Pokemon GO'da Yakaladığınız Pokemonlar

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine keklemişler seni alabiliyorsun tabi. :A Ben Türkcell mobil ödeme versiyonuyla aldım. Telefona Tl yüklüyorsun ordan oyuna aktarıyorsun olay bu. :A
ayy daha önce söyleseydin keşke 200 tane poke topu aldık vlla şimdi rahat bir şekilde bizde oynayabiliriz önümüze gelen pokemonu yakalıyoruz artık :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
çok ucuz para almak 12.99 a yani 13 tl diyelim para alman 100 top almana yetiyor
200 top içinde 26 tl alman yetiyor tabi üstüne parada artıyor başka şeylerde alabiliyorsun artanla :A

Çokta ucuz gibi gelmedi bana ya ben 1 saat pokestopları dolansam 100 top toplarım zaten ne gerek var 13 tl vermeye :A Ama sizin orada tek pokestop varmış sanırım o yüzden senin alman mantıklı olabilir ona bir şey diyemeyeceğim :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çokta ucuz gibi gelmedi bana ya ben 1 saat pokestopları dolansam 100 top toplarım zaten ne gerek var 13 tl vermeye :A Ama sizin orada tek pokestop varmış sanırım o yüzden senin alman mantıklı olabilir ona bir şey diyemeyeceğim :D
1 tane baska mahallede var oda 3 tane veriyor sadece oyüzden satın almak daha mantıklı bizim için .A :A :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son gelişmeleri yazayım. :A

En son olandan başlayayım. Biraz önce Hunter çıktı yakınlarda ve hemen giyinip çıktım, yakaladım. :A Çok kişide var gerçi Hunter ama bende yoktu ve çok sevdiğim pokemon olduğundan kaçırmak istemedim. :D

Geçen gün 10 kmlik yumurtadan 900'e yakın CP'li Lapras çıktı acayip mutlu oldum. :Z İlk 1000'lik pokemonuma ulaşmak uğruna biraz stardust feda ettim. :A

Bir de bugün ilk kez bir GYM'e pokemon koydum ama kısa süre sonra geri aldılar. GYM ile uğraşmak şu an mantıksız gibi ekip halinde uğraşmadıktan sonra. :)

Şu anki CP'ye göre pokemonlarım şunlar. :D

Screenshot_2016-07-23-21-35-35(1).png

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,677
Puanı
1,061

En son olandan başlayayım. Biraz önce Hunter çıktı yakınlarda ve hemen giyinip çıktım, yakaladım. :A Çok kişide var gerçi Hunter ama bende yoktu ve çok sevdiğim pokemon olduğundan kaçırmak istemedim. :D

Geçen gün 10 kmlik yumurtadan 900'e yakın CP'li Lapras çıktı acayip mutlu oldum. :Z İlk 1000'lik pokemonuma ulaşmak uğruna biraz stardust feda ettim. :A

Bir de bugün ilk kez bir GYM'e pokemon koydum ama kısa süre sonra geri aldılar. GYM ile uğraşmak şu an mantıksız gibi ekip halinde uğraşmadıktan sonra. :)

Ekli dosyayı görüntüle 51162
Bana da hemen hemen aynı saatlerde Hunter çıktı bende de yoktu gidip aldım hemen bende. :D Kaç level oldunuz şimdi siz? :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende 14 başındayım :D

Ekli dosyayı görüntüle 51162
bu oyun çabuk söndü türkiyede çocuklar bende eylülde ekimde oynamıstım dahada oynamıyordum :F

oyunu tekrar fenomen yapmak için gen 2 pokemonlar eklenmiş kaç ay sonra bugün tekrar oyunu açtım güncellemesini yükleyip yeni poemonları görünce tekrar bir heyecanlandım vlla geç kaldılar ama o akımı tekrar yakalarız inş :A

işte yeni pokemonlarımız evde ayıcık yakaladım :A :A :A
pokemon-go-gen-2-might-be-coming-sooner-than-we-think.jpg

@MEnes @Harunnn60 @cookies

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
bu oyun çabuk söndü türkiyede çocuklar bende eylülde ekimde oynamıstım dahada oynamıyordum :F

oyunu tekrar fenomen yapmak için gen 2 pokemonlar eklenmiş kaç ay sonra bugün tekrar oyunu açtım güncellemesini yükleyip yeni poemonları görünce tekrar bir heyecanlandım vlla geç kaldılar ama o akımı tekrar yakalarız inş :A

Hile falan iyice coşmuşlardı ben ondan bırakmıştım. 20 25 level arası bir sınırdaydım. Bir de çok yürümek gerekiyor benim kadar üşengeç biri için fazla bile yürümüştüm o oyun için, artık uğraşmam. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hile falan iyice coşmuşlardı ben ondan bırakmıştım. 20 25 level arası bir sınırdaydım. Bir de çok yürümek gerekiyor benim kadar üşengeç biri için fazla bile yürümüştüm o oyun için, artık uğraşmam. :A
yeni pokemonları görünce tekrar heyecanlanırsın bence ayoll hem ben evde yakalıyorum koku bombası var 30 dakıakda 7-8 pokemon yakalıyorum 3-4 dakıka aralıklarla geliyorlar :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çabuk söndü cidden bence sonbaharın gelmesi birde çok hile kullanımı bitirdi oyunu. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
yeni pokemonları görünce tekrar heyecanlanırsın bence ayoll hem ben evde yakalıyorum koku bombası var 30 dakıakda 7-8 pokemon yakalıyorum 3-4 dakıakda geliyorlar :A
Ya ne fark edecek ha yeni ha eski sonuçta hepsi bildiğim pokemonlar. Animesini 20 sezon izlemişim zaten hala da izliyorum. :A Ki poketopu dayanmıyordu ben oynarken asıl problem oydu. :A Oyunu da sildim çoktan bir daha yükleyip oynayacağımı sanmıyorum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya ne fark edecek ha yeni ha eski sonuçta hepsi bildiğim pokemonlar. Animesini 20 sezon izlemişim ben zaten. :A Ki poketopu dayanmıyordu ben oynarken asıl problem oydu. :A Oyunu da sildim çoktan bir daha yükleyip oynayacağımı sanmıyorum. :A
Çabuk söndü cidden bence sonbaharın gelmesi birde çok hile kullanımı bitirdi oyunu. :D
savaşmak özelliğide yüklenmiş ayoll 2 kişi istediği zaman dövüştürebiliyormus pokemonları düello şeklidne sonra birbirleriyle pokemon trasnferide değiş yapılıyormus ama geç kaldılar bu özellikelr için türkler sabırsız hemen sıkıldılar :F

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,677
Puanı
1,061

Hilenin önüne geçemediler biz mal mal dolaşırken dışarıda adam pc başında hallediyordu 2 dakikada. :) Üstüne Türkiye'de -Google Play'de- oyunun çıkmaması sürekli apk indirmek zorunda kalmak -güncellemeden dolayı- sıktı milleti, beni de doğal olarak. :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bu konuya cevap yazanlar aranızda daha önce Pokemon Crater oynamış vardır herhalde. 2007-2008 zamanlarında çok modaydı. :D