Çiftler Yarışıyor 2.Hafta Eleme Gecesi

yanlışlıkla sana yüksekmi vermişm puanı :))
bu teşekür çok tuhaf oldu sanki ? eğer gönderme falan yoksa ben kesinlikle seninkilere yanlışlıkla yüksek puan vermişimdir :) kiminle yarışıyordunki? :)
Anladın sen o teşekkürü bence. :)

Bir şey değişmeyecek ama benim puanım 106. 2. puan tablosunda yanlış hesaplandı oradan beri yanlış geliyor sonuçlar. 2 puan eksik geliyor. İstersen 32 puanın üstüne 10+8+6 ekletin benim dediğim çıkıyor 54 çıkmıyor.:D @MayısKralı

konuyu hogathanın ordan takip edersen kazıklanman normal tabi :) bence az eksiltmişler en az 30 puan düşürmeleri lazımdı :))

Ama en çok sevdiğim şarkısı değil. :A Neyse ben niye uğraşıyorsam senin gibi bir trolle. :A
Troll diye sana derler :A
üzgünüm cnm haftaya sahne seç hadi güle güle :A :A :A
Ay ne sececem be sunucu secsin bana da eksi puan versin bu hafta ki gibi :A :A

2. haftayıda zirvede tamamladım. Helal olsun Bihter ve Behlüle.:Z
Sen hani yorum yapmayacaktin bu konuya :A

Yarışma Bihter Behlül yarışmasına döndü. Altın Kelebek ödülleri gibi forum kalite yerlerde.

:F:Fbir yarışmada daha 2.hafta ile devam ediyorum rekor kırıyorum galiba:F:F

seçtiğin kaliteyle alakalı işte :)
bazıları gibi iyi oyuncuyla gelip yüksek puan kapınca mahareti kendinden? karğa yavrusuyla yarışınca kötü puanlar karşısında kabahati başkasında görmüyorsun :))

yani seni değil songülü sevmişizdir :))

Elemişler seni çok üzüldüm, darısı Fettah'ın başına. :A @destere
o da gider onunda sonu yakındır :) eskici muhteşem seçimler yapmış iki yarışmadada umalım gidişi erken olur :)

seçtiğin kaliteyle alakalı işte :)
bazıları gibi iyi oyuncuyla gelip yüksek puan kapınca mahareti kendinden? karğa yavrusuyla yarışınca kötü puanlar karşısında kabahati başkasında görmüyorsun :))

yani seni değil songülü sevmişizdir :))

o da gider onunda sonu yakındır :) eskici muhteşem seçimler yapmış iki yarışmadada umalım gidişi erken olur :)

:F:F:Fyaa birini sevdirmişim işte ne güzel ben alışkınım zaten sevilmemeye:F

Bu haftayı yeniden 2. olarak tamamlamamı sağlayan herkese teşekkürler, gelecek hafta Bihter-Behlül'ü zirveden edeceğiz inşallah. :Z