Survivor 2016 - 37. Bölüm Yorumları

Semih kazandı, 4-0 öndeyiz. :Z

Ünlüler dökülüyor. :A

Noluyo la puan alın artık. ss

İlk galibiyetimizi Yunus getirdi. :F

Zafer nasıl atıyon la, şöyle atatlı giderli atışlarından hep puan veriyoruz. :T:

Sen kimi tutuyosun bu arada? :D
Bilmem, gönulluler kazanınca daha çok seviniyorum. Utopyadan dolayı artık kendisine gıcık olsam da yine de semih bi adım önde gönüllülerde diğerlerine göre:X en gıcık oldugum isim serkay ve kerimoğlu ve tabiki damla

Unlulerde atakanın hareketleri sinirimi bozuyor ama onu da tutuyorum. Birleşme olsun hele, zıplatır herkesi :A

döneceeeeeeek bu oyun döeeeeceeeeek D Mehmet gibi diyeyim bende
bu yazi Mehmet suankini söylemeden önce yazdim

Bilmem, gönulluler kazanınca daha çok seviniyorum. Utopyadan dolayı artık kendisine gıcık olsam da yine de semih bi adım önde gönüllülerde diğerlerine göre:X en gıcık oldugum isim serkay ve kerimoğlu ve tabiki damla

Unlulerde atakanın hareketleri sinirimi bozuyor ama onu da tutuyorum. Birleşme olsun hele, zıplatır herkesi :A
Kerimoğlu'nu ben de sevmiyorum, Serkay ve Damla favorim. :bhr:

Ünlülerden de Atakan tabisi. :D

Final zaten Atakan ve Semih arasında olacak, ortada bir şey bu. Oradan da Atakan kazanır 😉

Yine Zafer kaybetti, 2 yenilginin ikisi de Zafer'in. :T:

Artık bir erkek yollayalım, Zafer'i sevsem de pek beceriksiz. :(

Yine Zafer kaybetti, 2 yenilginin ikisi de Zafer'in. :T:

Artık bir erkek yollayalım, Zafer'i sevsem de pek beceriksiz. :(

bir sAYI ne kadar farkediyor. Atakan belesten sayi vermeseydi 4-3 idi

Kerimoğlu'nu ben de sevmiyorum, Serkay ve Damla favorim. :bhr:

Ünlülerden de Atakan tabisi. :D

Final zaten Atakan ve Semih arasında olacak, ortada bir şey bu. Oradan da Atakan kazanır 😉
Olmamiş hiç olmamiş... o insanları nasıl seversin:T: görsellik çok mu önemli senin için:T: