2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ayyy şuankı haliniz umarım sonunuzda benzemez :A:A:A
Iki-Inatci-Keci.jpg

sağdaki keçi kazanacak bence bana daha çok benziyor :)

@legolas9900 apaçi sever olmuşsun görmeyeli.ss @cevaa sen bari hayal kırıklığına uğratma. Rihanna her türlü daha güzel yani.:F

@cevaa nın eva simons a oy vereceği garanti :)

ayrıca @legolas9900 ın kaliteye olan düşkünlüğünü biliyorum bu yüzden senin sarmısak kafalı rihannaya oy atmayacağından emindim :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sağdaki keçi kazanacak bence bana daha çok benziyor :)

@cevaa nın eva simons a oy vereceği garanti :)

ayrıca @legolas9900 ın kaliteye olan düşkünlüğünü biliyorum bu yüzden senin sarmısak kafalı rihannaya oy atmayacağından emindim :)

Sarımsaklı kafa mi.ss Önceden dilin düşüyordu Rihanna deyince.ss
Asıl kalite Rihanna. 3 günlük şarkıcının apaçi müziği ile kıyas dahil kabil etmez tekmeyi koyar.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sarımsaklı kafa mi.ss Önceden dilin düşüyordu Rihanna deyince.ss
Asıl kalite Rihanna. 3 günlük şarkıcının apaçi müziği ile kıyas dahil kabil etmez tekmeyi koyar.:)

rihanna tabiki iyi sanatçı zaten burda sadece bu şarkısı güzeldi diğer şarkıları dandikti ama bu şarkısıda eva simons ın policeman gibi harika bir şarkısına denk geldi o yüzden eva karşısında ririnin şansı yok gibi bişey :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
rihanna tabiki iyi sanatçı zaten burda sadece bu şarkısı güzeldi diğer şarkıları dandikti ama bu şarkısıda eva simons ın policeman gibi harika bir şarkısına denk geldi o yüzden eva karşısında ririnin şansı yok gibi bişey :)

Ok.

sariterlik

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
30
Puanı
25
Oy vermek için belirli bir aşamadan mı geçmem lazım acaba؟؟؟
tek bir mesajı yok adamın dün üye olmuş oy vermiş o tarz oyları saymıyoruz valla istersen say eğer hileli bir şekilde rihannaya tur atlatmak istiyorsan tabi ? yalnız işin içine şaibe karışınca ödülünde anlamı olmaz :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Neyse artık konunun şeyi çıkmasın. Millet zorla oy veriyor bizim istediğimize. Haksızlık oluyor.:D Gerek yok. Rihanna'yi sende seviyorsun zaten üstüne gitmeyelim olayın.:)
şeyi çıkmasın diyorsunda hala milletten oy dileniyorsun :) bir kere @dosimosi eskiden beri eva hastasıdır ona bile zorla ririye oy at diyorsun :) ayıp denen bişey var niye baskı yapıyon millete :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461

Forum içinde topluluk olarak herkes birbirini az çok tanıdığı için. Bir insanın üye olup oy kullanıp, ardından offline olup bir daha görmemesi şüpheci bir durum olarak geldi herkese.

Fake misin değil misin kısmında değilim ama kişisel olarak söylememiştir emin ol ki. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
aynen belirli aşamadan geçmen lazım ? :) önce en azından oylama sayfası dışında bir kaç mesaj yazman lazımdı varlığın belli olsun diye sonra hak edeceksin oylamaya katılmayı :)

Forum içinde topluluk olarak herkes birbirini az çok tanıdığı için. Bir insanın üye olup oy kullanıp, ardından offline olup bir daha görmemesi şüpheci bir durum olarak geldi herkese.

Fake misin değil misin kısmında değilim ama kişisel olarak söylememiştir emin ol ki. :)

26 şubatta üye olmuş tek mesaj yazmış o da biraz önceki mesaj onun haricinde arkadaşın mesajı yok sıfırda :)

sariterlik

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
30
Puanı
25

O zaman tanışalım ben sariterlik :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aynen belirli aşamadan geçmen lazım ? :) önce en azından oylama sayfası dışında bir kaç mesaj yazman lazımdı varlığın belli olsun diye sonra hak edeceksin oylamaya katılmayı :)

26 şubatta üye olmuş tek mesaj yazmış o da biraz önceki mesaj onun haricinde arkadaşın mesajı yok sıfırda :)

Öymen bir şey yok. İsteyen istediğine istediği zaman oy atar destoş.:D Yeni üyenin üzerine gitmeyelim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Öymen bir şey yok. İsteyen istediğine istediği zaman oy atar destoş.:D Yeni üyenin üzerine gitmeyelim.

üye arkadaş bu oylamaya katılamaz şöyle bir kaç mesajla arada bir kendini göstersin diğer oylamada özellikle ben çağıracağım kendisini :)
bizim kimseye kastımız yk yeterki olaya hile hurda karışmasın :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
üye arkadaş bu oylamaya katılamaz şöyle bir kaç mesajla arada bir kendini göstersin diğer oylamada özellikle ben çağıracağım kendisini :)
bizim kimseye kastımız yk yeterki olaya hile hurda karışmasın :)

Benimle alakası yok. Yeni üye olmuş. Uff ugrasmayacagim ve sizin dediginizin olmasına gerek yok oy vermek için.:)

Demi'ye oy atarsan göz yumabilirim, belki. Kırıldım şuan, her 1 oy 1 iyileşme.

Onu kendi bilir :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Benimle alakası yok. Yeni üye olmuş. Uff ugrasmayacagim ve sizin dediginizin olmasına gerek yok oy vermek için.:)

Onu kendi bilir :F

dünya tersine dönsede sarıterliğin bu oylamadaki oyları geçersizdir onun için hiç bahane üretme :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Thn leave[emoji12] as i don't have much time to sit infront of my laptop and to vote these songs, least interested [emoji14][emoji23] why to waste my time on such shameless [emoji4] videos anyhow thank you for your reply. BTW if you have a link of voting these songs thn post it here i'll try it on my cellphone may it works [emoji13] and so do, i, vote thn. Lotssss of turkish words are similar with those in urdu and also with words in pushto language. URDU itself is a word turkish in origin meaning Army. So sometimes i gt them and sometimes i don't . I have language translator in my cellphone so when i get a notification from the forum plus when i saw my name being tagged in any posts of the forum written in english thn its fine i do understand but if its in turkish, what i simply do is that i copied it to the language translator and once i understand these words i reply to them and if i don't thn i irritate Emre that what's the gossip about [emoji12] [emoji2] [emoji2] [emoji23]

@Titanium bu kadar mesajı kız sana yazmış sen yanmışsın :)

Diğer gruplara da oy vermiş. Yavaş yavaş oluyor demekki.

artık iş iten geçti :) bu oylamada verdiği tüm oylar geçersiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek