Kırgın Çiçekler'den Bir Başarı Daha!

baş harfi d , soyadı t ile başlayan biri yapmış bence grafiiği:A

hoşt bizim bitmiş halimizden 28 adet kırgınlar 38 adet de karagül çıkar:A
Cidden ama saçmalık değil mi? 1 fark grafikte dağlar kadar 10 fark pire kadar gösterilmiş. :kiki:

@Doğu aramızda gizli hasetli düşmanlar olabilir önlemimizi almakta yarar var :A

@Felon tebrik et tebrik kendi ülkenin dizisi dünyaya açılmış başarı almış hem güzel kızlar da var :F

@mrt-06 çatla :A

@Doğu aramızda gizli hasetli düşmanlar olabilir önlemimizi almakta yarar var :A

@Felon tebrik et tebrik kendi ülkenin dizisi dünyaya açılmış başarı almış hem güzel kızlar da var :F

@mrt-06 çatla :A
Sevmesem de yurtdışında her dizinin başarılı olmasını isterim mynin bile :A Sonuçta milli gelire katkı yapıyorlar, ülkenin reklamını yapıyorlar reklamın iyisi kötüsü olmaz hedef kitle Endonezyanın teyzeleri de olsa insan insandır :A

Saçma sapan grafiğe çatlarım ama gülmekten çatlarım. :A
Kırgın Çiçekleri konusu gereği sevdiğini ya da sempati duyduğunu bu kadar belli etme sen ve senin gibi içindekileri dökemeyen @Billy Kane @batuhankaralar @legolas9900 gibi üyelerimiz toplum baskısı yüzünden izleyip te söyleyemeyenler :A

Sevmesem de yurtdışında her dizinin başarılı olmasını isterim mynin bile :A Sonuçta milli gelire katkı yapıyorlar, ülkenin reklamını yapıyorlar reklamın iyisi kötüsü olmaz hedef kitle Endonezyanın teyzeleri de olsa insan insandır :A
Teyzelerimizi küçümseme onlar ki kurtuluş savaşında mermi taşımış insanlar. 🙄

Kırgın Çiçekleri konusu gereği sevdiğini ya da sempati duyduğunu bu kadar belli etme sen ve senin gibi içindekileri dökemeyen @Billy Kane @batuhankaralar @legolas9900 gibi üyelerimiz toplum baskısı yüzünden izleyip te söyleyemeyenler :A

Teyzelerimizi küçümseme onlar ki kurtuluş savaşında mermi taşımış insanlar. 🙄
Ben niye içimi dökemiyim utansam Küçük Gelin'i izlemezdim. :A

@Billy Kane'nin yaşadığı kafa değişik belki de Paramparça hayranıdır. :A

başarımızı tebrik ederim valla birde şu son bölümlerde banudan kurtulursak
tam olacak:D:D

başarımızı tebrik ederim valla birde şu son bölümlerde banudan kurtulursak
tam olacak:D:D
Sana selamı var :F

kirgin-cicekler-35bolum-annesini-kader-guneyin-babasiyla-yakaliyor-29-subat-pazartesi_9204573-2957_1800x945.jpg

Ben niye çatlayayım bu diziye benim kadar sen de laf atıyorsun :F Neyse ki @denizz19'a yaptiğin yalakalık işe yaramamiş:A

O değil de 19.4 ile 28.4 arasında "--" fark var 28.4 ile 29.7 arasında "-------------" fark var. Bu grafikleri kim yapmış acaba çünkü kandırmaca, gören de fark atmış sanır, grafik okumayı bilmeyenler bir şey sanacak. :X
Önce anlamadım mesajı sonra grafiğe bakınca anladım :F harbiden cok saçma ::X

Kimse söylememiş ban ben söylim:X
Dizinin 11 şehir ölçümü ve KADINLAR üzerinden yapılan ölçüm sonuçlarıymış :A dizinin total sonuçlari değil :F

Ben niye çatlayayım bu diziye benim kadar sen de laf atıyorsun :F Neyse ki @denizz19'a yaptiğin yalakalık işe yaramamiş:A

Dizinin 11 şehir ölçümü ve KADINLAR üzerinden yapılan ölçüm sonuçlarıymış :A dizinin total sonuçlari değil :F
Netice de 1.yiz :A

Asyada öyle kadin lar ölçülüyor pakistanda öyle:F