Kırgın Çiçekler'den Bir Başarı Daha!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Taaam ona bişey demedim zaten bekliyordum endenozyada böyle tablolar ama ben genel başarısını görmek isterim :X @xemrexxx de pakistanda my kadınlar tarafından izlenirdi habire forumda genel izleyici 1.oluyormuş gibi haber acıyordu :A Neyse ki senin haberin onun ki kaa abartılı kabartılı değil :A

Asyada öyle kadin lar ölçülüyor pakistanda öyle:F
Sonra dğnyada erkekle kadın eşit diye tantana yaparlar:F ne alaka yada işine geldiklerini paylaşiyorlar :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,086
Puanı
1,061
Taaam ona bişey demedim zaten bekliyordum endenozyada böyle tablolar ama ben genel başarısını görmek isterim :X @xemrexxx de pakistanda my kadınlar tarafından izlenirdi habire forumda genel izleyici 1.oluyormuş gibi haber acıyordu :A Neyse ki senin haberin onun ki kaa abartılı kabartılı değil :A

Sonra dğnyada erkekle kadın eşit diye tantana yaparlar:F ne alaka yada işine geldiklerini paylaşiyorlar :A
Duyan da kurtlar vadisi yapiyonuz sanir sizin izleyicide kadin:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061

Tarafsız haberciliğin adresi Deniz. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
İste oranin abc1 reytingi kadinlar demek ki:D
Bu arada sila dizisinin brezilyada 30 saniyelik reklam ücreti 170 bin liraymis adamlar cansu dereye tapiyor:F
Tapacaklar tabi:A Soğuk nevale aşkım benim :love1:
giphy.gif

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,086
Puanı
1,061

O değil de 19.4 ile 28.4 arasında "--" fark var 28.4 ile 29.7 arasında "-------------" fark var. Bu grafikleri kim yapmış acaba çünkü kandırmaca, gören de fark atmış sanır, grafik okumayı bilmeyenler bir şey sanacak. :X

Ben doğru haberlerden yanayım bitmiş dizinin haberini yapmıyorum yanlışın olmasın. :A

Kiraz mevsimi izle :D Game Of Thrones ile kapışıyor kalitede :D

Tısssssssssss.

yüzde 28 den 19 a düşmesi 0.2 de 0.4e çıkması kadar az ne tesadüf ise güzel hazırlayın böyle şeyleri :D
özetimiz yeter :F F

başarımızı tebrik ederim valla birde şu son bölümlerde banudan kurtulursak
tam olacak:D:D

Ben niye çatlayayım bu diziye benim kadar sen de laf atıyorsun :F Neyse ki @denizz19'a yaptiğin yalakalık işe yaramamiş:A

Önce anlamadım mesajı sonra grafiğe bakınca anladım :F harbiden cok saçma ::X

Kimse söylememiş ban ben söylim:X
Dizinin 11 şehir ölçümü ve KADINLAR üzerinden yapılan ölçüm sonuçlarıymış :A dizinin total sonuçlari değil :F
rüzgar 1.5 ayda dinmiş diziyi gece 12 den sonraya atmışlar :F @Çiğdem- @Bully @Aserat @cookies
fgfhgfhg.png