Muhteşem Yüzyıl: Kösem | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

My sweatheart many Pakistan people come to my university.I think you knew my university :)
Ohhhkay i gt it after googling it. I wasn't know abt it but now i know about this University. I hope IN SHAA ALLAH in near future may be i cme there. But i am interested in England for Specialization in Oral and Maxillofacial Surgery from Royal College of Physicians and Surgeons. If not from there thn surely from turkey [emoji4] IN SHAA ALLAH

geliyoruz çekilin yoldan @Çiğdem- ve @Forumdash :A @cookies @vadikızı @eskici @dosimosi @Bully @mrt-06 @denizz19
Cw6xzu1XAAAGdFt.jpg

hahahah aa son anda sözümü dinleyip kurtuldunuz vlla :F

şaka maka son fragmanda hoşuma gitti keşke fragmanda göründüğü gibi olsa dizinin içeriğide :F :F :F
iki dövüş sahnesi gördün diye coştun sende bir sorun var erkek olarak doğmalıymışsın @destere bile bu ka meraklı değil dövüşe kavgaya:F

iki dövüş sahnesi gördün diye coştun sende bir sorun var erkek olarak doğmalıymışsın @destere bile bu ka meraklı değil dövüşe kavgaya:F
hahaha allah allah sende 3 yıldır nekadar kadın sultan varsa idöl yapıyorsun kendine sende kadın sultan olarak gelmeliymişsin ozaman foruma :F

ama tuhaf gerçekten salı gününe dönelim siz kadın dizisi olan anneyi bende erkek dizisi olan eşkiyayı savunuyorum bunun tersi olmalıydı aslında :F

hahaha allah allah sende 3 yıldır nekadar kadın sultan varsa idöl yapıyorsun kendine sende kadın sultan olarak gelmeliymişsin ozaman foruma :F

ama tuhaf gerçekten salı gününe dönelim siz kadın dizisi olan anneyi bende erkek dizisi olan eşkiyayı savunuyorum bunun tersi olmalıydı aslında :F
edho nun nesi erkek dizisi valla @Doğu takas @Maskeli Fedai agalarım tam tersini söylüyor 3 e karşı 1 kaybettin çikinella:F

reklamlara devam:) yalnız asalet cücük kadar reyting almış :))
bizim sistem bozuk bak kanıtı da var @Çiğdem- ne izliyor; içerde,kırgın çiçekler,edho,driliş yani çoğu boş diziler ama reytingleri uçuk :) bak bir de abd ye çiğdem ne izliyor süperportakal,vampirli tüm diziler, arrow otlu börekli parlağı, pilli flash bebeği vb. hepsinin reytingi diplerde yani bizdeki sistem bozuk ahan da kanıtladım :A @mrt-06 @eskici