ABC The Catch 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4

Düşündüğüm şeylerin tersi oldu hep. :F Alice yelkenleri baya erkenden indirdi. :F

Bölüm iyiydi.
Bölümdeki teknolik silah olayı iyiydi. Kadının kendine ölü süsü vermesi güzel düşünce ama orada ölen kadın kimdi?

Alice ve Cristipher'in son sahneleri iyiydi. Dediğim gibi Alice gerçekten seviyor ama bir intikam şart gibi. Sonuçta bu adam seni kaç ay kullanmış. Tamam aşık olmuş sanada yani bu kadarda affedici olma ablacım :)) Adamı azcık süründür :)))

8.0

@destere @Forumdash la bari biriniz izleyin :( Kaldım konuda tek başıma. :F

The Missing dizisini bile izlediniz buna 1 bölüm baktınız namıssızlar :)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x4

Düşündüğüm şeylerin tersi oldu hep. :F Alice yelkenleri baya erkenden indirdi. :F

Bölüm iyiydi.
Bölümdeki teknolik silah olayı iyiydi. Kadının kendine ölü süsü vermesi güzel düşünce ama orada ölen kadın kimdi?

Alice ve Cristipher'in son sahneleri iyiydi. Dediğim gibi Alice gerçekten seviyor ama bir intikam şart gibi. Sonuçta bu adam seni kaç ay kullanmış. Tamam aşık olmuş sanada yani bu kadarda affedici olma ablacım :)) Adamı azcık süründür :)))

8.0

@destere @Forumdash la bari biriniz izleyin :( Kaldım konuda tek başıma. :F

The Missing dizisini bile izlediniz buna 1 bölüm baktınız namıssızlar :)))
Missing 8 bölümdü:X o diziyi bu kadar kötüleyen @destere'ye inat 2.sezonu da izlicem. Bunu okuyan destere şok geçirdi:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x5

Güzel gidiyor tabiiki de bir AA kalitesinde değil ama gideride var şimdi. Zaten ben demiştim kadın başrol için bu diziyi izliyorum diye.
Dizide mantık hataları çok fazla var insan takılmadan edemiyor. Mesela Cristiphoper (ben) otelde ki eşyalara çalması iyi bir sahne ama kamera kayıtları sonra parmak izi filan? Üstelik eldivende takmamıştı. Çok dikkateli baktım gerçekten elini kapıya değdirdi.

Ajanı oyuna getirmeleri iyiydi. Çok karışıyor oda.

Kolye çalma sahnesi basitti bence. Silah çatışma sahnesi filan daha iyi olabilirdi. Ama son sahnede Alice'nin kolyeyi alması iyi oldu. :D Onun anlayacağı dilden konuşmaya başladı. :D

7.8- 7.9

Güncele yetiştim sonunda. :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
1x5

Güzel gidiyor tabiiki de bir AA kalitesinde değil ama gideride var şimdi. Zaten ben demiştim kadın başrol için bu diziyi izliyorum diye.
Dizide mantık hataları çok fazla var insan takılmadan edemiyor. Mesela Cristiphoper (ben) otelde ki eşyalara çalması iyi bir sahne ama kamera kayıtları sonra parmak izi filan? Üstelik eldivende takmamıştı. Çok dikkateli baktım gerçekten elini kapıya değdirdi.

Ajanı oyuna getirmeleri iyiydi. Çok karışıyor oda.

Kolye çalma sahnesi basitti bence. Silah çatışma sahnesi filan daha iyi olabilirdi. Ama son sahnede Alice'nin kolyeyi alması iyi oldu. :D Onun anlayacağı dilden konuşmaya başladı. :D

7.8- 7.9

Güncele yetiştim sonunda. :Z

hiç boşuna parlatma diziyi bir bölüm yetti bana.. listeye attım bir ara fırsat bulursam çıkarırım:) ama şansım yaver giderse fırsat bulamazsam daha hayırlı olacak bünyem için :)

the missing çok ilginç bir konuyla başladı sonra mala bağladı yani ilk şekliyle gitse sonuna kadar takip ederdim :) ama öyle bir çileye döndüki 5 bölümde nefesim tükendi :))
Missing 8 bölümdü:X o diziyi bu kadar kötüleyen @destere'ye inat 2.sezonu da izlicem. Bunu okuyan destere şok geçirdi:F
hanı yorumların bile yok:) büyük ihtimal sende bırakmışsındır diziyi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hiç boşuna parlatma diziyi bir bölüm yetti bana.. listeye attım bir ara fırsat bulursam çıkarırım:) ama şansım yaver giderse fırsat bulamazsam daha hayırlı olacak bünyem için :)

the missing çok ilginç bir konuyla başladı sonra mala bağladı yani ilk şekliyle gitse sonuna kadar takip ederdim :) ama öyle bir çileye döndüki 5 bölümde nefesim tükendi :))

Hangi yorum? The catch'i diyorsan kaç kere daha söylim bıraktiğimi:X Missing 2.sezon diyorsan daha başlamadı bu sezon başlıcakmiş:X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Yok parlatma değil beğenmesem izlemem diziyi. :D Beğendim cidden. Sadece beklentimi düşük tutuyorum o kadar.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x6

3-4 gün önce izlemiştim ama aklımda bir şey kalmadı şuanlık. Ama bölüm iyiydi.

7.7

1x7

Şimdi izledim bölümü çok iyiydi. Bol şaşırtmacılı sahneler vardı. Ama şu teknolojik cihazlar çok abartılıyor. Hemen herşey teknolojik cihazlar sayesinde anında bulunuyor. :D Abartmasınlar. :A

Alice telefonu suya koydu üstelilk bayada durdu yani. Tamam artık telefonlar su geçirmiyor ama o telefonda eski bir telefon. 2012-2013 zamanı çıkmış gibi. Kız onu nasıl diriltsin.

Çocuk kaçırılma olayı filan hiç şaşırmıyorum. Genellikle dizinin yan hikayelerinde kimin suçlu olduğunu direk anlıyorum. Hep aynı numaralar. Aslında bir kişiyi suçlu görürsün meğersem bölümün sonunda masum kişi suçlu cıkar bla bla. :))) Bölümün başında kadından şüphelendim doğru çıktı.

Kumar sahneleri baya iyiydi. :D Adam içkili değilmiş numara yapmış. Son sahnelerde sarı kadın bizimkilerin beraber olduğunu öğrendi. Gitmiş Alice'nin terapisti olmuş. :A Oha. :A

8.3