Klasik The Office - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN diziyi beğendiğine sevindim :D Bölümler ilerledikçe daha da güzelleşiyor fazla hızlı izleme üzülürsün sonra :D

Michael ve Dwigth şuanda ofisin çılgınları ama 3.sezonda Andy'de geliyor o da süper :D
Andy'yi de merak ettim. 3. sezon sonuna kadar hızlı ilerlerim sonra yavaş yavaş izlerim birkaç yılda. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Andy'yi de merak ettim. 3. sezon sonuna kadar hızlı ilerlerim sonra yavaş yavaş izlerim birkaç yılda. :D

Andy acayip bi adam ya, nedendir bilmem ama ben çok seviyorum :D Bazen olayların içinde fazla olmuyor ama olunca sesli güldürüyor hep :D

Aynen 3.sezondan sonra 2 ayda 1 sezon izle en fazla çok iyi olur :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x12 2x13 2x14 2x15

Toplu bir yorum seansı geçelim. :D Dizi harika gidiyor. Episodes'tan bu yana ilk kez yeni başladığım bir komedi dizisini bu kadar sevdim sanırım. :)

2x12'nin özellikle başı harikaydı. Michael'a kimsenin yardım etmek istememesi ve sonrasında Dwight'ı ise Michael'ın istemeyişi mükemmeldi. :D

2x13 dizinin şu ana kadarki en iyi bölümü olabilir. Özellikle Michael'ın saçlarını Jim gibi yapması ve kameraya yaptığı herkes benimle sırlarını paylaşır gibisinden absürt yorumları sesli güldürdü. :D

2x14 ve 2x15 öncekilere göre biraz daha durgun olsa da yine de çok iyilerdi. :):)

9/10 9+/10 8/10 8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@OzaN 2x11'ii bitirdim. Dizi çok iyi gidiyor. Bundan sonra bir program oluşturup izlesek mi? Oz'daki gibi?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN 2x11'ii bitirdim. Dizi çok iyi gidiyor. Bundan sonra bir program oluşturup izlesek mi? Oz'daki gibi?
Bana uyar ama net olarak her gün 2 bölüm gibi bir şey koymayalım birbirimize 3-4 bölümden fazla fark atmayacak şekilde ilerleyelim yeter. Çünkü ne zaman izlemeye vakit bulabileceğim belli olmuyor. Filmlerle de meşgul olacağım bu ara ama günde ortalama 1 bölüm izlerim herhalde.

İstersen sana başka komedi dizileri de önerebilirim. Bana bağlı kalmamış olursun. :):)

Bu arada hiç yorum yazmıyorsun bu ara hangi bölümlerde diziyi sevmeye başladın, ilk bölümleri sevdin mi falan hiç öğrenemedik. :):)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bana uyar ama net olarak her gün 2 bölüm gibi bir şey koymayalım birbirimize 3-4 bölümden fazla fark atmayacak şekilde ilerleyelim yeter. Çünkü ne zaman izlemeye vakit bulabileceğim belli olmuyor. Filmlerle de meşgul olacağım bu ara ama günde ortalama 1 bölüm izlerim herhalde.

İstersen sana başka komedi dizileri de önerebilirim. Bana bağlı kalmamış olursun. :):)

Bu arada hiç yorum yazmıyorsun bu ara hangi bölümlerde diziyi sevmeye başladın, ilk bölümleri sevdin mi falan hiç öğrenemedik. :):)

Ben aslında ilk bölümden sevmeye başladım. Steve Carell'in karakterinin ilk başta hareketleri gıcığıma gitti ama artık seviyorum onun karakterini de. Adam aşırı gerizekalı.:D Youtube'da rastladım da o rol için Bob Odenkirk de deneme olmuş.

2. sezon daha iyi gidiyor ama. Jim'in Dwight'a yaptığı şakalar süper. En iyileri:
"Masasını tuvalete koyması, eşyalarını gofret makinasına koyması."]

Dwight zaten efsane bir karakter. Yaptığı hareketler süper. Ayrıca en keyifli röportaj sahneleri de onun. Bu arada o belgesel tarzı diziye çok iyi bir hava katıyor.

Başrol olmayan diğer karakterlerden de en iyisi Kevin. Bazı sahnelerde yaptığı sırıtışa yarılıyorum her seferinde.

Başka ne komedi önerebilirsin? Friends'i izlemek istemiyorum. Arrested Development nasıl?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben aslında ilk bölümden sevmeye başladım. Steve Carell'in karakterinin ilk başta hareketleri gıcığıma gitti ama artık seviyorum onun karakterini de. Adam aşırı gerizekalı.:D Youtube'da rastladım da o rol için Bob Odenkirk de deneme olmuş.

2. sezon daha iyi gidiyor ama. Jim'in Dwight'a yaptığı şakalar süper. En iyileri:
"Masasını tuvalete koyması, eşyalarını gofret makinasına koyması."]

