Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölüm Yorumları

Geçen sezon senaryo boşluğu vardı derdik ki bu sezondan kat kat iyiydi.. Bu sezon hem senaryo, hem oyuncu boşluğu var dizide.

Sevilen karakterler ( Tilki , Pusat , Raskoln ) yerine oyunculuk yeteneği bile olmayan karakterleri tepemize çıkardılar ( Yusuf , Zeynep ) Bu sezonun tek artısı Ertan Saban oldu.

Tilki ve Pusat sezon başladığından beri 4-5 bölüm anca dizide oynadılar onda da edebildikleri kadar rezil ettiler karakterleri. ( Geçen sezon Pusat yine aktifti Tilki'de iş yoktu bu sezon her ikisi de aynı ) Raskoln desen adı jenerikte geçiyor ama kendisinden haber yok...

Dizinin toparlanması için bu sezon sonunda 1 yıllık ara vermeleri ve bu sürede dizinin senaryo ekibinin sağlamlaştırılması ve yeni bir konu üzerinden yola devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum ayrıca yapım ekibine de yeni takviyeler yapılmalı, böyle gittiği sürece reytingler de bir yükselme beklemek anlamsız..

hüsnü ye bak öktem e yoklama çekiyor

Yusuf'un derdi beni gerdi. Şunun kim olduğunu söyleyin de siz de kurtulun biz de.

Aslan Akbey'in ismini duyunca duygulandım birden.

Yakışıyor mu Vadi'ye sunni döllenme falan ayıptır yahu.

Aslan ın en has adamı Ali Candan sanırım artık herşey çözüldü

süpriz yusufun babası kim olucak oymuş demekki ayy geçen haftalarda büyük süpriz olucak dizide dediler yusufun annesi zeynepmiş oymuş süpriz bu akşamkı süprizde yusufun babası bu senaristler gerçekten şua vadiyi yazıkalrının farkında değiller ayoll siz kurtlar vadisinde ysufun annesi kimmiş babası kimmiş ve bunu büyük süpriz diye nasıl seyirci karşısına sunarsınız vadiyi yazanların vadiye saygısı yokki benim vadiyi yazanlara saygım olsun aman neyse herkese iyi seyirler kendimizi boşuna yoruyoruz 🙄🙄🙄

onun akıbeti belli değil Aslan işin içindeyse onu da devlet görevlisi yapmıştır şu an için belki gündemde değildir ama oda gelebilir hikaye onu da gerektiriyor ama girerler mi sanmıyorum
Bence gelebilir. Çünkü kafalarda hala cevao bulmayan sorular var. Taşıyıcı baba Polat mı aceba !? :(

sence aga başka ihtimal kadı mı
Kalmadı ama belli olmaz. Polat'ın Zeynep'i hamile bırakması değil de bu işin bu şekilde dolaylı yoldan ve sırlar içinde olması açıkçası sürpriz oldu. Bu konuda kısmen tatmin oldum. Bakalım bölümün sonu nasıl bağlanacak

CYJSmj2WAAAIBNO.jpg