Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

haftaya final kız :F ama dizi çiğdemin kızları olarak devam edebilir sen de kocadın artık :F @denizz19 da psikopat haluk olur @destere derdim ama o psikopat rolü canlandıramaz:F
aaaa kurtuluyoruz demek şu diziden çok şükür emre kınay bakalım bu yaz ayındada yeni güneşli bir diziyle döner zaten :F:F:F

Son düzenleme:
veee final fragmanı yolları açık olsun berk atan hariç hepsi bence rollerini iyi oynadı (berk atanka da @Çiğdem- oynayabilir artık :A) neyse haluk reyiz,AlSel ve manyak mertoğlu sülalesi unutulmayacak... @Bully @vadikızı @DarkLeqenD @sokak sanati @cookies (pisler diziyi bırakanlar.ss) @destere @Harunnn60 @mrt-06

handeyi köseme tontoş sultan karakterini oynaması için bekliyoruz sabırsızlıkla kötü diziden kurtuldu kızcağız gelsinde biraz kalite görsün :)

biz bir şey yapmayız seni 1 haftada 5 milyon tweet atan ergenlere vericez onlar sana napacağını bilir :A
bu daha kötü ya :F

Gençlik dizileri kaliteli olmaz. :A Melekler Korusun kaliteli bir işti sadece onun dışında yapılan tüm gençlik dizileri benim gözümde zerre kaliteli değil. :A

Yanlış alıntı yapmışım demin. :D
Biraz daha dikkatli olalım lütfen süper modum :A