ABC The Catch 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Killing'in başrol oyuncusu Mireille Enos ve Six Feet Under, Parenthood gibi dizilerden tanınan Peter Krause yeni bir diziye başladı.

ABC'de yayınlanan dizinin ilk sezonuyla ilgili yorumları bu başlıkta yapabilirsiniz...

catch-promo-tango.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
The Catch 1x1 üzerine:

Beklentilerimi karşılayamadı ama Peter Krause (Six Feet Under) ve Mireille Enos (The Killing) hatrına izlemeye devam ederim herhalde. Bu arada Peter Krause nam-ı diğer Nate Fisher ne kadar çirkin yaşlanmış. Özellikle yüzündeki şişlik dikkat çekici, kilo artışından mı yoksa botoks mu yaptırdı bilemeyeceğim ama yüzündeki mimikler falan kaybolmuş yav. Tam tersine The Killing’teki soğuk nevale halinden Mireille Enos ise, gözüme daha sıcak ve çekici geldi.

7/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
The Catch
1x1

Sonunda izledim ya. Hala bazı sitelerde yok. :D Dizibox'ta çökmüş galiba site bir garip olmuş. Bende başka bir yerden izledim. :F

Öncelikle dizi güzel tamam oyuncular iyi yani devam ederim ama pilot bölümde o kadar çok olay oldu ki yani sanki ilk 3 bölümün konusunu tek bölüme sığdırmışlar gibi. Oradan oraya. daldan dala atlaya atlaya filan çok hızlı yani. Biraz daha yavaş olabilirdi.

Benim merak ettiğim ileride ne olacak yani. Konu kıtlığı çekebilirler bence.

Bölüm yorumum;
Şimdi Linden'ın oynadığı karakter afedersiniz ama akıllı geçinen aptal bir kadın ya.
1.4 Milyon kaptırmış,evlilik teklifini o yapmış, cinsel şeysini o başlatmış, adamla doğru düzgün fotosu yok. Tamam kadınlar aşık olunca göz gözü görmüyor ama ebe ablacım yani göz göre göre nasıl fark etmedin yahu.

Ben dizi tanıtımlarda konunu şöyle olacağını düşünmüştüm. Başrolde ki adam bizim kadını dolandırır zannediyordum ama meğersem çok önceden dolandırıyormuş. Bölümün başında banyodan adam çıkınca şaşırdım. :X

Onun dışında konu çok hızlı ilerledi dediğim gibi. Linden bay x 'i öğrendi. Diğer adam kaçtı. Sonra Linden onu buldu bu adam yine kaçtı filan falan işte. :X

7.7 - 7.8

Diziye devam edeceğim!

@destere @Forumdash @xemrexxx @Çiğdem- @vadikızı

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
The Catch S01B01

Onca kötü notlara ve @destere'nin ingilizce baktım diyip olumsuz söylemesinden sonra umudum kalmamiiti diziden ve @sürgünüm @Harunnn60'in da yorumlarıyla izledim.

Beklentim çok kötüydü ama sonunda memnum kalktım. @destere'ye hak veriyorum başları sıkıcıydı. @Harunnn60'ın dediği gibi hızlı ilerledi bölüm. @sürgünüm'ün yorumu yüzünden Christopher'in (adamın) yüzü botoks mu değil mi hep ona dikkat ettim durdum:F

Neyse Linden acayip değişmiş. Soğukluğu gitmiş sıcaklığı gelmiş. Acayıp güzel bişeymiş normalde. Saçları dağınık olmalı pantane filan reklam anlaşması yapmali :X

Alt yazısı geç düşüyor, düştükçe izlerim artık. (Çevirecek birini bulmak zor olur)
7.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The Catch S01B01

Onca kötü notlara ve @destere'nin ingilizce baktım diyip olumsuz söylemesinden sonra umudum kalmamiiti diziden ve @sürgünüm @Harunnn60'in da yorumlarıyla izledim.

Beklentim çok kötüydü ama sonunda memnum kalktım. @destere'ye hak veriyorum başları sıkıcıydı. @Harunnn60'ın dediği gibi hızlı ilerledi bölüm. @sürgünüm'ün yorumu yüzünden Christopher'in (adamın) yüzü botoks mu değil mi hep ona dikkat ettim durdum:F

Neyse Linden acayip değişmiş. Soğukluğu gitmiş sıcaklığı gelmiş. Acayıp güzel bişeymiş normalde. Saçları dağınık olmalı pantane filan reklam anlaşması yapmali :X

Alt yazısı geç düşüyor, düştükçe izlerim artık. (Çevirecek birini bulmak zor olur)
7.5/10

ben zaten ilk başlardaki genel havadan bahsettim birde altyazı çıkmamıştı baktığımda :) tekrar bölümü baştan sona izleyeceğim :) öyle linden la nate kolay kolay dışlanacak varlıklar değil :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
The Catch S01B01

