Nisan 2017 Yeni Fav10 Yönetimi ve Editörleri

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10 yönetim ve editör kadrosu yenilendi. Yenileşmeye gidilirken yapılan anketle üyelerin görüşleri de alındı.

Değerlendirme sonuçlarına göre 5 üzerinden 3.99 ortalamayla @sürgünüm en başarılı yönetici seçildi. Onu 3.78 ortalamayla @Aserat ve 3.69 ortalamayla @denizz19 takip etti.

Forumumuzun en çok konu açan moderatörü @Aserat başarılı yöneticiliğiyle süper moderatörlüğe terfi etti.

Editör değerlendirme oylamalarında 4.21'lık oy oranıyla @EFE UYSAL zirvede yer aldı. Ayrıca moderatörlük desteğinde de %84.2'lik dev destek onu yeni moderatörümüz yaptı. Editör oylamalarının ikincisi ise 3.97'lik ortalaması ve %77.2'lik moderatörlük desteğiyle @Billy Kane oldu. Kendisi de yönetim kadromuza katıldı. Oylamada üçüncü sırayı alan, 3.92'lik oy ortalaması ve %70.4'lük moderatörlük desteğiyle @tolgab ve oylamayı 3.88'lik oy oranıyla dördüncü sırada bitiren, %71.8'lik moderatörlük desteğiyle @MayısKralı moderatör olarak yönetime katılan diğer isimler oldular.

Son dönemin dikkat çeken üyelerinden @Sherlock @FaJi, @mesmeso61, bir zamanlar ciddiyeti ile dikkat çeken, sevilen üyelerimizden @turkuazz ve foruma yıllarını vermiş tecrübeli üyelerimizden @batuhankaralar editör kadrosunun yeni isimleri oldular.

Ekibimizden ayrılan bazı arkadaşlarımız da oldu maalesef. Editör kadrosundan alınan @Danger UA! @HeisenBerg ve @EnveR'e tüm emekleri için teşekkür ediyoruz.

Fav10 yönetimi yenilenen kadrosuyla da olabildiğince tarafsız ve yenilikçi bir şekilde daha iyi bir Fav10 için çalışacak. Bireysel olarak hepimizin zaman zaman hataları olabilir ama kararların her zaman çoğunluğun sesi olarak alındığını belirtmek isterim.

Yeni yönetim Fav10'a hayırlı olsun. Tüm arkadaşlara görevlerinde başarılar. İşte yeni Fav10 yönetimi ve editörleri:

Admin

@Bully
@mrt-06

Süper Moderatör

@sürgünüm
@denizz19
@Yiğitt
@Aserat

Moderatör

@Ahmad
@Harunnn60
@MEnes
@ozgur2113
@Tzira
@EFE UYSAL
@Billy Kane
@tolgab
@MayısKralı

Editör

@Sherlock
@FaJi
@batuhankaralar
@mesmeso61
@Forumdash
@turkuazz

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Forumdan gelen oylara ve yorumlara göre değerlendirmeyi yaptık hayırlı olsun yeni kadromuz, herkese başarılar. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Eyyy favon yönetimi evinize ateşler düşsün, mart ayından yararlanamamış olan kediler evinizin önünden ayrılmasın, Ülker Çikolatalı Gofretler evinize çikolatalı molotoflar atsın. ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN!

Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
En başarılı yöneticiler,süper moderatör,moderatör,editör seçilen,değerlendirme puanlarında iyi puan alanlar
@sürgünüm @Aserat @denizz19 @EFE UYSAL @Billy Kane @tolgab @MayısKralı @Sherlock @FaJi @mesmeso61 @batuhankaralar tüm arkadaslara tebrikler:)

@OzaN @Bully @mrt-06 yeni yönetim hepiniz için hayırlı olsun emeğinize sağlık:)
Bu arada yeni yönetimde editör kadrosunda beni tercih eden tüm arkadaşlara teşekkürler çok onur duydum,ama hak ettiğimi sanmıyorum bu yüzden affınızı isteyip yetkimin alınmasını istiyorum:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
En başarılı yöneticiler,süper moderatör,moderatör,editör seçilen,değerlendirme puanlarında iyi puan alanlar
@sürgünüm @Aserat @denizz19 @EFE UYSAL @Billy Kane @tolgab @MayısKralı @Sherlock @FaJi @mesmeso61 @batuhankaralar tüm arkadaslara tebrikler:)

Bu arada yeni yönetimde editör kadrosunda beni tercih eden tüm arkadaşlara teşekkürler çok onur duydum,ama hak ettiğimi sanmıyorum bu yüzden affınızı isteyip yetkimin alınmasını istiyorum:)
Hak ediyorsun bence, forumda en çok konu açanlardan biri de sensin son zamanlarda. Editörlerin görevi konu açmak zaten bence başarıyla yaparsın görevini. Konu açmada bir sıkıntı yaşarsan bana ya da @Bully'e özelden ulaşabilirsin. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Şuan kendimi siyah renk dışında görünce tuhaf oldum. Süper moderatörlüğe terfi eden @Aserat'a ve moderatörlüğe terfi eden @EFE UYSAL, @Billy Kane, @MayısKralı'nı tebrik ediyorum. @tolgab'ı ayrıca tebrik etmek istiyorum çünkü editörlüğe seçildiği ilk dönemde gösterdiği katkı sayesinde moderatörlüğe yükseldi. Benimle beraber editörlüğe yükselen @Sherlock @FaJi ve @mesmeso61'e de görevlerinde başarılar diliyorum.

İlk kez galiba 2014'de 2 bin mesajken başvurmuştum, yeni yönetimde 4.başvurumu yaptım ve nihayet seçildim. Bundan sonra kaliteli haberler ile karşınızda olacağım. İyi akşamlar, bundan sonra daha sık görüşmek üzere :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Ne demek haketmiyorum olurmu öyle şey :ozur:

@sürgünüm @Aserat @denizz19 @EFE UYSAL @Billy Kane hepinizi tebrik ediyorum :D