2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
İstediğine oy ver ama ben anladım senin sıladan yana oy kullanacağını :X

Boşuna lady gaga sevmıyoruz demek :A
Yok ya daha belli değil dinledikten sonra vercem kararımı hangisi hoşuma giderse ona vercem. Bu arada sen kime verdin.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Yok ya daha belli değil dinledikten sonra vercem kararımı hangisi hoşuma giderse ona vercem. Bu arada sen kime verdin.
Okumuyormusun mesajları?:X sebebi yazdim öneden o yuzden Yalın dedim. Zaten reklam şarkısı kafadan 10 numöroydu :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarın işte sık boğza etme bide Sıla'ya verirsem arkamdan kim bilir ne dersin. :D

Çok pis şeyler derim.:A Sakın Sıla deme. Zaten o uyuşuk şarkı sırf deniz için geldi buralara kadar.:F Demezsin eminim.

Neyse uyuyorum o zaman ben. İyi geceler sizlere :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Zevklerimiz uyuşur hep. :A

Şu Semih'i korusan iyi olur aslında.ss :/
hep kötulemiyorum ki :/ o da taktik değiştirse iyi olur.geçen sene 7/24 izlediğimden savunacak yerler yakalıyordum. Ama burda herkes iyisiyle kötusuyle göruyor iyi yerinde zaten sahip çıkıyorum eskinin hatrına öylede ezdiremem :A o benım için oyunlardak char gibi bişey:F onca emek verip kastım survivıra yolladım:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Çok pis şeyler derim.:A Sakın Sıla deme. Zaten o uyuşuk şarkı sırf deniz için geldi buralara kadar.:F Demezsin eminim.

Yalnız ben hala bekliyorum Deniz ne zaman sana kızacak diye. :D MS zamanı şakadan da olsa tartışıyordunuz ya siz. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060

Eyw Umut'um iyi geceler Allah rahatlık versin bende kaçarım şimdi. Biliyorum çok pisşeyler diyeceğini ondan şüphem yok.))

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Keyfimi bozmayacağım :) @Forumdash direk söyle söylemek istediklerini boşa sallama o laflarını ki bilelim. Sıla hatır gönülle kazanıyor demek. Senin de SILA antisi olduğunu bildiğimden sokak sanatıyla tam birbirinizi buldunuz diyebilirim. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@OzaN sen daha oy vermemişsin sabaha doğru ugrarsan bekleriz. Kesin Yalın diyeceksin eminim. Sıla için bir önce ki turda haketmediğini söylemiştin.:Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
@OzaN sen daha oy vermemişsin sabaha doğru ugrarsan bekleriz. Kesin Yalın diyeceksin eminim. Sıla için bir önce ki turda haketmediğini söylemiştin.:Z
Bazen düşünüyorum antiliğin Sıla'ya mı yoksa bana mı diye :A Toplayabildiğin kadar topla bugün zira yarına kalırsa işin şansın azalacak :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Keyfimi bozmayacağım :) @Forumdash direk söyle söylemek istediklerini boşa sallama o laflarını ki bilelim. Sıla hatır gönülle kazanıyor demek. Senin de SILA antisi olduğunu bildiğimden sokak sanatıyla tam birbirinizi buldunuz diyebilirim. :D
Sen niye direkt üstüne alındı? Senin fanlıkta öne cıkman senı hedef gösterdiğim anlamına gelmez. Madem ustune alındı evet doğru, nerden bileceğim pmden oy istemediğini? Anti oldugumu bilmesen belki benden de isteyeceksin? Üstüne alınarak komplo yaratıyorsan ben de san bu hikayeyle gelirim :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bazen düşünüyorum antiliğin Sıla'ya mı yoksa bana mı diye :A Toplayabildiğin kadar topla bugün zira yarına kalırsa işin şansın azalacak :F

Ben her zaman şans bulurum.:A
Bugün yoğundum. Dünden beri 4 sınava girdim tamamen stres için geldim. Birileri stres olunca ben stres atıyorum. Bilirsin Sende sonuçta en büyük Yılan sensin.:F

Bak söylediklerimi üstüne alınan @denizz19 senden başka sıla hayanı da @OzaN
Ozan oyunu acıklasa zaten acık ara gider:X

Ozan yeter artık her yol Sıla sıla sıla demişti. Oyu bizde kesin.:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Ben her zaman şans bulurum.:A
Bugün yoğundum. Dünden beri 4 sınava girdim tamamen stres için geldim. Birileri stres olunca ben stres atıyorum. Bilirsin Sende sonuçta en büyük Yılan sensin.:F

Ozan yeter artık her yol Sıla sıla sıla demişti. Oyu bizde kesin.:F
Yani yenilikten yana kullanmalı. Gülşeni var gerçi:F @OzaN seç ya sıla ya gülşen:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Sen niye direkt üstüne alındı? Senin fanlıkta öne cıkman senı hedef gösterdiğim anlamına gelmez. Madem ustune alındı evet doğru, nerden bileceğim pmden oy istemediğini? Anti oldugumu bilmesen belki benden de isteyeceksin? Üstüne alınarak komplo yaratıyorsan ben de san bu hikayeyle gelirim :X
Ben niye üstüme alındım çünkü 2 yıldır en favori şarkı SILA oluyor bu sebeple alındım. PM'den oy istemişsem herkese tek tek sorabilirsin bakalım istemiş miyim oy. :) Anti olduğunu biliyorum çünkü şuanki tavırların bunu fazlasıyla gösteriyor ne olduğun çokta umrumda değil. Özelden neden isteyeyim ki hem direk etiket işimi görüyor :) Açık hedef gösterdiğin kişi zaten benim o kadar belli ki yani bu kadar ezik üstünlüğe sahip olma bir de. Ayrıca bu yarış kaç sayfadır eğlenceli bir şekilde devam ediyor huzur bozmaya da gerek yok böyle imalı laflarla. Bully ve benim ikimizin arasında tatlı bir rekabet. Her zaman söylerim araya başkaları girmişse ve konuyla tamamen alakasız kişilerse bunlar her zaman ortamı bozar. Neyse Bully ile olan samimi yarışımıza bu sözlerimden sonra da devam ediyor olacağım. İyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...