MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

@Bully sinirlenip önüne geleni banlamazsa neden olmasın :A
Sen sanki bu sarkiyi sevdiğini söylemiştin yoksa baska birimiydi?
Burda @Bully e nazik davranin ama diger yarışmada onu elememe yardımcı olun :F

@Bully sinirlenip önüne geleni banlamazsa neden olmasın :A
Önüme geleni değil de elenmeme sebep olan herkesi banlamam yeterli olacaktır sanırım :A

İlk kez gerçek yüzümle tanışabilirsiniz, bu yarışmayı kazanmayı çok istiyorum çünkü, @EFE UYSAL'ın da dediği gibi O Ses'in Hadise'si gibi olduk. ss

Önüme geleni değil de elenmeme sebep olan herkesi banlamam yeterli olacaktır sanırım :A

İlk kez gerçek yüzümle tanışabilirsiniz, bu yarışmayı kazanmayı çok istiyorum çünkü, @EFE UYSAL'ın da dediği gibi O Ses'in Hadise'si gibi olduk. ss
''Kimse sabrımızı test etmeye kalkmasın'' mı diyorsun yani üstat ? :A Ben bi tedirgin oldum hafiften beyler :A @MEnes @destere @MasacRE-

''Kimse sabrımızı test etmeye kalkmasın'' mı diyorsun yani üstat ? :A Ben bi tedirgin oldum hafiften beyler :A @MEnes @destere @MasacRE-
diğerlerini bilmemde ayoll doğu için banlanmak artık yemek içmek gibi birşey olmustur banlanmayınca karnı acıkıyordur hatta :A

umarım kazanırsın yoksa biliyorsun ne yapacağımı :A .
inanilmaz tedirgin oldum tüm akşam :A

Evet ektin yine beni..
bana gündüz hatırlatsaydın keşke.
başka nezaman ektimki ?
Bizim bir tartışmamız vardı ya hani. düşüncem değişti.
yarışmayı sen kazanirsanda sevinirim çünkü sende hakediyorsun.
Ariana değil Sen hakediyorsun.
diger bayan yarışmacının sahibi okumaz herhalde bu yorumu :D
hadi cok yorum yazalim kaynasın aradan
favorilerim belli oldu :A

diğerlerini bilmemde ayoll doğu için banlanmak artık yemek içmek gibi birşey olmustur banlanmayınca karnı acıkıyordur hatta :A
Doğru. 2 ay banlanmayınca kurdeşan döküyor vücudum. Bünye kaossuz yapamıyor, alışmış kudurtmuştan beterdir :A

Diğerlerine de tattırırız bu hissi olmazsa, destere hep kendi uzaklaşıyor zaten forumdan, bir kez de biz uzaklaştıralım, bakarsın küser ve dönmez ondan kurtulmuş oluruz :A

Bu kadını k,im stüdyoya aldı ayoll korumalar tutup dısarı atsınlar :A :A :A

bana gündüz hatırlatsaydın keşke.
başka nezaman ektimki ?
Bizim bir tartışmamız vardı ya hani. düşüncem değişti.
yarışmayı sen kazanirsanda sevinirim çünkü sende hakediyorsun.
Ariana değil Sen hakediyorsun.
diger bayan yarışmacının sahibi okumaz herhalde bu yorumu :D
hadi cok yorum yazalim kaynasın aradan
favorilerim belli oldu :A

Evet ben hakediyorum zaten. Ama 1. Olmasamda olur.:F