7.5/10
Shonda’nın bayağı bir dizisini denemiş bir kaç sezon da izlemiş biri olarak, en kötüsü bu. How to Get Away with Murder her bölüm sonrası merakta bırakıyor bu dizide o da yok. Ayrıca dizi hakkında bir tane olumlu yazı okumadım, daha ikinci haftasında reytinglerde düşüşe geçti. Benden buraya kadar...

tumblr_inline_nnpa0t9xNJ1qffcu1_500.gif

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Shonda’nın bayağı bir dizisini denemiş bir kaç sezon da izlemiş biri olarak, en kötüsü bu. How to Get Away with Murder her bölüm sonrası merakta bırakıyor bu dizide o da yok. Ayrıca dizi hakkında bir tane olumlu yazı okumadım, daha ikinci haftasında reytinglerde düşüşe geçti. Benden buraya kadar...

tumblr_inline_nnpa0t9xNJ1qffcu1_500.gif
Yaptiği işleri karşilaştıracaksak bana görede en iyi işi ga en kötüsü kesinlikle hgwasgaga dizisi :X
giphy.gif

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

üşüdük valla :)
zaman çok acımasız insanları ne hale getiriyormuş :) SFU yu geçen yıl bu diziyide bu yıl izleyince bir yıl içinde nate nasıl böyle hoşafa dönmüş diyecektim :) oysaki iki dizi arasında nerdeyse 15 yıl var nate in kurbağaya dönüşmesi normal? sanki adamın kelleyi kaynar suda kaynatmışlar :) tam ben bu duygularla bölüm yorumuna başlayacaktım ki @sürgünüm le @Forumdash ın botoks yorumuna gözüm çarptı üç dakikadır kesintisiz gülüyorum :)
lindenda da kırışıklıklar artmış ama biz o kadını o haliyle zaten sevmiştik fazla bir şok olmadık o açıdan, ama linden ken daha çok sevmiştim daha bir rolüne uyumluydu böyle azgın kaşar kadın rolü linden ın sempatikliğine gölge düşürmüş:) biz onu derin düşüncelere dalarken sevmiştik nerde linden nerde alice? alice ki arkadaşının düğününde bile barmene tecavüz etmiş bir karaktere bürünmüş :) sevmedik seni alice teyze, sen git linden gelsin :)
konuya gelirsek dolandırıcılık falan filan konu çok hızlı ilerliyor 40 dakikada feleğimiz şaştı:) hız konusunda da @Harunnn60 un dediklerine katılıyorum sanki senaristi eşek arısı sokmuş koşturup duruyordu senaryo daldan dala ? la biraz sakin olun aceleniz ne günler torbayamı girdi? her hafta yayınlanacaksınız ilk haftada ne var ne yok döktünüz önümüze geleceğe dair umutlarımızda kalmadı :)
dolandırıcılık özellikle teknolojik dolandırıcılık bana soğuk gelen konular, onun yerine adam bodoslama kapıyı kırıp içeri dalsa kafa göz patlatıp parayı alıp gitse eski western filmlerinde olduğu gibi, ne güzel olurdu.. bizde stres atardık :) ama almışlar çük kadar bir flashbellek sokuyorlar laptopa haşıırrtt bilgiler ele geçiriyor olayın bir espriside kalmıyor bu şekilde...? hırsızlığın bile kendine göre bir ağırlığı karizması vardır bu kadar kolay olmamalı bu işler :)

birazda spoiler içi çalışayım belki izlemeye niyeti olan vardır işin fokunu çıkarmayalım :)
dedektif alice çok pis kazık yemişti dolandırıcısıyla nerdeyse evlenecekti son anda yine ben insafa geldide evlenmekten vazgeçti ? tabi bölüm sonunda bu sefer alice in karşı atağa geçip ben in elindeki bilgileri tereyağından kıl çeker gibi yuttuğunu gördük? buda şunu gösteriyor bu dizi boyunca bir alice ben e kazık atacak, bir ben alice e kazık atacak ve sonunda evlenecekler dizi bitecek :)

sevdim diziyi, ama bir bölüm benim için yeterli devam edeceğimi sanmıyorum :) devam eden arkadaşlara kolay gelsin :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1. Bölüm

