Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,265
Puanı
1,061
Saf mısın ya da beni mi aşırı saf görüp kandırmaya çalışıyorsun anlamadım. :F Ne farkı var sonuçta Kore uyarlaması işte. :F

Twitter'da bugün İDK'yı çok övdüler yarın yine yükseliş bekliyorum. :A

@Çiğdem-'in dediği gibi in midir cin midir belli değil Emre, muhtemelen dediğin gibidir. :F
fark işte acı aşkle gecenin kraliçesi kökleri aynı dizi acı aşk birebir gidiyor :F
twittera pek güvenme ben de baktım canla ayşegül öpüşmüş diye methiyeler dizmişler:F

Gk sonradan gun değiştiridi. İlişki durumunu o zaman da mı izlemiyordun:A bildiğim kadarıyla o hep aynıydı sanırım(b)
her gün tv izlemek zorunda mıyım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
fark işte acı aşkle gecenin kraliçesi kökleri aynı dizi acı aşk birebir gidiyor :F
twittera pek güvenme ben de baktım canla ayşegül öpüşmüş diye methiyeler dizmişler:F

Reçeteni yazıyorum günde 1 defa bu lafı yiceksin

Tamam tamam :noworry:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Hayır yanlış örnek oldu. :A Acı Aşk da birebir gitmiyormuş ki bir yorumda görmüştüm karakter eklemişler, birde bu hamilelik olayı orjinalinde yokmuş. :D

Bilmiyorum ben sadece Mediha ile sevgilisinin sahnelerini izliyorum birde annesi geldi çok komik oluyor onların sahneleri. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,265
Puanı
1,061
Kardeşler kundura da bir marka :F
iyy ne pis espri .ss
bu arada gündüz hayat şarkısının tekrarına baktım yarım saat senin aydirik yapımın çökmüşlüğünü gördüm bir kere daha elçin sangu,ushan çakır,demet özdemir,malisa aslı pamuk,birkan sokullu dizide ezikledikleri kim varsa hep coştu dizinin başrolleri kayboldu gitti :A buraya nerden geldim ben de bilmiyim @Aserat :F faruk un mesajı görünce aklıma geliyor :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
iyy ne pis espri .ss
bu arada gündüz hayat şarkısının tekrarına baktım yarım saat senin aydirik yapımın çökmüşlüğünü gördüm bir kere daha elçin sangu,ushan çakır,demet özdemir,malisa aslı pamuk,birkan sokullu dizide ezikledikleri kim varsa hep coştu dizinin başrolleri kayboldu gitti :A buraya nerden geldim ben de bilmiyim @Aserat :F faruk un mesajı görünce aklıma geliyor :F
Birkan fanı oldugunu biliyorum:F o kendini geliştirse nolur? En iyi rolü yine ay yapım yazmıştı(kss). En iyi dizide rol aldı naptı batırdı diziyi(uçurum) gereksiz yere övme şunu:F hayat şarkısının tutma nedeni başrol kız kesin. Adını unuttum. Diziye iyi ki bakmişim yoksa masallarına inanırdım:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,265
Puanı
1,061
Birkan fanı oldugunu biliyorum:F o kendini geliştirse nolur? En iyi rolü yine ay yapım yazmıştı(kss). En iyi dizide rol aldı naptı batırdı diziyi(uçurum) gereksiz yere övme şunu:F hayat şarkısının tutma nedeni başrol kız kesin. Adını unuttum. Diziye iyi ki bakmişim yoksa masallarına inanırdım:F
ayol sana kalsa sürekli kabadyı rolü oynayan kenan da en iyi oyuncu :F
aydirik yapımın dizisindeki rolü cücük kadardı şura ile seyitin her sahnesi 15 dk sürüyordu diğerleri ezikti :F
o kız da my de figurandı her yanı sardık resmen :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayol sana kalsa sürekli kabadyı rolü oynayan kenan da en iyi oyuncu :F
aydirik yapımın dizisindeki rolü cücük kadardı şura ile seyitin her sahnesi 15 dk sürüyordu diğerleri ezikti :F
o kız da my de figurandı her yanı sardık resmen :A
Tüh birkan myde oynayamadı diye acısını yaşıyorsun:A olsunfatih de oynadı:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ne alakası var şimdi koskoca beroş my nin devamında oynuyor yerden yere vuruyim tabiri caizse :F
Reytingi iyi olsaydı yapmazdın:X mynin 3sezonunu bile eleştiremezdin:X ağzından kerpetenle laf çıkardı:F söylediklerini de bugune saklamak bugune önumuze sermek üçin:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
MY'nin 3.sezonu Firuze'li kısımlar çok gereksizdi. Gerçekten neden öyle bir şey yaptılar hala anlamıyorum. Aynı olaylaı 2 kez hatta 3 kez seyrettirdiler millete. (Mahidevran-İsabella)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,265
Puanı
1,061
Reytingi iyi olsaydı yapmazdın:X mynin 3sezonunu bile eleştiremezdin:X ağzından kerpetenle laf çıkardı:F söylediklerini de bugune saklamak bugune önumuze sermek üçin:F
hiç alakasıyok zamanında cansu dereyi de eleştirmiştim beroş da role uymadı (burada kasıt my ile karşılaştırınca uymadı yoksa trt de ki osmanlı dizileri değil:F)
ayrıca 3.sezonu hep eleştirdim ben senin karadayıyı izlediğin gibi izlemedim:F

