çok keyifli bir süreç oldu benim için :)
Kaan, Deniz, Emre ve Melek size extra teşekkur ederim. Her sonuç gecesi yalniz birakmadiniz beni.
Destere sanada özel teşekkürlerimi sunuyorum. Erken oylarini yollayarak hep desteğini eksik etmedin :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
@Bully @xemrexxx @EFE UYSAL @turkuazz @sokak sanati @Çiğdem- @destere @FaJi @mrt-06 @ozmoturk @Billy Kane @denizz19 @Aserat @OzaN @destere @MasacRE- @MEnes @Tolstoyevski @tolgab @Sherlock @cookies @Forumdash @Yakamoz-Asi @dreamy @batuhankaralar @Yiğitt @berkann @Maskeli Fedai @mesmeso61
hepinize çok teşelkürler. çok keyifli bir süreç oldu benim için :)
Kaan, Deniz, Emre ve Melek size extra teşekur ederim. Her sonuç gecesi yalniz birakmadiniz beni.
Destere sanada özel teşekkürlerimi sunuyorum. Erken oylarini yollayarak hep desteğini eksik etmedin :)

Ne demek canım benimm emeğine sağlık yüreğine sağlık sen eğlendiysen mutlu olduysan eğer bize en büyük teşekkür budur zaten :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @Bully :)

Güzel bir yarışma oldu. Emeğine sağlık @Dosi ciğim çok keyifli bir sunum yaptın. Elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalıştık. Devamını inşallah görürüz bir gün. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2 puan farkla şampiyon olmuşuz, genelde ucu ucuna kaybeden ben olurdum, bu sefer bu şanssızlığımı kırdığım için mutluyum :A Çatlasın @Tolstoyevski :A

İkinci @xemrexxx ve 3. @EFE UYSAL sizlere de tebrikler gençler final başarınızdan ötürü :A

@Dosi emeklerine sağlık canım muhteşem bir sunuculuk yaptın :bhr: İlk yarışmanda ben şampiyon olduğum için de ayrıyeten mutluyum :A Çok eğlenceli ve heyecanlı bir yarışma oldu, sahne kapma gerilimi falan, emeklerimizin karşılığını almak güzel :A

Ayrıca @vadikızı @batuhankaralar @berkann @MEnes @Doğu @tolgab @Sherlock @cookies tam puanlarınızdan ötürü çok teşekkürler sizlere :Z

2.sezon olacak mı bilmiyorum ama yine de önümüzdeki sezonlarda görüşmek üzere diyelim :A İnşallah da olur :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
en azından efe melununa fark atmışım :A neyse tebriks @Bully .ss
Teşekkürler totoş :X

Sonuçlar hiç tatmin etmedi demiştim ben 3.yüm diye :) Enazından @Bully kardeşim şampi oldu tebrikler :Z:Z
Eyvallah kardeşim, yabancıya gitmedi en azından, ben de ben olamasam senin şampiyon olmanı isterdim :A

@Bully tebrik ederim ablacım :D
Teşekkür ederim ablacım :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yarışma ile ilgili yorumum bu kadar şimdi Şike falan dicem @Dosi ile uğraşacağım boş ver.:A X'li isim finale çıkmış sen anla kanka.:A
Üstüme alınmıyorum. Benim adil olunulmasi icin nekadar ugrastigim biliniyor.
@Bully e yüklenenler oluyordu ve gizli konsepte yaptim. hic oy kullanmayan üyelerde oy kullandi yarisma konumuza hic ugramamis yarismacilarin kim olduklarini bile bilmiyorlardi. 60 civari oylarin sonucu bu :)
ha kisiye göre oy kullananlar oldu zamaninda ama alinan final puanlari finalde bir işe yaramadigi icin yarismanin finalinden memnunum :)