Meryem Uzerli'nin 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Yer Alacağı Sonunda Resmileşti!

Tüm balon yorumlar yazilmis yine devam edin raci şaşmaz, O3,endemol,acun,cem yilmaz herkes cevabi yapiştiriyor size kudurmaya devam edin adriana lima görmüs @Çiğdem- gibi :A

yapımcıların yaptığı teklifler zoruna giden eksiliyor gerçeklere kafa atmak Allah düşmanıma vermesin:A
ayyy başımıza kaldı bu kadın :( :( :(

iyi taraftan düşünmeye çalışalım en azından başrol bir oyuncuyu kattık kadromuza 3 kemik kitlesi var 10 reyting üstü almamıza yardımcı olur yurt dışından gelen gizemli ajan rolunude raci bey iyi işlerse ki işler meryemi muhteşem yüzyıldakı popürliğine raci bey kazandırır yaparsa o yapabilir sadece zaten :A :A :A

ayyy başımıza kaldı bu kadın :( :( :(

iyi taraftan düşünmeye çalışalım en azından başrol bir oyuncuyu kattık kadromuza 3 kemik kitlesi var 10 reyting üstü almamıza yardımcı olur yurt dışından gelen gizemli ajan rolunude raci bey iyi işlerse ki işler meryemi muhteşem yüzyıldakı popürliğine raci bey kazandırır yaparsa o yapabilir sadece zaten :A :A :A

canım sen meryem uzerli diziye gelmesinmi diyosun

neyse @Aserat sen şu konuya bir bak bakayım Annemin Yarası ABD'de festivale katılacakmış, oyuncular katılıyor mu bir araştır :F festival film yapımcıları derneğinin en iyi 50 festival listesindeymiş :) neyse ben @mrt-06 cığımın dediği gibi edho ya odaklanayım artık:A @Çiğdem-

emre bu film internete düştümü bir bilgin varmı

bu kadının fnları tuhaf oluyor vlla bilemicem :A :A :A
aaa lafa kız bende fanıyım bu laf banada geliyor galiba :F

umarım uzun sürmez filmi çok merak ediyorum ben senin filme gitme şansın olmadımı emre
alın bakayım çocuklarınıza giydirirsiniz tabi koca bulabilirseniz:F
CsI0X9WXYAAUdbu.jpg

:F:F:kiki::kiki::kiki:ne güzel kıyafet işte yaa

@Çiğdem- inkini giyerler ne olacak mis gibidir onun donları:F:F:F
ayy bak işte bu çocuğun neresi normal şimdi meryem donu giyiyorlar :F :F :F
kız ikiz dingiller bu arada ben haberin doğru oldupunu yani daha netleşmediğini düşünüyorum meryoşum kasım ayında net açıklama yapıcam dedi:D ama başta @sokak sanati olmak üzere tüm kalite düşmanları ve Tayyip örgütü üyelerine karşı olmak görevim :A @mrt-06 @Aserat

kız ikiz dingiller bu arada ben haberin doğru oldupunu yani daha netleşmediğini düşünüyorum meryoşum kasım ayında net açıklama yapıcam dedi:D ama başta @sokak sanati olmak üzere tüm kalite düşmanları ve Tayyip örgütü üyelerine karşı olmak görevim :A @mrt-06 @Aserat

Açıklama yapacam dediyse sıcak bakıyor o zaman da neden ta kasım ayında
açıklama yapacakmış ki