MY'nin 3.sezonu Firuze'li kısımlar çok gereksizdi. Gerçekten neden öyle bir şey yaptılar hala anlamıyorum. Aynı olaylaı 2 kez hatta 3 kez seyrettirdiler millete. (Mahidevran-İsabella)
sen nereden çıktın pat diye:F neyse @mrt-06 @soka sanati fox umuzun başkanı murdoch amca 84 yaşında evlenmiş unutturmayın da yarın konusunu açalım :F
online yönetici yok dimi şu an.ss

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ahahaha hay yaşa:F ilk iki sezonun en önemli sahnelerinden hep çaldılar değiştirdiler verdiler:X

hiç alakasıyok zamanında cansu dereyi de eleştirmiştim beroş da role uymadı (burada kasıt my ile karşılaştırınca uymadı yoksa trt de ki osmanlı dizileri değil:F)
ayrıca 3.sezonu hep eleştirdim ben senin karadayıyı izlediğin gibi izlemedim:F

sen nereden çıktın pat diye:F neyse @mrt-06 @soka sanati fox umuzun başkanı murdoch amca 84 yaşında evlenmiş unutturmayın da yarın konusunu açalım :F
online yönetici yok dimi şu an.ss
Şimdi niye dirilişe laf çakıyorsun:F ben ona ilk 2 bölüm haricinde hiç bakmadım. O zamanki reytingi böyle de değildi hani.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,265
Puanı
1,061
Ahahaha hay yaşa:F ilk iki sezonun en önemli sahnelerinden hep çaldılar değiştirdiler verdiler:X
ayol sanki ben bu dediğini demiyim ben de deim 3.sezon tekrr sezonuydu diye:F

Şimdi niye dirilişe laf çakıyorsun:F ben ona ilk 2 bölüm haricinde hiç bakmadım. O zamanki reytingi böyle de değildi hani.
laf çakmadım o mesaja bakıp beroşu karaladığımı düşünenler olabilir bnm kıstasım my onu belirtiyorum :F
aynı sizin karalıyor dediğiniz karadayı için kıstasım ezel; kpa için fgsn olduğu gibi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa yukarda ne dedim? Kalın puntolarla mı yazayım? Eleştirmedin hiç demedim ki bugunlere saklamak için "eleştirdim diyebilmek" için eleştirdin.

laf çakmadım o mesaja bakıp beroşu karaladığımı düşünenler olabilir bnm kıstasım my onu belirtiyorum :F
aynı sizin karalıyor dediğiniz karadayı için kıstasım ezel; kpa için fgsn olduğu gibi :F
Senin subliminallerini bilmiyoruz sanki:A

Iyy saat üç olmuş ben ergen dizsi sayfasında laflaşıyorum:F kınıyorum kendimi:T::ppp: bye ben gittim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,265
Puanı
1,061
Yaa yukarda ne dedim? Kalın puntolarla mı yazayım? Eleştirmedin hiç demedim ki bugunlere saklamak için "eleştirdim diyebilmek" için eleştirdin.

Senin subliminallerini bilmiyoruz sanki:A
bugünlerde nerede olacağımı nereden bileyim 3-4 yıl önce bak yakup yok yakamoz yok primavera arada bir giriyor falan filan:F ben gördüğümü söyledim 3.sezonun çökmemesinin tek nedeni kadroya gelen dev transferler tuncel kurtiz,deniz çakır,ozan güven,pelin karahan,cansu dere vb. adımız dizilerin real madridine çıkmıştı :F

illucu muyum ben senin gibi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bugünlerde nerede olacağımı nereden bileyim 3-4 yıl önce bak yakup yok yakamoz yok primavera arada bir giriyor falan filan:F ben gördüğümü söyledim 3.sezonun çökmemesinin tek nedeni kadroya gelen dev transferler tuncel kurtiz,deniz çakır,ozan güven,pelin karahan,cansu dere vb. adımız dizilerin real madridine çıkmıştı :F

illucu muyum ben senin gibi :F
Bugune derken gerçek anlamda bugun kast etmedim. Spesifik bi gunden bahsetmiyorum:F
İllucuyum ne var:X sen de sardın hatta taktıklerini forumda uyguluyorsun:F