En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@Bully @denizz19 @mrt-06 @EFE UYSAL @xemrexxx @vadikızı oylama basladı.
ilk oy geldi bile :D
sizde erkenden cikarin aradan. Ben sizlerin puanini ilk tabloya ayarliyorum cunku sizin daha kisa sureniz var oylama icin.
baş ağrısı yine kendini gösterdi.
biraz dinleneyim sonra @EFE UYSAL in istegiyle 7. ve 8. hafta degerlendirmesi yaparim. Daha bildirimlerimin hepsinede dalmadim :D
görüşürüz
İyi istirahatler :D

Ben istemiyorum sürpriz olsun sonuçlarda :A Sunucunun spoiler verdiği nerde görülmüş ilk de sende görüyorum :F

@vadikızı nın nici bu günden sonra istanbulun kızıdır :A :A :A
Efsane Çocuklar Duymasın'la geldik umarım beğenirsin :A

tek senle @batuhankaralar verirdi birde @Doğu üçünüz dışında düşük alırdım düşündüm yoksa:Distanbulun kızı deme bana lütfen
ben vadiyle elenmeyi seçerdim @Billy Kane kurtoğlu lakabından hala kurtulamadı takdımmı takıyorum bliyorsun cnm :A bundan sonra senide vadi haini olarak görüp istanbulun kızı olarak akıllara kazıtıcam :A :A :A

İyi istirahatler :D

Ben istemiyorum sürpriz olsun sonuçlarda :A Sunucunun spoiler verdiği nerde görülmüş ilk de sende görüyorum :F

Efsane Çocuklar Duymasın'la geldik umarım beğenirsin :A
sen karisma işime :A nezaman spoiler verdim ben ??:S
bukez değerlendirme sadece :D

Yılan seni böyle alırlar yüksek puanlarını İşte :A

Oylarımı kullandım en beğendiklerim Çocuklar Duymasın - Geniş Aİle - Avrupa Yakası - Bir İstanbul Masalı ve Sihirli Annem oldu :A

Tek Başına'ya 1-2 vermezsin umarım 3 de iyi değil. :A

tek senle @batuhankaralar verirdi birde @Doğu üçünüz dışında düşük alırdım düşündüm yoksa:Distanbulun kızı deme bana lütfen
@Doğu ve @batuhankaralar jüri degillerki :)

Kim kiminle yarışıyor hiçbirini bilmeden oyları kullandım. Yabancı dizide GOT ve Shemaless, yerli dizide Parmaklıklar Altında ve Geniş Aile jenerikleri açık ara şeklinde favorim oldular, hayırlı olsun. :)
niye @denizz19 u umutlandirdin :A ya bedduasini alirsan sonuç günü :A