Kurtlar Vadisi Pusu 279.Bölüm Yorumları

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@takas aga sen bugün dertlisin hak veriyorum @china_shangai abimede saygılar diyorum şu forumda beni yalnızlaşma operasyonunda mükemmel bir performans gösteriyor :d: ama söylüyorum bu iş burada bitmez vadinin de gidecek yolu var
Ayıp ediyor başımın üstünde yerin var buralar sensiz olmaz :) dikensiz gül bahçesi olur mu hiç ;) beni de diken olarak kabul et ;)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
sakin ol aga sıkma canını yolun sonu parlak gözükmüyor ama bu kendi tercihleri hamle yapmamalarının izahı yok demek bu halden memnunlar buradan o sonuç çıkar ya da artık vadiyi bitirecekler
aga nasıl sıkma senin canın sıkılmıyor mu hiç bu duruma memnunmusun herşeyden
onların memnun olup olmaması önemli değil yapamıyolarsa bıraksınlar kardeşim bu işi efsanemizi bıraksınlar bu dizi sonradan gelen çapsızlar ordusunun değil bizimdir bizim
bu senaryoyu yazanlar vadiden zerre anlıyor mu eski bölümleri izlemişler mi kim bunlar kim

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Ayıp ediyor başımın üstünde yerin var buralar sensiz olmaz :) dikensiz gül bahçesi olur mu hiç ;) beni de diken olarak kabul et ;)
Sen tek olsan neyse de şu an gözümde buradakiler @takas bile diken hatta kaktüs gözüküyor :d:ne diyelim bunlarda geçer fazla moralinizi bozmaýin tekrardan hayirli geceler

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yorumlari okuyunca acayip moralim bozuldu vucudum coktu simdi uyuyacam Vadiyi getirdikleri duruma bak :(
benim uykum gelmez bu gece :(

Sen tek olsan neyse de şu an gözümde buradakiler @takas bile diken hatta kaktüs gözüküyor :d:ne diyelim bunlarda geçer fazla moralinizi bozmaýin tekrardan hayirli geceler
iyi geceler aga keşke bir umut olsa da şurda müthiş enfes dehşet yok böyle bişey ötesi yok falan yazabilsek ama bunları şuan da yazabilmek önce kişinin kendisine ihanet olur

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
bu saatten sonra vadi için yapılacak bişey yok öyle bir noktaya getirdikler ki burdan toparlamak imkansız
Vadi için imkansız diye bir şey yoktur.Çözüm çok basit ,artık Pusuyu bitirip dinlendikten sonra yeni isimle büyük tanıtım yapıp sahalara tekrardan geri dönmek .

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Kurtlar Vadisi Pusu resmi twitter hesabının rt ettiği övgü dolu twitleri görünce yıllardır izlediğim diziyi ve kendimi sorguladım..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Vadi için imkansız diye bir şey yoktur.Çözüm çok basit ,artık Pusuyu bitirip dinlendikten sonra yeni isimle büyük tanıtım yapıp sahalara tekrardan geri dönmek .
aga Allah aşkına kiminle sahaya çıkacaz kiminle
ayşegül hasıosmanoğlu yla mı selma hacıosmanoğlu yla mı murat koca yla mı

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Bu saatten sonra tek çözüm forsu yüksek bir siyasi ile iletişime geçip iki kardeşi barıştırmak ve Vadiyi en kısa sürede sonlandırmak..

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
aga Allah aşkına kiminle sahaya çıkacaz kiminle
ayşegül hasıosmanoğlu yla mı selma hacıosmanoğlu yla mı murat koca yla mı
FF vadicileri çıksa yeter o kadar da kötü durumda değiliz:) sadece artık Pusuyu bitirmenin zamanı geldi vadinin hiçbir zaman kredisi bitmez bitemez de zaten, o yüzden Pusunun bu sezon final yapması lazım .

