Yıldızlar Yarışıyor All-Star'ın Şampiyonu: Kenan İmirzalıoğlu | ozgur2113

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
yarışma şampiyonu olan @ozgur2113 tebrikler buraya kadar çok iyi yarıştın finalde de şampiyon oldun:) yarışmanın sonlarına doğru kenana desteği biraz çekmiş olabilirim ama bu kenanı sevmiyorum anlamı taşımaz çünkü Ezel dizisinin tamamını izlemiş bir izleyiciyim:)
ayrıca sonlara doğru fazla yüksek oylama yapmasamda başlangıçta baya iyi puanlar oylamıştım..
tekrardan tebrik ediyorum..buyur hediyen:)
sedef-avci-cesur-pozlariyla-kurallari-bozdu-7468123_x_8862_300.jpg

sedef-avci-4.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neyse ben konuşmamı yapayım :A

Öncelikle finale taşıyan herkese, her hafta iyi puan verenlere, ve finalde de desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. :Z

İlk sezon yarı finalde elenmiştim ve baya üzülmüştüm. Bu sezona başlarken geçen sezon düşük puan aldığım sahneleri çıkararak çok daha iyi sahnelerle geldim ve en baştan beri hedefim finaldi. Ve hedefimi de gerçekleştirdim :D

Bu sezon en büyük avantajım da ilk hafta risk alarak çok iyi bir sahneyle geldim ve büyük bir avantaj sağladım. Zaten sonrası da geldi. :A

Neyse kısa keserek finalist @Bully'i tebrik ederken, biricik sunucu @MayısKralı'na da teşekkür ediyorum. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Keşke fark 20'de kalsaydı :A

Teşekkür ederim, ben de seni tebrik ediyorum, bir şampiyon ve yarışmanın favorilerinden olarak iyi yarıştın :Z Biliyorum yapmacık bir şekilde kutlamadığını, seni tanıyorum :A
Ama kalamadı çünkü karşında Bully gibi bir efsane vardı :cool: :A

Ben de teşekkür ediyorum :A Aynen Serenay'ımla bir şampiyonluk bir de final başarım var daha nolsun :D Kaybettiğime üzülmedim yani karşımda sen olduğun için başka biri olsa durum değişebilirdi :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama kalamadı çünkü karşında Bully gibi bir efsane vardı :cool: :A

Ben de teşekkür ediyorum :A Aynen Serenay'ımla bir şampiyonluk bir de final başarım var daha nolsun :D Kaybettiğime üzülmedim yani karşımda sen olduğun için başka biri olsa durum değişebilirdi :A
Aman ne efsane ne efsane :A Duy da inanma :A
yarışma şampiyonu olan @ozgur2113 tebrikler buraya kadar çok iyi yarıştın finalde de şampiyon oldun:) yarışmanın sonlarına doğru kenana desteği biraz çekmiş olabilirim ama bu kenanı sevmiyorum anlamı taşımaz çünkü Ezel dizisinin tamamını izlemiş bir izleyiciyim:)
ayrıca sonlara doğru fazla yüksek oylama yapmasamda başlangıçta baya iyi puanlar oylamıştım..
tekrardan tebrik ediyorum..buyur hediyen:)
sedef-avci-cesur-pozlariyla-kurallari-bozdu-7468123_x_8862_300.jpg

sedef-avci-4.jpg
Çok teşekkür ediyorum sana da. :) Evet gerçekten çok iyi puanlar verdin zamanında :D

Hediyeler için de teşekkürler :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Olsun 8 puanda iyidir :A zaten bu tarz firsatlari cok iyi degerlendirirsin sen :A
20 puanlık farka rağmen ezdirmedim kendimi benim için önemli olan da buydu zaten :A

Aynen fırsatları değerlendirmek bizim işimiz :A

Aman ne efsane ne efsane :A Duy da inanma :A

Çok teşekkür ediyorum sana da. :) Evet gerçekten çok iyi puanlar verdin zamanında :D

Hediyeler için de teşekkürler :Z
Iyy kıskanç seni :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
@Bully buraya kadar başarıyla geldin buda büyük bir başarıdır serenay ile sanada ayrıca birkez daha tebrikler başarıların daim olsun:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully buraya kadar başarıyla geldin buda büyük bir başarıdır serenay ile sanada ayrıca birkez daha tebrikler başarıların daim olsun:)
Ben de sana teşekkür ederim Serenay'ın en büyük destekçilerindendin finale kadar gelmek güzel bir başarı evet kazanamadım diye hiç üzülmedim zaten :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet ben de bir itirafta bulunayım bu yeteneksiz Serenay'ın finaldeki sahnesi daha iyiydi Kenan'dan. Seçebileceği en iyi sahneyi seçmiş @Bully bundan daha iyi oyunculuk sergilediği bir an olduğunu hiç sanmıyorum :A Ama ben ne yaptım, oy kullanırken bütün bir sezonu baz aldım. Totalde Kenan ağır bastı, yoksa Serenay'ı sevmememle hiçbir alakası yok verdiğim oyun yani bilesiniz :A

