Show Cesur Yürek - Dizi Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,686
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok doğru tespit

HakanBoyav' ı şu diziye transef edin Ömer'in (@onurtuna ) sırt sırta verip ilerleyeceği bu diziye renk katacağı izleyici arttıracağı kesindir. Yine Ömer'in yanına dava arkadaşı olarak pusat veya Akif gelmeli derim ondan sonra otur izle işte diziyi tadından yenmez

@Çiğdem- @batuhankaralar @papuleoo
Hakan bey düşman olmalı butür dizilerde düşmanlar daha çok reyting getirir ferhat gelir gelmez 4 yapmıstı :F

Aga biz Pusat'ı EDHO'ya bekliyorduk ama Görkem galiba Bu Şehir Arkandan Gelecek'te oynayacakmış :(
hızır ali içindüşünülüyordu obüyük ihtimalle ama raci baba oğul yaparak tekrar tepkidenmi çekindi yoksa diğer çocuğu alpaslana benziyor diyemi tercih etti bilmiyorum ama keşke görkem olsaymıs :(

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Aga biz Pusat'ı EDHO'ya bekliyorduk ama Görkem galiba Bu Şehir Arkandan Gelecek'te oynayacakmış :(
Üzüldüm keşke bu iki diziden birine gelseydi :( Ama Akifte olur Hakan Boyavla birlikte sen Hakan Boyav gelicek demiştin noldu? :D
Hakan bey düşman olmalı butür dizilerde düşmanlar daha çok reyting getirir ferhat gelir gelmez 4 yapmıstı :F

hızır ali içindüşünülüyordu obüyük ihtimalle ama raci baba oğul yaparak tekrar tepkidenmi çekindi yoksa diğer çocuğu alpaslana benziyor diyemi tercih etti bilmiyorum ama keşke görkem olsaymıs :(
Ferhat ölmemiş maalesef şuan düşman olamaz Ömerin adamı olsun bence ya da Tatarada çok uyar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Üzüldüm keşke bu iki diziden birine gelseydi :( Ama Akifte olur Hakan Boyavla birlikte sen Hakan Boyav gelicek demiştin noldu? :D

Ferhat ölmemiş maalesef şuan düşman olamaz Ömerin adamı olsun bence ya da Tatarada çok uyar :A
ölmediğini kim diyor ayoll bölümde gözümden kaçan birleymi oldu :F

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,686
Puanı
1,061
ölmediğini kim diyor ayoll bölümde gözümden kaçan birleymi oldu :F
Kız safoz musun sen ölmemiş adam :A

En son görüşüyorlardı ama kesin olarak anlaştılar mı bilemiyorum. Gelirse efsane olur Tatar'ın sağ kolu olmasını isterim ben :D