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yahu elinde Raskoln Tilki Pusat gibi adamlar varken Zeynepin kedilerle fantezilerini izliyoruz boş boş bakıyor. Yok Yusufun doğum günüymuş yok Cahitin süpermenlikleriymiş. Arkadaş gündemde bin tane olay var IŞİDin örgütün eylemleri var. Sultanahmetteki olay var, Rusya ile yaşanan gerginlikler var. Sen Kurtlar Vadisi'sin girsene, dalsana şu olaylara. Ulan en cahil adamın bile gündemle ilgili fikirleri var en kötü fikir bile bir fikirdir en azından. Neden niye bize bu sahneleri izletiyorlar akla mantığa yatan tek bir açıklaması yok şaka gibi arkadaş.. Sıradan bir diziden ne farkı var ? Sadece altında Kurtlar Vadisi yazınca olmuyor. Hakkını verin azıcık gözünüzü seveyim acı çekiyoruz şurda kemik kitle dediğin yakinda eriyip gidecek..
şu bölümlerin altında kurtlar vadisi değil yıllar sonra falan yazsaydı 3.bölümde final yapardı emin ol aga
ülke yangın yeri olmuş admalar yusufun doğum günü partisini kutluyor zeynep in 1 saat karşıya bakmasını izliyoruz
şunu çok merak ediyorum bu sahneleri çektikten sonra yönetmen vs. her kimse bakında utanmıyor mu acaba bunu çok merak ediyorum

FF vadicileri çıksa yeter o kadar da kötü durumda değiliz:) sadece artık Pusuyu bitirmenin zamanı geldi vadinin hiçbir zaman kredisi bitmez bitemez de zaten, o yüzden Pusunun bu sezon final yapması lazım .
aga final yaptık diyelim kiminle geri döneceksin elinde senarist diye bişey yok sen bu bölümü izledin mi izlemediysen bi göz at aynı fikirde olacak mısın bakalım

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
şu bölümlerin altında kurtlar vadisi değil yıllar sonra falan yazsaydı 3.bölümde final yapardı emin ol aga
ülke yangın yeri olmuş admalar yusufun doğum günü partisini kutluyor zeynep in 1 saat karşıya bakmasını izliyoruz
şunu çok merak ediyorum bu sahneleri çektikten sonra yönetmen vs. her kimse bakında utanmıyor mu acaba bunu çok merak ediyorum
Hayır benim anlamadığım şu diziyi çektip bitirdikten sonra bir ekip geri bildirim almaz mı? Yahu forumlara sosyal medyaya hadi onu geçtim facebookdaki postların altına bakmaz mı? Bunlara kim diyor ki "bravo çok iyi bir bölümdü aynen devam" diye? Herhalde Cuma sabahları reytingde sadece total grubuna bakıp birinciliği görünce keyiflenip keyif sigarası yakıyorlar akıl hastaları. İnanılmaz duygulardayım şu an bir efsane nasıl kestane yapılır ayan beyan izledik şaka gibi, kabus gibiydi..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Hayır benim anlamadığım şu diziyi çektip bitirdikten sonra bir ekip geri bildirim almaz mı? Yahu forumlara sosyal medyaya hadi onu geçtim facebookdaki postların altına bakmaz mı? Bunlara kim diyor ki "bravo çok iyi bir bölümdü aynen devam" diye? Herhalde Cuma sabahları reytingde sadece total grubuna bakıp birinciliği görünce keyiflenip keyif sigarası yakıyorlar akıl hastaları. İnanılmaz duygulardayım şu an bir efsane nasıl kestane yapılır ayan beyan izledik şaka gibi, kabus gibiydi..
hiçbirşeyin mantıklı bir açıklaması yok kör sağır dilsiz olsalar yine hissederler durumu inanamıyorum inanamıyorum şu duruma

