Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölüm Yorumları

ayy sonrada bana hiçbir bölümü beğenmiyorsun diyorsunuz bölümü benmi yazıyorum arkadaşlar eski vadiyi izlyen birisi bu bölümleri beğenemez 10.yıldan başşlamak lazım bu bölümlerle tatmin olmak için hep söylüyorum yine söyliyeyim ayrıca zarf konusu fiyasko senaryoda zaten bu toplantı olucakmış belliki izleyicilerde zarf konusunu şıkıştırıyor en kolayından zarfı toplantıya gitmek için olsun diyip kapatmışlar toplantının amacı ne polat tamam allah bana yeter güzel konusuyor hpimiz müslümanız ama polat toplantıya asıp kesmeyemi gitmiş tehdit ediyor ve toplantı bitiyor sorada diyorki onların yüzünü gördüm ayol zaten yüzlerini görücektin bu nasıl amaç benimmi yüzümü görmemi bekliyordun orada zarf konusu toplantının amacı polatın onların yüzünü görmekle yetinmesi 7 yaşındakı çocuğa al yaz desek bunları yazar çünkü bundan basit yazılamaz yusuf neden çağrılıyor toplantıya polatı öldür denilmek içinmi detay yok o beklediğimiz gizemli konuşmalar yok neden bırakmıyorsun derseniz diziyi ayol zaten bu dizi şuan bölümü beğenmediği halde boş ekranda olsa bakıp küfürde etse izlemeyi bırakmayan biz 6 reyting ortamalık kemik kitle dediğimiz bizler sayesinde ayakta bizde gidersek zaten allah rahmet eylesin 😵

Yahu şu boş sahneleri izlemektense fonda Pusu müziği ile kuru kuru aksiyon izlemeye razıyım. Uykum geldi açıkçası bu bölüm..

Bunların sürpriz dedikleri şeyin beni heyecanlandırması için birinin ölmesi lazım. Aksi kurtarmaz. Bolumu stand by konumunda izliyorum :(

bölümün ilk yarısı kötü değil çok kötü

Zarf olayı tam bir fiyasko ile sonuçlandı, bu senaristlerden de bu beklenirdi, boşa heyecan yapmışız demek ki.. Toplantı konusuna girmiyorum...

CYJGMRWWsAAG4DU.jpg

Yav arkadaş evde izlerken ben utanıyorum bu ne ya
2.yari ne kadar iyi olursa olsun bu iş böyle gitmez

sağlam replikler vardı yalnız bölüm o kadar kötü ki hepsi kaynadı uzun zaman sonra bu kadar kötü bir bölüm oldu ilk yarı gerçekten vasattı

Eleştirilere karşı hep savunduk ama artık diyeceğim bişey yok yazıklar olsun
Ulan ne büyük beklentilerle bekledim heyecanla bize sundukları sahnelere bak Allah belanizi versin

Böyle giderse kemik kitle bile çatlar

sağlam replikler vardı yalnız bölüm o kadar kötü ki hepsi kaynadı uzun zaman sonra bu kadar kötü bir bölüm oldu ilk yarı gerçekten vasattı
Aynen arada ustanın söylediği kritik sözler vardı. Moralim o kadar bozuldu ki onları bile unuttum :( Aga bu Yusuf olayı çok büyüdü daha da büyüyecek. Gidip herifin evini mi basalın napalım bir çözümü olmalı sevmediğimizi bilerek gözümüze sokuyorlar :(

Aynen arada ustanın söylediği kritik sözler vardı. Moralim o kadar bozuldu ki onları bile unuttum :( Aga bu Yusuf olayı çok büyüdü daha da büyüyecek. Gidip herifin evini mi basalın napalım bir çözümü olmalı sevmediğimizi bilerek gözümüze sokuyorlar :(
basılacaksa senaristlere ulaşılmalı yusuf ne yapsın