En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben Bu Şarkı Benim'de düşünmüştüm bunu, diziyi çok severim ama genele hitap etmeyeceğini düşündüm :A

Zaten senin seçimler genele hitap etmediğinden eleniyon hep :F
çok ağırdı bu :A
neyse @ozmoturk öcünü aldı sayılır :F

Ben bi çay keyfi yapayım sonra değerlendirmelerimle gelecem :D @EFE UYSAL @Bully yorumlar Az Sonra :A

Total miyiz canım :A

@xemrexxx saraysız, sokak dizisiyle gelerek şaşırtmış, geçen haftaki Ruhsar'dan sonra Sihirli Annem'i o aldı sandım ama değilmiş, seni de Geniş Aile olarak düşünmüştüm :X

@Dosi İstersen tüm puanlarımı açıklayayım :A
cevap burada saklı:A
gfdgfdgf.png
dgfdgdfgfdg.png

Aşk-ı Memnu gibi AB cenazeleri görmek nasip etsin Allah, değil mi @sokak sanati @xemrexxx :A
Parmaklıklar Ardındaya 1 verdiğin kesin onu kestirebiliyorum da bu güne kadar yayınlanmış en iyi dizilerden biridir hele ki Aliye'nin olduğu bölümler :A O sebeple keşke izleseydim diyebileceğin işlerden ama peşin hükümlü olma sırf total diyemezsin :)

Total miyiz canım :A

@xemrexxx saraysız, sokak dizisiyle gelerek şaşırtmış, geçen haftaki Ruhsar'dan sonra Sihirli Annem'i o aldı sandım ama değilmiş, seni de Geniş Aile olarak düşünmüştüm :X

@Dosi İstersen tüm puanlarımı açıklayayım :A
Biz de total değiliz ama yarışmalar için genele ayak uydurmak gerekir :A Elenmemek için uğraşıyoruz sonuçta, ama ben elenme pahasına da olsa bildiğimden şaşmam diyorsan ona da saygı duyarım elbet :A

Çocuklar Duymasın'la aran nasıldır :A

Parmaklıklar Ardındaya 1 verdiğin kesin onu kestirebiliyorum da bu güne kadar yayınlanmış en iyi dizilerden biridir hele ki Aliye'nin olduğu bölümler :A O sebeple keşke izleseydim diyebileceğin işlerden ama peşin hükümlü olma sırf total diyemezsin :)
O kadar ağır drama ilgimi çekmiyor, yayınlandığı zamanda izlememiştim. Hayatımız olmuş acı :)

@Bully Fena değil, puanın da o bağlamda geldi :A

@Dosi Puanları açıklayayım, böyle herkese tek tek zor oluyor :F

O kadar ağır drama ilgimi çekmiyor, yayınlandığı zamanda izlememiştim. Hayatımız olmuş acı :)
Diziye göre oy vermiyoruz Ki müziğe ve verdiği duyguya göre neyse ilk 1 puanımız hayırlı olsun. Ama PA acıtasyon dizi değil onu söyleyeyim eğer öyle düşünüyorsan yanılıyorsun :) :A

@Bully Fena değil, puanın da o bağlamda geldi :A

@Dosi Puanları açıklayayım, böyle herkese tek tek zor oluyor :F
oylarini gecersiz sayarim ki bunu en cok @denizz19 ister :A
sonra bakacam nekadar acikladin :) 2 den fazla aciklandiysa saymam :)