Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Sen herşeye inanmaya devam et :D öyle bişi yok :D o kadın sonradan havalandı ve iftiralar bakınız örnek esra da öyle yaptı :D :D FOX bir şey kaybetmedi son gazdevam günlük dizimiz 5-6 alarak hepsini tokatlayacak :D oh :H oh :D
Şimdi böyle mi oldu :A Geçen sezon açtığım ifşa konularında Zuhal'im yapmaz iftira atmayın diyordun. :D Gayet kaybetti, ilk 100'e giremiyor o saatte. :)

Aman boş ver takıl eğlencene. Fox'tayken izliyordum tanıdık geliyor o yüzden izliyorum.:A

Bu Özgür hep aynı soruyu soruyor.:F @mrt-06
Özgür hangisi. (b)

Şimdi böyle mi oldu :A Geçen sezon açtığım ifşa konularında Zuhal'im yapmaz iftira atmayın diyordun. :D Gayet kaybetti, ilk 100'e giremiyor o saatte. :)

Özgür hangisi. (b)
anlamak istemiyorrsun bes belli :) çünkü zuhal de esra gibi aniden değişti para hırsı kötü yaptı evet yapmazdı hile falan ama artık herşeyi yapıyor nasıl anlamazsınız bunu pes :)

Özgür hangisi. (b)

Melisa'ya gelmişti
2 yıl önce sevgiliymiş bunlar sonra tekrardan Melisa'ya aday olmak istemiş falan filan.:F
Ben bunu En İyi Benim'de izlemiştim tatilde olduğum hafta baya kızlar bunun için kavga ediyordu. Orada da bir soru sormuştu yağmurlu günde yolda 3 kişi gördün biri seni daha önce ölümden kurtarmış bir doktor diğeri yaşlı bir teyze diğeri aşkın kimi alırdın diye burada da sordu dikkatimi çekti.:F

Tarkan fani geldi. Saçmalıyor. Tarkan'ı iyi sıvıyor.:A

sen bilirsin devam et oh alde :)

Halen mi göremiyorsun ne diyeyim çıkar artık bu gözlüklerini :) yoksa böyle hayalciliğe devammı sen tmm sen bilirsinnnnnnn :)

Gözlerimi mi kapatayım.:(

Melisa'ya gelmişti
2 yıl önce sevgiliymiş bunlar sonra tekrardan Melisa'ya aday olmak istemiş falan filan.:F
Ben bunu En İyi Benim'de izlemiştim tatilde olduğum hafta baya kızlar bunun için kavga ediyordu. Orada da bir soru sormuştu yağmurlu günde yolda 3 kişi gördün biri seni daha önce ölümden kurtarmış bir doktor diğeri yaşlı bir teyze diğeri aşkın kimi alırdın diye burada da sordu dikkatimi çekti.:F

Tarkan fanı Esra'da ki kadın olmasın. 😱 Buraya mı geldi (b)

Melisa'ya gelmişti

FOX'cu falan değilsin sen artık belli :D Olsun tek ben yeterim. :D ilk kurulduğu günden beri her gün bakıyorum hiç bırakmadım oh oh :D canım FOX'um. :D

Ali'ye bugün 3 talip varmış. Çocuğu şişirip duruyorlar.:F İbrahim şişmanı bile talip olacak çocuğa.:F @Ahmad sende git.:A