Dwight zaten efsane bir karakter. Yaptığı hareketler süper. Ayrıca en keyifli röportaj sahneleri de onun. Bu arada o belgesel tarzı diziye çok iyi bir hava katıyor.

Başrol olmayan diğer karakterlerden de en iyisi Kevin. Bazı sahnelerde yaptığı sırıtışa yarılıyorum her seferinde.

Başka ne komedi önerebilirsin? Friends'i izlemek istemiyorum. Arrested Development nasıl?
Tespitlerine katılıyorum. Bahsetmeyi unutuyorum çoğu zaman Jim'in Dwight'a yaptığı şakalar cidden çok iyi. :D

Friends'e de Game of Thrones muammelesi yapacaksın herhalde. :D Arrested Development da harikadır. Her ne kadar son sezonu zayıf olsa da The Office gibi durağan ama durup dururken absürtlükleriyle sesli güldüren bir dizi. Jason Bateman'ı zaten filmlerden tanıyorsundur izlemesi keyifli bir oyuncu. Ona eşlik eden kadro da harika. Seversin büyük ihtimal ama izleyeceksen yorumu fazla geciktirme bir anda 3x17 yorumunu görmeyelim. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Tespitlerine katılıyorum. Bahsetmeyi unutuyorum çoğu zaman Jim'in Dwight'a yaptığı şakalar cidden çok iyi. :D

Friends'e de Game of Thrones muammelesi yapacaksın herhalde. :D Arrested Development da harikadır. Her ne kadar son sezonu zayıf olsa da The Office gibi durağan ama durup dururken absürtlükleriyle sesli güldüren bir dizi. Jason Bateman'ı zaten filmlerden tanıyorsundur izlemesi keyifli bir oyuncu. Ona eşlik eden kadro da harika. Seversin büyük ihtimal ama izleyeceksen yorumu fazla geciktirme bir anda 3x17 yorumunu görmeyelim. :D

Tamam onu izleyeceğim. Bu arada Game Of Thrones inadımı kırdım izledim, Friends inadım biraz daha uzun sürebilir. :D Arrested Development'ı yorumlayarak izleyeceğim. Bu hafta başlarım.:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x16 2x17

16 iyi bölümdü ama 17 çok iyi bölümdü. :)

16'da Michael'ın yanlış kişiyi Tina Fey sanıp o arada Conan O'Brien'ı kaçırması çok iyiydi, güzel bir cameo oldu. :D

17'de Dwight reyis fırtınalar estirdi. :D İlk olarak bölümün başındaki oyunu aşırı ciddiye alıp olay çıkarması sesli güldürdü. Şu an aklıma geldi ve tekrar gülmeye başladım. :grinning: Konuşması da efsaneydi. :D

Ayrıca son bölümlerde Kelly ve Angela'yı da baya sevmeye başladım. Dizinin aslında tüm yan karakterleri iyi. Belki çoğu 1 dakika bile gözükmüyor ama güldürmeyi başarıyorlar o kısa sürelerde. :):)

8/10 9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
2x12 ve 2x13

2x12 iyi bölümdü. Michael'in sürekli sakatlığı yüzünden ilgi beklediği anlar güldürdü. En son tomografi makinesine ayağı sokması da iyiydi.

2x13 de komikti. Michael yine gerizekalılığın doruklarındaydı. Saçlarını Jim gibi yapması, sürekli Jim'le takılmak istemesi falan komikti.:D En son Pam'le konuşurken yine ağzını tutamaması da komikti.

8/10 9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
2×14, 2×15, 2 ×16, 2×17

14 fena değildi. Çok güldüğüm yer olmadı ama izlerken sıkılmadım. 7/10

15 daha iyiydi. Michael'ın depodaki sahneleri çok iyiydi. 7.5/10

16 önceki 2 bölüme göre daha iyiydi. Conan'ın cameosu güzeldi. Ayrıca Michael ile Jan'in sahneleri de güzeldi. 8/10

17 ise en iyi bölümdü. Dwight'ın bölüm başındaki sahneleri, konuşması çok iyiydi. Bu arada Michael'a üzüldüm. Konuşma sırasında yine kimse takmadı adamı. 9/10

Yeri gelmişken genel olarak da bir şeyler yazayım. Dizide gülme efekti olmaması çok iyi. Bu dizi zaten tam sit-com havasında değil. Belgesel havasında.

Karakterlerle ilgili de bir şeyler yazayım. Genelde hep Dwight ve Michael'dan bahsediyorum. Jim çok iyi karakter. Adam friendzone denen şeyin kitabını yazıyor. Pam de çok iyi oynayan oyuncu çok başarılı. Mesela onun sahnelerinde çok espri yok ama izlemesi en keyifli yerlerden birisi. Angela da iyi. Dwight ile baya uyumlular. :D Sevmediğim karakterler de Meredith ve Kelly. Meredith çok gözükmüyor ama Kelly'nin Ryan ile olan sahneleri sıkıcı. Bir de genel olarak sevmiyorum Hint aksanıyla kulak tırmalıyor.

