Klasik Friends - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kahkaha efekti olmayan sit-com mu var. :A Neyse diziye odaklan. .ss
Kanka yeni site buldum şimdi başlıyorum 23 dakika bekle :F

@mrt-06 çok sıkıldım 12.dakikada hiç gülemedim normal mi yoksa alışacak mıyım zamanla :F tebessüm dahi etmedim acaba bende mi sorun :A

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sorun sende. :( Bu kadar sevilen bir diziyi nasıl beğenmezsin ya. .ss
12.dakikadan sonra hafiften gülümsemeye başladım dur bakalım ya yabancı komedi olunca tam etki almıyorum sanırım alışmam gerekecek dur :F

Friends 1.bölüm yorumlarım...

Aslında yabancı dizi komedisi ilk kez izlememle bağlantılı olabilir ama ilk 10 dakikalık kısım tam güldürmedi ama 10.dakikadan itibaren gülmeye başladım. He kahkaha atmadım ama güldürdü Yani. :D

Karakterler çok iyi onlarda bir sıkıntı Yok izledikçe daha da ısınıp güleceğimden şüphem Yok ama isimleri henüz ezberleyemedim. Şu an İçin erkek karakterlerden o inek tipli olan sevdim. Kızlardan da Paul ile gönül eğlendiren :A

@mrt-06

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
12.dakikadan sonra hafiften gülümsemeye başladım dur bakalım ya yabancı komedi olunca tam etki almıyorum sanırım alışmam gerekecek dur :F

Aslında yabancı dizi komedisi ilk kez izlememle bağlantılı olabilir ama ilk 10 dakikalık kısım tam güldürmedi ama 10.dakikadan itibaren gülmeye başladım. He kahkaha atmadım ama güldürdü Yani. :D

Karakterler çok iyi onlarda bir sıkıntı Yok izledikçe daha da ısınıp güleceğimden şüphem Yok ama isimleri henüz ezberleyemedim. Şu an İçin erkek karakterlerden o inek tipli olan sevdim. Kızlardan da Paul ile gönül eğlendiren :A

@mrt-06
Devam devam dizi çok güzel hatta bak Avrupa Yakasında bile bu diziden alıntılar var. :A

Erkekler;
Uzun saf olan; Ross
Sapık ve oyuncu; Joey
Sürekli şaka yapan; Chandler

Kızlar;
Şarkı söyleyen garip konuşan; Phoebe
Titiz olan; Monica
Sarışın olan; Rachel

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

@mrt-06
Zamanla daha çok ısınırsın ilk 3-5 bölüm karakterleri tanıma süreci. :):)

@mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Bana yabancı komediyi sevdiren dizi, sanırım bu diziyi bana sen önermiştin. :) Keza o kadar laf ettiğim HIMYM'nın şuan 5. sezonundayım, acaba bir o kadar da yine laf attığım Big Bang Teory'e başlasam mı? :A

Bu arada hala Friends'in son 4 bölümünü izlemedim desem inanır mısın. :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bana yabancı komediyi sevdiren dizi, sanırım bu diziyi bana sen önermiştin. :) Keza o kadar laf ettiğim HIMYM'nın şuan 5. sezonundayım, acaba bir o kadar da yine laf attığım Big Bang Teory'e başlasam mı? :A

Bu arada hala Friends'in son 4 bölümünü izlemedim desem inanır mısın. :F
Çok kişiye önerdim, olabilir. :)

Başla onu da seversin. :A

Enteresan, sebebi ne ki? :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Çok kişiye önerdim, olabilir. :)

Başla onu da seversin. :A

Enteresan, sebebi ne ki? :D
Ya afişine bakıyorum da hepsi birbirinden gıcık gibi duruyor. .ss HIMYM'de hiç değilse oyuncular sevimli. :A

Bitirmeye hazır değilim hani çok sevdiğin bir çikolata olur da bitmesin diye yemeğeye kıyamazsın ya onun gibi. .ss

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya afişine bakıyorum da hepsi birbirinden gıcık gibi duruyor. .ss HIMYM'de hiç değilse oyuncular sevimli. :A

Bitirmeye hazır değilim hani çok sevdiğin bir çikolata olur da bitmesin diye yemeğeye kıyamazsın ya onun gibi. .ss
Tanısan seversin. :A Bana da Avrupa Yakası karakterleri uzaktan çok itici geliyordu sonradan en sevdiğim dizilerden olmuştu. :)

Bitir gitsin ya yine başlarız ileride. :D