Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
zaten yılan gözlü halimem ve güzel kızımız hümaşah senin beroşu gölgeliyor hande de gelirse beroş utanır oynayamaz:A

gelsinde yeterki beroş utansın önemli değil çeşitlilik her zaman güzeldir daldan dala atlamak lazım :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
berenş satıyor mu ne @Bully @sokak sanati @Harunnnn60 :A

asla satışlarda değiliz beren bir kraliçe bir efsane , yalnız çevresindeki ona ayakçılık eden cariyelerin kalite standardını yükseltme çabası içindeyim başka bir derdim yok :) yani beroşum çevresine bakınca kalitesiz cariyeleri görüp gözü bozulmasın istiyoruz :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
Kusura bakmayın sayın favorim :A

Sanmam ne diziler yapıldı ilk 3'e girmesi imkansız. :D
diziler önemli değil çoğunda gençlik dizisi diye yeteneksizleri toplamışlardı.ss totallikte karagülü sollayan arka sıradakiler olsun medcozur olsun sinem kobaldan serena van der woodsen yaratmaya çalışan küçük sırlar falan olsun ay bak aklıma geldi şimdi yine fena oluyorum .ss

asla satışlarda değiliz beren bir kraliçe bir efsane , yalnız çevresindeki ona ayakçılık eden cariyelerin kalite standardını yükseltme çabası içindeyim başka bir derdim yok :) yani beroşum çevresine bakınca kalitesiz cariyeleri görüp gözü bozulmasın istiyoruz :)
esra dermancıoğlu yeter sana:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
diziler önemli değil çoğunda gençlik dizisi diye yeteneksizleri toplamışlardı.ss totallikte karagülü sollayan arka sıradakiler olsun medcozur olsun sinem kobaldan serena van der woodsen yaratmaya çalışan küçük sırlar falan olsun ay bak aklıma geldi şimdi yine fena oluyorum .ss

esra dermancıoğlu yeter sana:A
Bu konuyu hemen kestirip atmıyorum bir ara gençlik dizilerini inceleyelim mesela Es Es de çok hoş bir diziydi, bu son çıkanlarda ana konu öpüşme zaten o yüzden kaliteli bulmuyorum. :D

Konumuz değil ama avatarınızı ne zaman değiştiriceksiniz :A
30 Şubat'ta. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu konuyu hemen kestirip atmıyorum bir ara gençlik dizilerini inceleyelim mesela Es Es de çok hoş bir diziydi, bu son çıkanlarda ana konu öpüşme zaten o yüzden kaliteli bulmuyorum. :D

30 Şubat'ta. :A
.s.s.s 30 şubatı değil de değiştireceğin günü iple çekiyorum :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
gündeme gelme çabaları dizi 39.bölüme gelmiş final yapıyor yeni mi farketmiş :F

aaa şu terbiyesizin ağzına acı biber sürsene @destere :F:F
kız orda sana iltifat ettim sinemden güzelsin diye sinem o ka estetiğe rağmen çirkin sen daha estetik yaptırmamışsın yaptırsan belki kaportayı toplarsın :F