Klasik Friends - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x6

Güzel bölümdü.

Chandler ve Joey'nin bebek macerası unutulmaz.:F karşılarına bir anda 3 otobüsün çıkmasına yarıldım.:F

Monica ve Ross'un hikayesini pek sevmedim ama iğne vurulduğu esnada Monica'nın Ross'a destek olmak için elimi tut demesi sonrası elinin kırılması harikaydı.:F

Phoebe ve Rachel biraz duygusal kaçtı. Phoebe her an ağlayacakmış gibi hissettim bu bölüm.:( Duygusal bir sesi var.
Smelly Cat yeniden canlandı.:F Yeni gitarist ile karşılıklı diyalogları güzeldi Phoebe'nin.:F

8.8/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2x6

Güzel bölümdü.

Chandler ve Joey'nin bebek macerası unutulmaz.:F karşılarına bir anda 3 otobüsün çıkmasına yarıldım.:F

Monica ve Ross'un hikayesini pek sevmedim ama iğne vurulduğu esnada Monica'nın Ross'a destek olmak için elimi tut demesi sonrası elinin kırılması harikaydı.:F

Phoebe ve Rachel biraz duygusal kaçtı. Phoebe her an ağlayacakmış gibi hissettim bu bölüm.:( Duygusal bir sesi var.
Smelly Cat yeniden canlandı.:F Yeni gitarist ile karşılıklı diyalogları güzeldi Phoebe'nin.:F

8.8/10
Smelly Cat'e klip çektikleri bölüm mü bu? Güzeldi. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yok klip falan yok.:F Cafede öylesine söylüyordu ama bu sezon ilk kez söyledi.:F
Yalnız bu şarkıyı ilk dinlediğimde benim de ağızıma yapışmıştı. Telefonumda bile var. :F

Phoebe'nin şarkıları süper zaten böyle bol trajedili ama o trajedi insanı güldürüyor, değişik. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
:F Şu son 4 bölümüm kaldı bitsin de ben de başa döncem birlikte izleriz. :A

Bu diziyi Hayat Bilgisi gibi bıkana kadar izleyeceğim. :A

Bir daha baştan izlemek mi.ss Ben izlemezdim.
Bi arada bu Chandler ne zaman şişman olacak.:( Ben şişman olduğu bölümleri izlemek istemiyorum. Böyle daha serseri ve karizmatik.s

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir daha baştan izlemek mi.ss Ben izlemezdim.
Bi arada bu Chandler ne zaman şişman olacak.:( Ben şişman olduğu bölümleri izlemek istemiyorum. Böyle daha serseri ve karizmatik.s
Her sezon biraz daha şişmanlıyor merak etme. :F Aynı zamanda Joey de şişmanlıyor yalnız bir sezonda Chandler çok çökük duruyordu 5 olabilir, ve rolü de azdı eroin bağımlılığı yüzünden tedavi görmüş o yıllarda. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x7

Güzel bir bölümdü. Dizinin açık ara en iyi oyuncusu Jennifer Aniston.:love1:

Ross ve Rachel öpüştüler. Kediye takan Rachel'in halleri süperdi.:F

Joey ile Phoebe'yi izledik. Phoebe'nin erkek arkadaşını baştan çıkartma olayı ve Joey'nin tepkisi muhteşemdi.:F Bu adam benim tanrım olmalı.:F Ahaha.

Yine bölümün en iyileri Chandler ve Monica oldu. Chandler'ın bölümün sonunda ki bombası süperdi:F Monica'yı depresyona soktu:F Ama haketti cidden.:(
Kilo Alma olayına ilk kez degindiler.ss

9.4/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
10x12

Çok tatlı bölümdü, en iyiler arasına girebilir bu bölüm. Monica'nın bu takıntılı hallerini çok seviyorum. Chandler ve Ross arasındaki rekabet de komikti ve Joey'in "baba" tavırları güldürdü. :D

Phoebe'm evlendi sonunda, hem de tam Phoebe'lik bir düğün oldu sokakta. Düğün öncesi hazırlık kısımları da çok iyiydi. :D

10/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x8 muhteşemdi. Yine gülmekten yarıldığım bir sürü sahne vardı ve sonu bombaydı. Balık Kraket:F

Rachel'in -,+'lı listeyi almaya çalışırken ki diyolaglar süperdi.:F Joey o kağıtta Chandler'ın hikayesi yazıyor dedikten sonra ki Chandler mimikleri harikaydı.:F 3-4 kez geri sarıp tekrar izledim.

10/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x9

Ortalama sayılır. Sonu hariç pek gülmedim.:D Joey ve Chandler'ın evde ki eşyadan hediye vermesi güzeldi.:F

7.5/10