Netflix Stranger Things - 1. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x1

İyi bir açılış bölümüydü. Gizem dolu bir dizi yapmışlar. Yaratıklar, deney yapan adamlar, kaçırılan çocuklar falan var ilgi çekiciydi yani merak ettim ne olacak ne çıkacak diye :D

8/10

--------------

1x2

İlk kısımlar durgundu bu bölümde. Sonları iyiydi.

Canavar azıcık göründü bu bölümde :D Kızı kaçırdı partiden. Zaten uyumsuzdu orada olması bile hataydı onun :A Mike'nin ablası onu güya engellesin diye çağırdı ama sonra dinlemeyip aşna fişneye başladı çocukla :A 11'de Will'i tanıyor, o canavar kaçırıp adamların deney yaptıkları yere götürüyor onları diye tahmin ediyorum bakalım doğrumu çıkacak :)

7.5/10

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1x1

Gizem dolu bir açılış, film kalitesinde bir yapım. Yer yer E.T yer yerse Stand by Me esintileri var. Paralel Evrenlerle ilgili bir dizi olduğu için kaçırmak olmazdı. Çocuk oyuncuların oyunculukları oldukça üst düzey olması diziye ısınmak için başka bir sebep. Teenlerin yiyişme sahnelerinin ise gelecek bölümde bir açıklaması, esas konuyla bir bağlantısı olur umarım.

8.1/10

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence bunu seçtiysen iyi etmişsin :X neleri izlediğini bilmiyorum ki:X Ama bunu tercih ederek harika seçim yapsinsin :X

Çok bir şey izlemiyorum artık. Vikings ve TWD'yi yarıda bıraktım. GoT ve HTGAWM'ı izliyorum. Onun dışında yok şu HBO'nun westworld'üne bakmayı planlıyorum birde ama çok bayık deniyor.:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok bir şey izlemiyorum artık. Vikings ve TWD'yi yarıda bıraktım. GoT ve HTGAWM'ı izliyorum. Onun dışında yok şu HBO'nun westworld'üne bakmayı planlıyorum birde ama çok bayık deniyor.:D
Westworld bence senlik değil. sıkılırsın? ama bu dizide hem cocuk oyunculara konsantre oluyorsun hem de hikaye seni içine çekiyor. Kimisi cocuk oyuncular oynadiği için burun kıvırsa da bence cocukların performansı harika. zaten 8 bölümcük seni oyalar :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni diziye başlayasım var şu ara ve bunu seçtim. @Forumdash var mı tavsiyen.:D @OzaN oscar filmlerini ne zaman izliyoruz senden haber bekliyorum.:A
Valla çıktıkça izliyorum ben. Her hafta 1-2 tane vizyonda, 1-2 tane de nete düşen iyi film oluyor bu ara. En iddialıların çoğu ise Ocak ayında dökülecekler. :D O zamana kadar şimdi düşenleri temizlemek lazım. :):)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Valla çıktıkça izliyorum ben. Her hafta 1-2 tane vizyonda, 1-2 tane de nete düşen iyi film oluyor bu ara. En iddialıların çoğu ise Ocak ayında dökülecekler. :D O zamana kadar şimdi düşenleri temizlemek lazım. :):)

Izler yazarda varmı yorumun oradan bakıp bulabilir miyim filmleri (b)

Westworld bence senlik değil. sıkılırsın? ama bu dizide hem cocuk oyunculara konsantre oluyorsun hem de hikaye seni içine çekiyor. Kimisi cocuk oyuncular oynadiği için burun kıvırsa da bence cocukların performansı harika. zaten 8 bölümcük seni oyalar :X

Ikisinide indirdim 2 bölüm bakalım hangisi çekerse ona devam edeceğim.:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Izler yazarda varmı yorumun oradan bakıp bulabilir miyim filmleri (b)

Ikisinide indirdim 2 bölüm bakalım hangisi çekerse ona devam edeceğim.:X
Tabii ki izlediğim her filmi yazıyorum mutlaka. Bazen 1-2 film geriden gelebiliyorum tabii. Şu an mesela sırada 2 tane yazılmayı bekleyen film var. :D

Oscar tahminleri kısmında da hangilerinin iddialı olduğunu görebilirsin. Haftasonu bir güncelleme daha geçerim tahminlerin üstünden.

Gelecek hafta zaten ödül sezonu yavaş yavaş açılıyor. İlk önemli ödüller ve adaylıklar açıklanmaya başlayacak. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tabii ki izlediğim her filmi yazıyorum mutlaka. Bazen 1-2 film geriden gelebiliyorum tabii. Şu an mesela sırada 2 tane yazılmayı bekleyen film var. :D

Oscar tahminleri kısmında da hangilerinin iddialı olduğunu görebilirsin. Haftasonu bir güncelleme daha geçerim tahminlerin üstünden.

Gelecek hafta zaten ödül sezonu yavaş yavaş açılıyor. İlk önemli ödüller ve adaylıklar açıklanmaya başlayacak. :Z

Tamam ben oradan bakayım. Geç olmadan bende bir giriş yapmak istiyorum.:D Bu yıl daha çok seveceğim film olacak gibi hissediyorum bakalım neler çıkacak.:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
insan merak ediyor kim ne yazmış diye :)) şimdi merakım gitti ama dizi izleme isteğim kalmadı :))
hahaha yabancı sitelerdede var senin gibi manyaklar bölümü izlemeden yorum okuyorlar sonrada neden spoi verdin diye millete kızıyorlar ayol bölümü izlemeden sen neden yorum okuyorsun :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hahaha yabancı sitelerdede var senin gibi manyaklar bölümü izlemeden yorum okuyorlar sonrada neden spoi verdin diye millete kızıyorlar ayol bölümü izlemeden sen neden yorum okuyorsun :F :F :F

ben kızmıyorum ama spoiler verenlere:) çünkü adamların suçu yok zaten kutucuğun içine yazmışlar onu tıklayıp açan benim:) onları neyle suçlayabilirimki ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben kızmıyorum ama spoiler verenlere:) çünkü adamların suçu yok zaten kutucuğun içine yazmışlar onu tıklayıp açan benim:) onları neyle suçlayabilirimki ? :)
hahaha yabancı sitelerde yorum okuyup kızanlar var onlara diyorum ben cnm yoksa sana dermiyim hiç :A :A :A

ayy vlla türk dizilerinde bölümü anlatsalar videoalr görsek yine yeni bölüm izleniyor ama yabancı dizilerde hiçbir şekilde bilgi edinmemek lazım yoksa izlenmiyor gerçekten :F