2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ingilizceye hakim olsak kızın ıcığını cıcığını çıkarırım ama işte araştıramıyoruz ayrıntılı olarak:)
o yüzden ne bulursask bahtımıa artık :) yinede @xemrexxx nin işi olduğunu sanmam ya böyle bir kız var ya da twitetrda emreyi işleten biri yoksa bizi işletmek için onca çabaya girmez ayda yılda bir konuşuyor zaten forumda :)

söyle o zaman chrome dan oy kullansın :) senin ingilizcen iyi :)
İşletmek için en iyi zaman dilimi ayda yılda bir girmek:X yoksa adam kendi hesabına giriş yapamıcak:F

@destere İngilizce bildiğin halde ben niye konuşuyorum. :D Sen anlat. :D

benim telafuzumdan hoşlaşmadı :) seninle daha iyi anlaşıyor :)

Riri'ye verim oyumu. :D

keşke hiç konuya girmeseydin :)

Bilmiyorum yeri gelmişken fikirlerimi söylim dedim. Her gördüğümde de senle konuşuyor. @xemrexxx de seninle hep kızlar üzerinden muhabbete girdiği için... neysa cok şeyler geliyor aklıma. Umalım da senin için temiz çıksın ben fesat olayım:)

dişçi kızları severim aslında onunla ilgili değişik fantaziler aklıma geliyorda:) umarım kız beklerken oğlan çıkmaz karşımıza :))

aslında haklı olabilirsin gülağa hep bu saatte forumda olur şimdi kayıp ortalarda yok :))
Bilmiyorum yeri gelmişken fikirlerimi söylim dedim. Her gördüğümde de senle konuşuyor. @xemrexxx de seninle hep kızlar üzerinden muhabbete girdiği için... neysa cok şeyler geliyor aklıma. Umalım da senin için temiz çıksın ben fesat olayım:)

chrome u yokmuş zorla chrome şartmı? kendisi burda söyledi işte oyumu eva simons a veriyorum dedi kırk kişi şahit kızın eva ya oy verdiğine sen niye mırın kırın ediyon :)

Sadece anket sistemi geçerli. Başka türlüsü geçersiz:A Ayrıca benimde arkadaşlarım bende BBHMM'ye.veriyorum diyor burada ama.ben kabul etmiyorum. Sadece anket geçerli.:A

Sadece anket sistemi geçerli. Başka türlüsü geçersiz:A Ayrıca benimde arkadaşlarım bende BBHMM'ye.veriyorum diyor burada ama.ben kabul etmiyorum. Sadece anket geçerli.:A
hangi arkadaşın öyle bir beyanda bulundu @sariterlik mi ? :))
başka burda hiçkimse rihannaya oy veriyorum demedi
zaten sabahat ın imkanı olsa direk oy verir şimdi hle hurdaya başvurma yine kızın oyunu ekle:) milletin hakkını yersen sabaha kadar gaz yapar uyutmaz insanı :))

@Titanium 'un dediği gibi troll hesaptır bence de. @xemrexxx 'nin icadı oldugu belli sen de fazla takılma. Pakistanlılar ingilizce bildiği için xemrexxx bu karekteri yaratmış. Ruşça bilse az çok kemkum edebilse rusyadan bi karekter yaratırdı my'yi överdi:F trollere gelme destere ingilizce bilmiyorum de geç!
:F:F

Bende şimdi okudum biraz şüpheye düştüm ama niye kandırsın ki. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc