Survivor 2016 - 45. Bölüm Yorumları

@beyazsoy sanki bu hafta attilar mi hep acunun oyunlari bunlar :F

Semih yoktu bugün çok güzel konsey geçti kimse gereksiz gereksiz konuşmadı)))

@beyazsoy sanki bu hafta attilar mi hep acunun oyunlari bunlar :F
tuhbanın birinci yapacak kadar acun uğraşmaz ama Mehmet yada tugbanin gitmesi lazımdı çünkü rekabet lazım adaya.. bak bu hafta hep 9-9 oldu çoğu oyun. Mehmet gidince takımlar daha dengeli oldu haftaya Tuğba gider ünlüler bir tik daha iyi olur zafer gider tam kemik kadro olur. kıran kırana yarışlar olur.

Acun kim birinci olacakmış bakmaz kıran kırana yarış olmalı ona göre uğraşıyor. Tuğba birinci olduğuna göre nagi elenmemesi lazım Mehmet yada yunustan biri gitmeli diye düşündü. Ama Mehmetin gitmesi bizim için iyi oldu Kulaklarımız dinlenecek)))

Öyle komploculara bakam acun cebine bakar Semih birinci olmuş bakmaz reyting yüksek olsun yeter

@beyazsoy bak simdi söyle bir sey var hep ayni kisi birinci olursa o zamanda ada icinde rekabet olmaz farkli kisi birinci olsun ki olaylar iyice karissin istiyor acun ve bugüne kadar hep atakan birinci oldu o oylamaya girmeyince de yattara oldu ama o da atakanin grubundaydi bugün ezgi birinci olsaydi o da atakanin grubunda o yüzden yine ayni olacakti ama acun hazir nagihanla kavga ettigi icin tugbaya biraz destek varken hemen tugbayi birinci yapti :D

@Maskeli Fedai bence atakanci ol sen cünkü semihin serkay karsisinda hic sansi yok :F

ATAKAN hep birinci oluyo o yüzden semih adalar birleşince sadece diskalifiye ile yollayabilir ATAKAN riskte TahrikciSemihi Adadaistemiyoruz

Atakancilar semihin huyunu çözmüşler bir korku almış adamları)))

@beyazsoy bak simdi söyle bir sey var hep ayni kisi birinci olursa o zamanda ada icinde rekabet olmaz farkli kisi birinci olsun ki olaylar iyice karissin istiyor acun ve bugüne kadar hep atakan birinci oldu o oylamaya girmeyince de yattara oldu ama o da atakanin grubundaydi bugün ezgi birinci olsaydi o da atakanin grubunda o yüzden yine ayni olacakti ama acun hazir nagihanla kavga ettigi icin tugbaya biraz destek varken hemen tugbayi birinci yapti :D

@Maskeli Fedai bence atakanci ol sen cünkü semihin serkay karsisinda hic sansi yok :F
Dediğin de olabilir tuğbayla destek de olmuş olabilir ama en fazla ikinciyken birinci yapmıştır öyle aşırı destek olmaz. Çok sıralamaya müdehale etmez..

ATAKAN hep birinci oluyo o yüzden semih adalar birleşince sadece diskalifiye ile yollayabilir ATAKAN riskte TahrikciSemihi Adadaistemiyoruz

Atakancilar semihin huyunu çözmüşler bir korku almış adamları)))
Atakan Semihle kavga etmez :A

Bu arada Atakan bir sempatik gelmeye başladı))) Ne oluyor bana Allahım))))

@beyazsoy yani tugba gercekte ikinci olmus olabilir cünkü nagihanin oylar zaten düsecekti karakterinden dolayi mehmet ve yattara da nagihana inanip atakani sattigi icin oylari düsmüs olabilir ve tugba elenme riski ile ve de aldigi destekle ikinci olmus olabilir ama ezgiyi gectigini ve birinci oldugunu düsünmüyorum cünkü atakan fanlari da ezgiye sms atmistir :D

f9132df07b1b3face3f97318d1c6c361.jpg

@beyazsoy yani tugba gercekte ikinci olmus olabilir cünkü nagihanin oylar zaten düsecekti karakterinden dolayi mehmet ve yattara da nagihana inanip atakani sattigi icin oylari düsmüs olabilir ve tugba elenme riski ile ve de aldigi destekle ikinci olmus olabilir ama ezgiyi gectigini ve birinci oldugunu düsünmüyorum cünkü atakan fanlari da ezgiye sms atmistir :D
Dediğim gibi tugbanin ikinci veya birinci olmasındaki tek fark yunus yerine Mehmetin gitmesi için olabilir başka acunun çok karı yok bu işte atakandan ezgiye zaten oy gittiği için bu kadar oy alıyor yoksa ezginin adada bir katkısı yok

Hop ne oluyoruz.))) iyice Atakan'cı oldun sende.))
Ben ilk gunden beri atakanciydim. Guclu karakterli karizmatik ne ararsan var :) butun özellikleri barindiran baska yarismaci olmadigi icin kendisi benim.bir numarali favorim :D

Son kez merakla bekliyor olabilirim cünkü bazi insanlar sacma sapan fikirler üretiyor neymis tugba birinci olacakmis yok daha neler bugün panaromaya baktim biraz orda da tugba birinci olabilir diyorlardi böyle sacma bir sey olabilir mi ya gecen hafta sonuncu olan kadin bu hafta konseyde nagihana karsi iki artistlik konusma yapti diye birinci mi olacak imkani yok bunun eger acun tugbayi birinci yaparsa benim icin survivor bitmistir zaten inanmiyorum birde böyle sacma bir sey olursa benim gözümde inandiricilik iyice biter :D
Öyle deme herkes Tubaya aşırı destek oldu. Hem alakası yok, geçtiğimiz yıllarda da bunun örneğini çokca gördük. :) Twitter da aşırı Tuba yorumları gördüm. Böyle seylerde olabilir derdim ama benim bekledigim birşeydi.

Öfffbildiğin kurgu bu yaa:F
O ses çocuklar 1 hafta önceden tek gune düşer. Gri kurt diye filmi 21:45'e diye tanıtımlar döner:F yarının yayın akişi 1 haftadan önce belliymiş meğer:F
kimbilir onlar konseydeyken yönetmen diğer tarafta zafer ve semihin kapişmasını çekiyor yada mıntajını yapıyor:F
Bir komplo teorisi daha çöker))

Ada konseyi cuma günü gösterilecekmis Oses düşük reyting aldığı için tek güne indirildi.

Bu komplo teorisi çöktüğüne göre Semih ve zafer sahte kavga meselesi de çöker..