MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Son Oy Gönderme Tarihi : 17 Ocak Salı 22:00

Evet büyük finale son 1 adım kaldı Salı gecesi 2 finalist belli olacak , Çarşamba günü büyük final konusu oylama ile başlayacak ve Cuma gecesi Şampiyonu açıklayacaz :Z

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane @BesaleT

Ben yarın oy gönderirim cnm Yıldızlar yarışıyora video ayarlımda yarın elinde olur
oylarım

@dreamy Bir Öykü favori şarkındı, tam puanın başkasına gitmez bence :D

@tolgab sen de Benim Albümüm'de çok beğenmiştin bu şarkıyı, zaten 2 haftadır düşük veriyon, telafi zamanı geldi artık. ss :A

@eskici aga tamdan aşağısı kurtarmaz bu hafta ona göre :A
O zaman kaandan benim için izin al buralar Alev alsın.:A

Kendine başka jüri bul la bunlar benim sabitlerim.:F

@eskici Ziynet elenince tam veririm dedin bu hafta bekliyorum.:A
Ziynet elendigi icin yarismayi protesto ediyorum :A

Her yerden yazmışsın maşallah gördük hediyeni, teşekkürler tekrardan :bhr: :A

Ölenle ölünmüyor aga yapacak bir şey yok :A Favorilerim Ziynet ve Gökhan demiştin unutma, Ziynet gittiğine göre bana destek olman gerekiyor artık :A
Duvarına yazmadım ama :A
begenmene çoooook sevindim.
sondu ama çıta daha fazla yükselemez bu saaten sonra ha yarışmayı kzanamazsan son bir hamle kalacak mecburi :F

Kanka Ziynet elenirse tam sana dedin. Sözünde dur.:( Beni yarı yolda bırakma zaten Deniz'de beni destekliyor:bhr:

Bu plandan bana bahsettiğine göre beni finale çıkartıyorsun.:F
iyice alevlendiriyon sende ha . az değilsin :A
Geçen yarı finalde bana oynamıştın, aynı oyunu yemem bu sefer :A
hahah birşeyler ayarlayacam şuankı sonuclar buna müsait ama daha bukadar oy yine gelecek bakalım .A :A :A

@OzaN da yarı finalini takip eder herhalde yoksa 1 puanla elenecek :A

bunlarla uğraşacagina en iyisi :F
sen seçsene yildizini. kimle geliyorsun ??
Düsünme asamasindayim karar vermedim henüz :A
Her yerden yazmışsın maşallah gördük hediyeni, teşekkürler tekrardan :bhr: :A

Ölenle ölünmüyor aga yapacak bir şey yok :A Favorilerim Ziynet ve Gökhan demiştin unutma, Ziynet gittiğine göre bana destek olman gerekiyor artık :A
Ne gerekiyorsa onu yapariz aga :A

Çok tatlı ya. :bhr: @sokak sanati. :A

Ariana-Grande-performs-tampa-billboard-bb14-2016-1250.jpg