Beyaz Show'un Yeni Sezon Tarihi ve Konukları Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Beyaz Show'un Yeni Sezon Tarihi ve Konukları Belli Oldu!

thumbnail_1396516037.jpg

Kanal D’nin sevilen talk-show’u Beyaz Show’un yeni sezon tarihi ve konukları belli oldu.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün üstlendiği programın önümüzdeki Cuma gecesi ekrana gelecek olan yeni sezon ilk bölümüne, Hakan Altun, Seranay Sarıkaya, Simge Sağın, Ayla Çelik, Eypio, Özge Ulusoy, Esra ve Sabit konuk olacak.

Beyaz Show, yeni sezonuyla 18 Kasım Cuma saat 23.30’da Kanal D’de başlıyor!

Fragman: https://www.kanald.com.tr/beyaz-show/fragmanlar/18-kasim-2016-beyaz-show-fragmani

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben Bilmem Eşim Bilir'den Esra ve Sabit çifti, Eypio ve meleğimiz Serenay Sarıkaya... daha ne olsun? Müthiş bir program bizleri bekliyor. :)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
Berlinde ki turneyi yayınlayacaklar, konuklar iyi izlerim.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayyy sıkıldım bu kızdan her çağılan yere gitmesin bence ama çağıranda kabahat dizisi falanda yok her yere bunu çağırıyorlar :ppp::ppp::ppp:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayyy sıkıldım bu kızdan her çağılan yere gitmesin bence ama çağıranda kabahat dizisi falanda yok her yere bunu çağırıyorlar :ppp::ppp::ppp:
Bir daha Serenay'ıma laf ettiğini görmeyeyim seni çok kötü yaparım haset kız seni ona bakarsan biz de senden sıkıldık, zor bir ihtimal ama evlen de kurtulalım artık senden. :A

@xemrexxx @sokak sanati @eskici @turkuazz @MayısKralı @Billy Kane @cookies rica etsem Çiğdem cadalozunun çekememezlik ve kıskançlık içeren çirkin mesajına diss atar mısınız :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir daha Serenay'ıma laf ettiğini görmeyeyim seni çok kötü yaparım haset kız seni ona bakarsan biz de senden sıkıldık, zor bir ihtimal ama evlen de kurtulalım artık senden. :A

@xemrexxx @sokak sanati @eskici @turkuazz @MayısKralı @Billy Kane @cookies rica etsem Çiğdem cadalozunun çekememezlik ve kıskançlık içeren çirkin mesajına diss atar mısınız :A
hahahah Simge Sağın, Ayla Çelik, Eypio, Özge Ulusoy, Esra bir sürü başka kızlarda var belki bunlardan birisine dedim ayoll :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahahah Simge Sağın, Ayla Çelik, Eypio, Özge Ulusoy, Esra bir sürü başka kızlarda var belki bunlardan birisine dedim ayoll :A :A :A
Dizisi yok demişsin Serenay'dan başka dizi çeken mi var konuklar arasında. ss Ayrıca şu an dizisi olmasa da filmi var, onu tanıtmak için katılıyor haliyle, çalışıyor kadın yani senin gibi boş oturmuyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizisi yok demişsin Serenay'dan başka dizi çeken mi var konuklar arasında. ss Ayrıca şu an dizisi olmasa da filmi var, onu tanıtmak için katılıyor haliyle, çalışıyor kadın yani senin gibi boş oturmuyor. :A
daha geçen gün 3 adama katıldı ayoll bukadar sık heryere çıkması bence bıktırıyor dizi yokluğunda gündemde kalacak aklınca :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
daha geçen gün 3 adama katıldı ayoll bukadar sık heryere çıkması bence bıktırıyor dizi yokluğunda gündemde kalacak aklınca :A :A :A
Sence bıktırıyor işte bizim için gayet hava hoş :A Yakında Okan Bayülgen başlıyor, inşallah ona da katılır da daha da çatlarsın :A

Bir de dizi haberini alsak süper olacak, özledim meleğimi. ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sence bıktırıyor işte bizim için gayet hava hoş :A Yakında Okan Bayülgen başlıyor, inşallah ona da katılır da daha da çatlarsın :A

Bir de dizi haberini alsak süper olacak, özledim meleğimi. ss
gündemde kalıyor işte yoksa unutulup gidicek ayoll :A :A :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Özlemiştim BeyazShow'u. Cuma gecelerinin klasiği ekranlara dönüyor sonunda merakla bekliyorum konuklar on numara :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geçen hafta aklıma düştü yoklugu, geçen sezonda sıkmıştı ama:/ Şimdi bu program yurtdişinda mı çekildi? Banttan mı yayınlancak?

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

ya Seranayı deyince akan sular durur bir defa:D o mesaj dissi çoktan haketti:D onun oynadığı tüm diziler iyidir:love1: