Survivor 2016 - 45. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TV8'in sevilen ve ilgiyle izlenilen yarışma programı "Survivor 2016" yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek!

Programa bu akşam Ünlüler takımından birisi veda edecek...

Survivor 2016 yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de!

İyi seyirler...

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Son kez merakla bekliyor olabilirim cünkü bazi insanlar sacma sapan fikirler üretiyor neymis tugba birinci olacakmis yok daha neler bugün panaromaya baktim biraz orda da tugba birinci olabilir diyorlardi böyle sacma bir sey olabilir mi ya gecen hafta sonuncu olan kadin bu hafta konseyde nagihana karsi iki artistlik konusma yapti diye birinci mi olacak imkani yok bunun eger acun tugbayi birinci yaparsa benim icin survivor bitmistir zaten inanmiyorum birde böyle sacma bir sey olursa benim gözümde inandiricilik iyice biter :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Son kez merakla bekliyor olabilirim cünkü bazi insanlar sacma sapan fikirler üretiyor neymis tugba birinci olacakmis yok daha neler bugün panaromaya baktim biraz orda da tugba birinci olabilir diyorlardi böyle sacma bir sey olabilir mi ya gecen hafta sonuncu olan kadin bu hafta konseyde nagihana karsi iki artistlik konusma yapti diye birinci mi olacak imkani yok bunun eger acun tugbayi birinci yaparsa benim icin survivor bitmistir zaten inanmiyorum birde böyle sacma bir sey olursa benim gözümde inandiricilik iyice biter :D
Ezgi, yattara, Tugba, yunus, nagihan, Mehmet olarak dusunuyorum. Söylenen ucuncu isim Nagihansa yunus gidilsin diye yeri degistirilir.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ezgi, yattara, Tugba, yunus, nagihan, Mehmet olarak dusunuyorum. Söylenen ucuncu isim Nagihansa yunus gidilsin diye yeri degistirilir.
Nehihana acunun ihtiyaci var @eskici nin degi gibi bir? Konusmayla birinci olması olasi degil

Bu konseyde mehmet denirse mehmet guder yoksa tugba

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Nehihana acunun ihtiyaci var @eskici nin degi gibi bir? Konusmayla birinci olması olasi degil

Bu konseyde mehmet denirse mehmet guder yoksa tugba
giden bir erkek olursa gönullulerde kim yarisacak kavgasi cogalir. Dengesizlik baslar. Tugbanin gitmesi icin ucuncu aday ezgi veya yattara olmali. Tugbadan cok yunus etkisiz

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
giden bir erkek olursa gönullulerde kim yarisacak kavgasi cogalir. Dengesizlik baslar. Tugbanin gitmesi icin ucuncu aday ezgi veya yattara olmali. Tugbadan cok yunus etkisiz
Mehmet giderse 3erkek yarışacak bu ünlüler icin svantaj mehmet yerine atakan cikacak yada yattara.. Buradan karli olan ünlüler olur.

Tugba kac haftadir ne duzgun sayi alabiliyor ne de olay yaratiyor acunun tugbayi tutması icin bir neden yok yunus Tuğbadan. Bir tik otede ben acunun sms desteği okarak negihan ve yunus lehine kulanacgini düşünüyorum. Mehmet ve tugba son iki gözüküyor etkinlik bakımında

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Nagihan ve Yattaranin konumalari komik. Ezgi ikimizi söylemek icin mesafe koyuyor diyorlar. Onlari demesin Mehmeti demesin , kimi diyecek? söylenen Nagihan olsa takim dagilmaz ama baska biri olursa ihanet edildi denir

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Semih tam komedi bu beceriksizler dedi ama bu oyunu tek kazandıran memic ve onu gondermek istedi kendisinin yarim bile kolyesi yok konuşuyor yine)))

Adamin isi gucu yalan dolan algi

Gecen gunde bunlar atakanin a sini duyunca kaciyoer hep ben atakanla karsilasiyorum dedi)).

Yalanda zirve buydu semih bakalım bu yalanin ustune cikacak mi merakla bekliyorum)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Zafer atakani gömdü zafer yerine semih olssydi bir hafta anlatirdi)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama bütün ünlü hesaplar filan tuğbadan yana oldu. Bu oylamada eğer tuğba birinci olursa sosyal medya odaklı birinci belirlenmiş olur. Olur da inş:X

Zafer atakani gömdü zafer yerine semih olssydi bir hafta anlatirdi)))
Atakan mı elendi? :confused: bu hafta noldu bu cocuga?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ama bütün ünlü hesaplar filan tuğbadan yana oldu. Bu oylamada eğer tuğba birinci olursa sosyal medya odaklı birinci belirlenmiş olur. Olur da inş:X

Atakan mı elendi? :confused: bu hafta noldu bu cocuga?
Fragmandaki dusu yaşadı ilk oyunda kalkti tekrar yarıştı ama toparlayamadi