En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@mrt-06 sihirli anneme atılan iftiradan sonramı sen tvene almadın yoksa vadicilerden korktunmu ozaman forumun kanal zamanında bence eğer alsaydın çok güzel fikrim vardı ozaman
oy yolla sihirli annem var yarismada. bana özelden yolarsin oy ? liste yollayayimi? @mrt-06 :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Dosi yorumu yazıp sildin sanırım o mesajı dün yazmışsın ben de bugün girebildim foruma 2 3 gün üstüne. Bugün de özel mesajlara bakmaya fırsat olmadı bildirimlere bakmaktan yani yeni gördüm yazdıklarını. Cidden şu son 2 3 gündür baya bir yoğunum hiç bir şeye fırsat bulamadım. Yani yollayabilsem ne yapıp edip yollayacağımı biliyorsun veya cevap vereceğimi de. Umursamamazlık yapacak kadar olmadık daha. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Dosi yorumu yazıp sildin sanırım o mesajı dün yazmışsın ben de bugün girebildim foruma 2 3 gün üstüne. Bugün de özel mesajlara bakmaya fırsat olmadı bildirimlere bakmaktan yani yeni gördüm yazdıklarını. Cidden şu son 2 3 gündür baya bir yoğunum hiç bir şeye fırsat bulamadım. Yani yollayabilsem ne yapıp edip yollayacağımı biliyorsun veya cevap vereceğimi de. Umursamamazlık yapacak kadar olmadık daha. :)
tamam sorun değil. geriye 3 haftalik final haftalarimiz kaldi 3 sahne. onda kulanirsin artik firsatin olursa. olmasada canin sağolsun.
Birşey demiyeceğim artik

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
tamam sorun değil. geriye 3 haftalik final haftalarimiz kaldi 3 sahne. onda kulanirsin artik firsatin olursa. olmasada canin sağolsun.
Birşey demiyeceğim artik
Yarın eve erken gelirsem ne yapıp edip kullacağım. Dediğim gibi keşke fırsatım olsaydı da öncekileri de yollasaydım. Süreleri geçmiş sanırım ama açıklanmadılarsa toptan yollarım onları da. Yarın yazarım sana onlar hakkında net bir bilgi alırım ona göre kullanırım. Şimdilik çıkmam gerek iyi geceler. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Yarın eve erken gelirsem ne yapıp edip kullacağım. Dediğim gibi keşke fırsatım olsaydı da öncekileri de yollasaydım. Süreleri geçmiş sanırım ama açıklanmadılarsa toptan yollarım onları da. Yarın yazarım sana onlar hakkında net bir bilgi alırım ona göre kullanırım. Şimdilik çıkmam gerek iyi geceler. :)
yok süre geçmedi. animasyon, yabanci dizi ve 2000ler dizi jenerigi.
kendini yorma vaktin yoksa kalsin yada hangi konsept ilgini cekerse tek onda oy kullan

@destere hani laf atacaktin seçimlerine :A

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
yok süre geçmedi. animasyon, yabanci dizi ve 2000ler dizi jenerigi.
kendini yorma vaktin yoksa kalsin yada hangi konsept ilgini cekerse tek onda oy kullan

@destere hani laf atacaktin seçimlerine :A
af atacağımda kime laf atsamki aralarında hiç iyi yok hepsi berbat :)
geçen konseptte kötü gelenler burda durumu üzeltmiş bir benim görümcek haricinde benim görümcek @mrt-06 yine sıvamış bir insan bu kadarmı pis şeyler sever :))

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
af atacağımda kime laf atsamki aralarında hiç iyi yok hepsi berbat :)
geçen konseptte kötü gelenler burda durumu üzeltmiş bir benim görümcek haricinde benim görümcek @mrt-06 yine sıvamış bir insan bu kadarmı pis şeyler sever :))
bakalim nasil oylayacaksin çok merak ediyorum :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
bakalim nasil oylayacaksin çok merak ediyorum :A
zaten kafamda sıralamayı yaptım kağıda dökmeye geldi iş :) ama şimdi herkesi tek tek kalaylamayayım sadece senin ova kızına seçtiğin bir zamanlar kulağıma ninni gibi geliyordu onu söyleyebilirim :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
zaten kafamda sıralamayı yaptım kağıda dökmeye geldi iş :) ama şimdi herkesi tek tek kalaylamayayım sadece senin ova kızına seçtiğin bir zamanlar kulağıma ninni gibi geliyordu onu söyleyebilirim :)
ova kızının kendi terciğiydi yani listesinin başindaydi. kimse secmeyince onu aldim listesinden :)

Gelelim değerlendirmeye :) ilk tabloya göre:
7. hafta belirgin zirve veya dip yok puanlar yakın rekabet çok :Z
8. hafta da 1 tane hafif önde olan var ve belirgin geride olan bir yarişmacimiz var diger 4 yarismaci kafa kafaya diyebiliriz :D
9. hafta 50% oylar geldi ve herkesin zirvesinde farkli isimler var.
eğer ilk puan tablosundaki oylar aynı şekilde devam ederse elenenler kıl payı elenecek gibi :(
@EFE UYSAL @denizz19 @xemrexxx @mrt-06 @vadikızı ve @Bully ( herhalde hoş karşılarsın açıklamayı? ) :A

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
ova kızının kendi terciğiydi yani listesinin başindaydi. kimse secmeyince onu aldim listesinden :)

8. hafta da 1 tane hafif önde olan var ve belirgin geride olan bir yarişmacimiz var diger 4 yarismaci kafa kafaya diyebiliriz :D
eğer ilk puan tablosundaki oylar aynı şekilde devam ederse elenenler kıl payı elenecek gibi :(
@EFE UYSAL @denizz19 @xemrexxx @mrt-06 @vadikızı ve @Bully ( herhalde hoş karşılarsın açıklamayı? ) :A
ne kadar aydınlandık ne kadar aydınlandık anlatamam :)
işte bazıları önde, bazıları arkada, bazılarıda birinciliğe çok yakın, bazılarıda sonunculuğa böyle devam ederse bazıları elenecek bazıları birinci seçilecek?? :)
açıklaman batsın dosi :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
ne kadar aydınlandık ne kadar aydınlandık anlatamam :)
işte bazıları önde, bazıları arkada, bazılarıda birinciliğe çok yakın, bazılarıda sonunculuğa böyle devam ederse bazıları elenecek bazıları birinci seçilecek?? :)
açıklaman batsın dosi :)
gecen hafta detayli açikladim @Bully fircaladi beni :( yarışmam bitmeden beni banlamasini istemem. 10 gün sonra ne yapacaksa yapsin ama öncesi dokunmasin bana :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051

@Çiğdem- kimler elenir? :A:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Çiğdem- sana bir konsepte kıydı :A @destere bak basladim aciklamalarima

Açıklaman gayet güzel görünüyor umarım elenmem :A Elenirsem olan yarışmanın reytingine olur :A
cidden yarı yoldamı bırakırsın beni?
Sen ve @denizz19 dan biri yolcu gibi :(

İstanbulun kızı kesin elendi :A :A :A
yanında @EFE UYSAL ida alır :A geçen hafta solladı Efeyi ve ilk hafta çok güzel gitti :Z