Klasik Friends - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sana bugün sürprizim var. :A @mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
10x13, 10x14

Yolun sonuna gelmek üzereyim ama bir sonraki bölümü yılbaşı ve ertesi gününde izleyeceğim. Her güzel şeyin sonu var işte, Friends de bitiyor keşke en başından bu kadar çabuk tüketmeseydim tadını çıkararak izleseydim. Hoş 2 senedir izliyorum sanırım.

Joey ve Phoebe'nin Fransızca olayı güzeldi. Rachel'ın iş bulması sevindirdi ama iş Paris'de deyince tüylerim diken diken oldu umarım sonu mutsuz bitmez Rachel Paris'e gidip Ross da başka biriyle evlenirse çok üzülürüm. :(

Chandler ve Monica'nın yeni evleri de çok güzel, zor da olsa Joey ikna oldu. Chandler'ın "o kız 30 yı önce öldü" demesi, Joey'in tepkisi komikti. :D

Phoebe'nin adını değiştirmesi ve kocasının gönderme yapması o kısımlar da iyiydi. Monica da keşke Bing soyadını alsaydı gerçi Chandler Bingler benimle son bulmalı dediğine göre pek de sorun etmiyor gibi. :D

10x13; 9 puan
10x14; 8.5 puan

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
10x13, 10x14

Yolun sonuna gelmek üzereyim ama bir sonraki bölümü yılbaşı ve ertesi gününde izleyeceğim. Her güzel şeyin sonu var işte, Friends de bitiyor keşke en başından bu kadar çabuk tüketmeseydim tadını çıkararak izleseydim. Hoş 2 senedir izliyorum sanırım.

Joey ve Phoebe'nin Fransızca olayı güzeldi. Rachel'ın iş bulması sevindirdi ama iş Paris'de deyince tüylerim diken diken oldu umarım sonu mutsuz bitmez Rachel Paris'e gidip Ross da başka biriyle evlenirse çok üzülürüm. :(

Chandler ve Monica'nın yeni evleri de çok güzel, zor da olsa Joey ikna oldu. Chandler'ın "o kız 30 yı önce öldü" demesi, Joey'in tepkisi komikti. :D

Phoebe'nin adını değiştirmesi ve kocasının gönderme yapması o kısımlar da iyiydi. Monica da keşke Bing soyadını alsaydı gerçi Chandler Bingler benimle son bulmalı dediğine göre pek de sorun etmiyor gibi. :D

10x13; 9 puan
10x14; 8.5 puan
Sen yokken hiç yazmadım buralara ama baya ilerledim biliyor musun :A 1x16'yı izledim en son :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
10x13, 10x14

10x13; 9 puan
10x14; 8.5 puan
Friends. :(

giphy.gif

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben de bilmiyorum ama çok hoş ağlıyor. :A

Benim o da bitti yıllar önce. :D
HIMYM'ye akşam bakıcam yorum konusu varsa yorumlarım ama CNBC'de eskiden tekrarlarına denk gelince pek gülemiyordum, belki şimdi yabancı dizi alışkanlığım olduğundan sevebilirim. :D

Bir defasında HIMYM ile ilgili bir mesaj yazmıştım da 18 tane dis almıştım belki Big Bang Teory de olabilir, aklıma geldi şimdi. :(