zaman çok acımasız insanları ne hale getiriyormuş :) SFU yu geçen yıl bu diziyide bu yıl izleyince bir yıl içinde nate nasıl böyle hoşafa dönmüş diyecektim :) oysaki iki dizi arasında nerdeyse 15 yıl var nate in kurbağaya dönüşmesi normal? sanki adamın kelleyi kaynar suda kaynatmışlar :) tam ben bu duygularla bölüm yorumuna başlayacaktım ki @sürgünüm le @Forumdash ın botoks yorumuna gözüm çarptı üç dakikadır kesintisiz gülüyorum :)
lindenda da kırışıklıklar artmış ama biz o kadını o haliyle zaten sevmiştik fazla bir şok olmadık o açıdan, ama linden ken daha çok sevmiştim daha bir rolüne uyumluydu böyle azgın kaşar kadın rolü linden ın sempatikliğine gölge düşürmüş:) biz onu derin düşüncelere dalarken sevmiştik nerde linden nerde alice? alice ki arkadaşının düğününde bile barmene tecavüz etmiş bir karaktere bürünmüş :) sevmedik seni alice teyze, sen git linden gelsin :)
konuya gelirsek dolandırıcılık falan filan konu çok hızlı ilerliyor 40 dakikada feleğimiz şaştı:) hız konusunda da @Harunnn60 un dediklerine katılıyorum sanki senaristi eşek arısı sokmuş koşturup duruyordu senaryo daldan dala ? la biraz sakin olun aceleniz ne günler torbayamı girdi? her hafta yayınlanacaksınız ilk haftada ne var ne yok döktünüz önümüze geleceğe dair umutlarımızda kalmadı :)
dolandırıcılık özellikle teknolojik dolandırıcılık bana soğuk gelen konular, onun yerine adam bodoslama kapıyı kırıp içeri dalsa kafa göz patlatıp parayı alıp gitse eski western filmlerinde olduğu gibi, ne güzel olurdu.. bizde stres atardık :) ama almışlar çük kadar bir flashbellek sokuyorlar laptopa haşıırrtt bilgiler ele geçiriyor olayın bir espriside kalmıyor bu şekilde...? hırsızlığın bile kendine göre bir ağırlığı karizması vardır bu kadar kolay olmamalı bu işler :)

birazda spoiler içi çalışayım belki izlemeye niyeti olan vardır işin fokunu çıkarmayalım :)
dedektif alice çok pis kazık yemişti dolandırıcısıyla nerdeyse evlenecekti son anda yine ben insafa geldide evlenmekten vazgeçti ? tabi bölüm sonunda bu sefer alice in karşı atağa geçip ben in elindeki bilgileri tereyağından kıl çeker gibi yuttuğunu gördük? buda şunu gösteriyor bu dizi boyunca bir alice ben e kazık atacak, bir ben alice e kazık atacak ve sonunda evlenecekler dizi bitecek :)

sevdim diziyi, ama bir bölüm benim için yeterli devam edeceğimi sanmıyorum :) devam eden arkadaşlara kolay gelsin :)

''sevmedik seni alice teyze, sen git linden gelsin :)''
Bunları yazarken çok mu düşünüyorsun acaba. :F Güldürdün beni. :F

Aaa neden bıraktın. :eek::eek:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x1. Bölüm

Yaaa giydirirsin demiştim ama guldurdun akşam akşam:F

Senınde bırakacaganı anlamiştım...

Altyazısı gec cıkan dızılerden olacagı için sorun teskıl etmedı bende.. yoksa bende bırakacaktım:X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk sezon 13 bölümmüş. Ben zaten öyle AAA kalitesinde bir dizi beklemiyordum. Hatta demiştim umarım iyi çıkar dizi diye. Bundan sonra bu diziyi izlerken eğlencelik/takılmalık olarak izlerim. Yani bence devam et derim @Forumdash . ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yaaa giydirirsin demiştim ama guldurdun akşam akşam:F

Senınde bırakacaganı anlamiştım...

Altyazısı gec cıkan dızılerden olacagı için sorun teskıl etmedı bende.. yoksa bende bırakacaktım:X

sevdiğim oyuncular oynamasaydı belki bu haliyle bile devam ederdim :) ama bir zamanlar sevdiğim oyuncuların bu hallere düşmesi çok üzücü o yüzden benden bu kadar diyorum yeterli bir bölüm :)

İlk sezon 13 bölümmüş. Ben zaten öyle AAA kalitesinde bir dizi beklemiyordum. Hatta demiştim umarım iyi çıkar dizi diye. Bundan sonra bu diziyi izlerken eğlencelik/takılmalık olarak izlerim. Yani bence devam et derim @Forumdash . ;)

AA kalitesini boşver BB de değil? daha çok ÜÜ gibi duruyor :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

Senin beğenmeyeceğine adım gibi emindim. Bu kadar kaliteli güncel dizilerin içerisinden buna devam etmen saçma olurdu. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
the path i izlemeye devam edeceğiz değilmi :) onda fire yok henüz? hepimiz devam ediyoruz:)
The Path dizisinde ne olacak diye merak ediyorum tabi ki devam edeceğim. Bu dizide tövbe bismillah Nate Fisher'e ne olmuş öyle. :) Abi oyuncu yüzüne estetik yaptırır mı ya. Kırışıklıkları yok edecem diye mimikler gidiyor. O dikkatimi çok dağıttı diziye konsatre olamadım bir türlü. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sevdiğim oyuncular oynamasaydı belki bu haliyle bile devam ederdim :) ama bir zamanlar sevdiğim oyuncuların bu hallere düşmesi çok üzücü o yüzden benden bu kadar diyorum yeterli bir bölüm :)

AA kalitesini boşver BB de değil? daha çok ÜÜ gibi duruyor :))
Valla kimseye artık ne dizi tavsiye ediyorum ne de izlemesi için pohpohluyorum. Bazı diziler olmayınca olmuyor. Anlıyorum seni ve @sürgünüm'ü... benim gibi yumuşatarak terk etseydiniz bari:A