@ozgur2113 seni de tebrik ederim de kendi kendine gerilim yaptırttın resmen koskoca Kenan İmirzalıoğlu'dan daha iyi bir sahne bulamadın mı yahu :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet ben de bir itirafta bulunayım bu yeteneksiz Serenay'ın finaldeki sahnesi daha iyiydi Kenan'dan. Seçebileceği en iyi sahneyi seçmiş @Bully bundan daha iyi oyunculuk sergilediği bir an olduğunu hiç sanmıyorum :A Ama ben ne yaptım, oy kullanırken bütün bir sezonu baz aldım. Totalde Kenan ağır bastı, yoksa Serenay'ı sevmememle hiçbir alakası yok verdiğim oyun yani bilesiniz :A

@ozgur2113 seni de tebrik ederim de kendi kendine gerilim yaptırttın resmen koskoca Kenan İmirzalıoğlu'dan daha iyi bir sahne bulamadın mı yahu :A
Yok ya ne gerilimi :D Kenan'ın Karadayı'daki en iyi sahnelerinden biriydi :D Planlamalarımda aslında bu sahneyi daha önce kullanmak vardı ama benim çok beğendiğim bir sahneydi emindim sonuçtan :A

Serenay'ın sahnesinin nesi iyi 2 çığlıkla sahneyi götürüyor :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Ahan da bu mesaj sahneye göre değil oyuncuya göre oy verildiğinin kanıtıdır @denizz19 :A

Iyy pise bakın hele sensiz yeteneksiz. ss

Sahne seçimleri bizden sorulur zaten 20 puanlık farkı 8'e indirdim az daha kazanacakmışım :A Kenan final puanları sayesinde kazandı yoksa normal şartlarda her türlü alırdım onu finalde :A

Hak etti tabii kazanmayı orası ayrı yarışma boyunca çok başarılıydı forum belli ki çok seviyor Kenan'ı bize de tebrik etmek düşer kaybettiğime de hiç üzülmedim zaten çünkü kaybettiğimi düşünmüyorum :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok ya ne gerilimi :D Kenan'ın Karadayı'daki en iyi sahnelerinden biriydi :D Planlamalarımda aslında bu sahneyi daha önce kullanmak vardı ama benim çok beğendiğim bir sahneydi emindim sonuçtan :A

Serenay'ın sahnesinin nesi iyi 2 çığlıkla sahneyi götürüyor :A

Kenan'ınki dizi için önemli bir sahne olabilir benim lafım ona değil işin oyunculuk kısmına. Aslında orada da iyi ama ne bileyim Deli Yürek'den beri Kenan'ın hep milleti astığı kestiği sahneler vardır ya gerek dizilerde gerekse filmlerde :D Onlardan biri daha çok beğenilirdi forumda. Serenay'ın da hep ağladığı zırladığı sahneler vardı, oralarda bir yapay geliyordu bana ama burada o çıldırdığı, kendini kaybettiği sahneleri falan çok iyi canlandırmış yani hakkını vermek lazım :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ahan da bu mesaj sahneye göre değil oyuncuya göre oy verildiğinin kanıtıdır @denizz19 :A

Iyy pise bakın hele sensiz yeteneksiz. ss

Sahne seçimleri bizden sorulur zaten 20 puanlık farkı 8'e indirdim az daha kazanacakmışım :A Kenan final puanları sayesinde kazandı yoksa normal şartlarda her türlü alırdım onu finalde :A

Hak etti tabii kazanmayı orası ayrı yarışma boyunca çok başarılıydı forum belli ki çok seviyor Kenan'ı bize de tebrik etmek düşer kaybettiğime de hiç üzülmedim zaten çünkü kaybettiğimi düşünmüyorum :A
Forum bir anda Kenan sever oldu :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kenan'ınki dizi için önemli bir sahne olabilir benim lafım ona değil işin oyunculuk kısmına. Aslında orada da iyi ama ne bileyim Deli Yürek'den beri Kenan'ın hep milleti astığı kestiği sahneler vardır ya gerek dizilerde gerekse filmlerde :D Onlardan biri daha çok beğenilirdi forumda. Serenay'ın da hep ağladığı zırladığı sahneler vardı, oralarda bir yapay geliyordu bana ama burada o çıldırdığı, kendini kaybettiği sahneleri falan çok iyi canlandırmış yani hakkını vermek lazım :D
Kenan'ın aksiyon/dövüş sahnelerini bilerek az kullandım çünkü o tür sahnelerde düşük puan veren daha çok oldu :D Mesela Karadayı'daki dövüş sahnesine düşük verenler genel olarak 'dövüş sahnelerinde oyunculuk ön planda değil vs.' diyenler oldu :D