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
2x18, 2x19, 2x20

18 sezonun en iyi bölümlerindendi. Çocuklarla olan sahneler güzeldi. Özellikle Michael'ın çocuklarla olan sahneleri güzeldi. Bölümün başında Jim ve Dwight'ın Michael'i süper kahramanlar konusunda bozması üzerine Michael'ın "I work with a bunch of nerds" demesi güldürdü. :D
"Hiç çocuk sahibi olamaması ve hayalini gerçekleştirememesi üzdü. :("]
8.5/10

19 da iyiydi. Michael'ın doğum günü ve Kevin'ın hastalığı ile ilgiliydi. Bölüm üzerine yazacak çok bir şey yok ama yine iyiydi. 7.5/10

20. bölümde ise Dwight'in şerif tripleri süperdi. Ayrıca Jim ve Pam'in oynadığı oyun da güzeldi. Pam'in Jim'i konuşturmaya çalıştığı sahneler güldürdü. 8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x18

Birkaç gündür geride kaldığım dizilerle ilgilendiğimden izleyemedim diziyi ama yarın ve hafta sonu telafi ederiz. :):)

Bu bölümü de 4-5 gün önce izleyip yorumlayamamıştım araya hastalık girince.

Güzel bölümdü genel olarak ama üzüldüm Michael için bu kez. :(

Biraz da kendimi onun yerine koydum. Çocukları seven biri olarak belli bir yaştan sonra o durumda olmak istemezdim. :(

Yalnız arkadaşlık sitesindeki "little kid lover" yapması ve bir de hedef kitleyi belirlemek açısından önemli falan demesi çok komikti. :D İçeri almasalar bari. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x19

Diğer bölümlere göre biraz durgun bir bölümdü ama yine de güzeldi. Özellikle Michael'ın negatifi yanlış anladığı sahne güldürdü. :D

8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
2x21

21. bölüm güzeldi. Özellikle Dwight'ın Jim ile ilgili şikayetleri güldürdü.
"Pam'in evlilik planları ile ilgili şikayetini Jim'in söylediğini tahmin etmiştim."]

8/10

2x22 (Sezon Finali)

İyi bir sezon finali oldu.

"Michael'ın aynı anda 2 kadını çağırma durumuna düşmesi şanssızlık oldu.:D Jim sonunda Pam'e açılabildi ama başka bir iş yerine geçecek sanırım. Bu arada en güldüğüm sahnelerden biri de Creed'in ödül konuşması oldu.:D Dizideki en absürt karakterlerden biri.:D"]

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x20

Bu bölüm de sezon ortalamasının biraz altındaydı ama iyi sayılır yine tabii. Bazı yerlerde güldürdü. :):)

8- /10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x1

İyi açılış oldu. Andy karakterini sevdim.

"Oscar gay olduğunu açıkladı. Michael ile sarılıp öpüştükleri sahne komikti.:D Jim'in yeni ofisi de güzel. Özellikle Andy karakteri çok iyi. Tanıdığım bir oyuncu çıktı zaten."]

8.5/10

3x2

Çok iyi bölümdü.

"Michael çok gerizekalı ama üzülüyorum adama. Partisine kimsenin gelmemesine üzüldüm. Jim yine adamlığını gösterdi ve Michael'i yalnız bırakmadı. İlginçtir Pam'le ilgili yine Michael'a içini döktü.

Bu arada Michael'in bölüm başında Pam'e ikimizinde 10 yıl sonra çocuğu olmazsa beraber çocuk yapalım dediği yer de iyiydi.:D"]

9.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x21

Güzel bölümdü, özellikle Dwight'ın şikayetleri çok iyiydi gerçekten. :D

8/10

-----------

2x22 (Sezon Finali)

Güzel bir sezon finali oldu. :)

Michael aştı kendini iki kadın birden. Yalnız ikisi birbirine çok benzemiyor mu? :D

Jim için üzülüyordum ki sonda açık bir yerde kaldı.

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x1

Sürpriz bir sezon açılışı oldu. Gay muhabbetini biraz fazla uzattılar bence ama komikti son anları. :D

Jim'in yeni ofise geçip, hikayenin orada devam etmesini beklemiyordum. Kötü olmuş bence ama tahminen geçicidir. Andy ile ilgili görüşlerim şimdilik çok olumlu değil ama sevebilirim zamanla. :):)

Dwight'ın gayradarına inanması komikti. :D Bu arada geçen bölümde zihin gücüne inanması daha da komikti. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x2

Bence dizinin ortalamasının biraz altında bir bölümdü yer yer iyi olsa da uzun bir aradan sonra ilk kez sıkıldım dizide. :(

7/10