2016 En Favori Dizi 2016 | Büyük Final | Diriliş Ertuğrul vs 46: Yok Olan

Hangi dizi "En Favori" olsun?

• Diriliş Ertuğrul

Oy: 19 38.0%
  • 46: Yok Olan

Oy: 31 62.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Düşene bir tekme daha atmak için mi? :)

Yok abi geçen turda Kırgın Çiçekleri eleyince oradan 46'ya karşı bi anti grubu oluştu. Hayatında Diriliş izlemeyen insanlar Diriliş'e oy verecek sırf 46 kazanmasın diye o yüzden durum beraberliğe gelir hatta öne bile geçer belki belli olmaz :D O yüzden bir miktar oyun sona saklanılmasında fayda var :D

Bu arada senin oy 46'ya değil mi? :)

Aha bir örneği de yukarıda işte sor bakalım @eskici ye hayatında Diriliş'i izlemiş mi hiç :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yok abi geçen turda Kırgın Çiçekleri eleyince oradan 46'ya karşı bi anti grubu oluştu. Hayatında Diriliş izlemeyen insanlar Diriliş'e oy verecek sırf 46 kazanmasın diye o yüzden durum beraberliğe gelir hatta öne bile geçer belki belli olmaz :D O yüzden bir miktar oyun sona saklanılmasında fayda var :D

Bu arada senin oy 46'ya değil mi?:D

Aha bir örneği de yukarıda işte sor bakalım @eskici ye hayatında Diriliş'i izlemiş mi hiç :A
Kirgin Cicekler'i de antiler sayesinde elediginizi hatirlatayim :A
Dirilis'i izlemedim ama 46 yi da izlemedim basarisindan dolayi Dirilis'e verecem ve 46 yi da izlemeyi düsünüyordum ama vazgectim :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kirgin Cicekler'i de antiler sayesinde elediginizi hatirlatayim :A
Dirilis'i izlemedim ama 46 yi da izlemedim basarisindan dolayi Dirilis'e verecem ve 46 yi da izlemeyi düsünüyordum ama vazgectim :A :A

Yahu yok öyle bir şey bu forumda 46'nın izleyicisi KÇ'den daha fazla işte şunu bir kabullendiremedik size :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bunu ciddiye bile almıyorum yorumlarımı 46 sayfasında bulabilirsin zaten :A Bak kimseyi bulamadın gördün mü demek ki öyle bilmeden sallamayacakmışsınız :A
Ay ne sallamasi zaten 1 farkla kazandiniz Bully ve su anda isimlerini cikaramadigim birkac kisi olmasa kazanamazdiniz :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Oylamada antici 10 kişi hiç yoksa sayı olarak minimum bulunuyor:) şimdi isim olarak söylemeye lüzum yok ama bunu bilmek çokta zor değil aslında:) oy kullananların tamamının diziyi izlediğini belirtmek inandırıcı olmaz:)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Suskunlar ve Kaçak izlemiş adamım ollom ben :A

Olm bildirimi açtım baktım darklegend aynen yazıyor. Kısa süreli bir şoka uğradım bu darklegend benle nasıl aynı fikirde olabilir diye ama neyse ki yanlışlıkla basmışsın olmamışı görünce rahatladım :A Suskunlar iyidir aferin arada sırada iyi diziler izliyorsun demek :D

Ay ne sallamasi zaten 1 farkla kazandiniz Bully ve su anda isimlerini cikaramadigim birkac kisi olmasa kazanamazdiniz :A

KÇ'de de en başta sen varsın sen izledin mi bakayım KÇ'yi. Senin dışında da var öyle izlemeyip oy atanlar. Yani bu forumda her türlü 46>Kırgın Çiçekler :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Olm bildirimi açtım baktım darklegend aynen yazıyor. Kısa süreli bir şoka uğradım bu darklegend benle nasıl aynı fikirde olabilir diye ama neyse ki yanlışlıkla basmışsın olmamışı görünce rahatladım :A Suskunlar iyidir aferin arada sırada iyi diziler izliyorsun demek :D

KÇ'de de en başta sen varsın sen izledin mi bakayım KÇ'yi. Senin dışında da var öyle izlemeyip oy atanlar. Yani bu forumda her türlü 46>Kırgın Çiçekler :A
Aga sen hic Dirilis izledin mi? :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sevinirsin sanmıstım :( :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...