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
arkadaşlar boşuna hayal kurmayalım şöyle böyle olucak diye tek bir kurtuluş var oda racilerin gelip pusunun bitip 1 2 sene ara verilip muhteşem bir senaryo ve oyuncalarla en önemlisi hakkını verecek bir yönetmen getirecek bizde ilk günkü heyecanla izlemeye devam edicek yoksa gerisi hikayedir tıraştır sizede tavsiyem artık fazla yorum yapıp kendinizi heba etmeyin 13 yılır ceblerini tıkabasa doldurduk bu kuluçkaya yatmışların artık o yumurtandanda sağolsun bizim başkanlar yusufu çıkardı bol bol yem veriyolar şimdi ona bizimde en iyi cevabımız o civcivin başını ezmek olucak artık dizi hakkında yorumda yapmayalım izlemeyelimde bırakın gitsin...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859

aga final yaptık diyelim kiminle geri döneceksin elinde senarist diye bişey yok sen bu bölümü izledin mi izlemediysen bi göz at aynı fikirde olacak mısın bakalım
Hacı ben bunları haftalar hatta seneler öncesi gördüm şimdi ki durumu bana anlatma .Bak gelen her zaman gideni arattırdığı gibi gelen her zaman gideni unutturur diye laf vardır bunda önemli olan gelen gideni arattıracak mı yoksa unutturacak mı ? :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
hiçbirşeyin mantıklı bir açıklaması yok kör sağır dilsiz olsalar yine hissederler durumu inanamıyorum inanamıyorum şu duruma
Aga sence Raci-Bahadır ikilisi bu bölümü izlemişmidir? Adamlar kendini içkiye vermiştir mübarek Cuma günü. Ben olsam Pazartesi gunu bütün yasal haklarımı kullanır dizimi geri alırım bu çapsızların elinden.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
arkadaşlar boşuna hayal kurmayalım şöyle böyle olucak diye tek bir kurtuluş var oda racilerin gelip pusunun bitip 1 2 sene ara verilip muhteşem bir senaryo ve oyuncalarla en önemlisi hakkını verecek bir yönetmen getirecek bizde ilk günkü heyecanla izlemeye devam edicek yoksa gerisi hikayedir tıraştır sizede tavsiyem artık fazla yorum yapıp kendinizi heba etmeyin 13 yılır ceblerini tıkabasa doldurduk bu kuluçkaya yatmışların artık o yumurtandanda sağolsun bizim başkanlar yusufu çıkardı bol bol yem veriyolar şimdi ona bizimde en iyi cevabımız o civcivin başını ezmek olucak artık dizi hakkında yorumda yapmayalım izlemeyelimde bırakın gitsin...
aga yapamıyoruz işte onu bari bitse rahatlarız devam ettiği müddetçe bırakamayız
birazdan vadi müzikleri dinleyip yatacam bugün kü bölümden daha zevkli olacağına eminim

Aga sence Raci-Bahadır ikilisi bu bölümü izlemişmidir? Adamlar kendini içkiye vermiştir mübarek Cuma günü. Ben olsam Pazartesi gunu bütün yasal haklarımı kullanır dizimi geri alırım bu çapsızların elinden.
ne yasal hakkı aga herşeyi devretip gittiler kimse bana onları savunmasın vadi bu durumdaysa 1 numaralı sorumluları onlardır
isteselerdi diziyi bırakmazlardı ya bitirirlerdi yada devam ederlerdi istemediler kolayı seçip gittiler

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
aga yapamıyoruz işte onu bari bitse rahatlarız devam ettiği müddetçe bırakamayız
birazdan vadi müzikleri dinleyip yatacam bugün kü bölümden daha zevkli olacağına eminim

ne yasal hakkı aga herşeyi devretip gittiler kimse bana onları savunmasın vadi bu durumdaysa 1 numaralı sorumluları onlardır
isteselerdi diziyi bırakmazlardı ya bitirirlerdi yada devam ederlerdi istemediler kolayı seçip gittiler
aga emin ol bunuda yapacaksın sendeki kırılmada geçen hafta başladı görüceksin izlemediğin zaman zamanın normal olarak aktığını pusunun olduğunun farkında bile olmicaksın..hey gidi günler 4 sene önce bu günlerde nelerden bahsederdik özetimiz yine tavan yapıp herkesi ezdi diye şimdi ise ..... :(